O czym chcesz poczytać na blogach?

Scyzoryk

zenondziedzic.blog

Nie, to nasze święto, tylko dla naszych wiernych.
-
Ale ja też wierzę w Boga.
-No właśnie – przerwał mu zamyślony rabin – Nasz Jahwe rozumie wszystko, tylko ludzie mieszają i gmatwają nawet najprostsze prawdy. I jeden i drugi mówi: Bóg, ale to u nich nie to samo znaczy.

Imieniny zapowiadały się ciekawie. Wanda, ta kochana siostra już dzień wcześniej powiedziała mu, że rodzice kupili mu scyzoryk u Zimermana. O swoim prezencie nie chciała nic powiedzieć, ale wiadomo, będzie to na pewno kartka z życzeniami, albo jakiś inny babski banał.
-O scyzoryk, to jest dopiero prezent. Pokażę wszystkim na podwórku niech podziwiają, niech zazdroszczą i nie dam każdemu, tylko Krystian będzie mógł się nim pobawić.

Wieczór zbliżał się niepomiernie długo, mama przedłużała swój pobyt w pracy, tata też jak na złość, nie wracał mimo, że trzecia już.

Zbiór opowiadani Fantasy i Wampira - Onet.pl Blog

2007
Zaklęta krew cz.4,5 brakujący rozdział

Hejka jak obiecałam dzisiaj wyemituje następny rozdział ale niestety to nie będzie następny rozdział 7 sprawdzałam archiwum i zauważyłam że brakuje jednego rozdziału 5,a bez niego nie da się ruszyć dalszej części

 

Rozdział 5-sytuacja bez ucieczki

 

Ja tymczasem wraz z Teo dotarliśmy do naszego mieszkania. Ledwo zdjęłam swe skórkowe pantofle, gdy od razu zapytałam:

-Mógłbyś smarku wreszcie rozpakować się, bo robię pranie.

-Hej, ktoś tu powinien się, zdeczka się wytłumaczyć z tego całego przedstawienia na cmentarzu? I do diabła, od kiedy ty nosisz ten scyzoryk ze sobą?!- zapytał podenerwowany

WSZYSTKIE PORY ROKU - bloog.pl

Się na Śląsku - w obszarze znajdującym się na pograniczu Czech, Niemiec i Polski. Słabo nasłonecznione jest także wybrzeże (nie dotyczy zachodniej części wybrzeża). W Polsce wykorzystywane są przede wszystkim kolektory. Baterie słoneczne, które wytwarzają energię elektryczną stosuje się wyłącznie w instalacjach małej mocy. Zasilają głównie obiekty oddalone od sieci elektroenergetycznych - znaki drogowe, lampy etc.Zdjęcia zaprezentowane na blogu zrobiłam w Jędrzejowie, na wylotowej drodze na Śląsk. Znaki oświetlone energią słoneczną są doskonale widoczne.*******************************************************************


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,6227500,trackback

SCYZORYK - ZNACZY KIELCZANIN

piątek, 23 lipca 2010 16:14" Scyzoryk, Scyzoryk tak na mnie wołają
Ludzie spoza mego miasta
Pewnie oni rację mają

Bo połączyła nas miłość! - Naruto & Sasuke Love - Onet.pl Blog

Nr. GG w księdze gości. Pozdrowienia dla wszystkich moich czytelników i podziękowania dla tych, którzy przezornie zaglądają na mojego bloga. Nie zawsze jestem w stanie poinformować was o newsie. Teraz mam nadzieję poinformuję wszystkich.
yaoicowo
12 komentarzy

23 maja 2008
3. Szatnia, scyzoryk, bójka, toaleta
    Sasuke widząc rumieniec na twarzy Uzumaki'ego, wpadł na szatański pomysł. Przejechał blondynowi ręką po policzku, sprawiając, że ten jeszcze bardziej się zarumienił. Podciągnął jego podbródek, tak by spojrzeć w jego błękitne jak niebo oczy.
- Wyglądasz słodko gdy się rumienisz -stwierdził, uśmiechając się łobuzersko i przybliżając swoją twarz do jego.
    Naruto wystraszył się bliskością kolegi i przewrócił się na plecy, ciągnąc go za sobą. Sasuke nie spodziewał się, że wylądują na.

Scyzoryk oraz Czarodziej

Gówno wiedzą. Po prostu.
Więcej »

08:11, wirazynka
Link Komentarze (1) »
środa, 16 września 2009
Proszę Państwa, oto Miś...
Może drogą wstępu zacznę, o co w tym blogu idzie, jaka jest jego pointa oraz kim jestem ja. Blog opisywać będzie ciężkie życie moje, w jednym z wielkich molochów kapitalizmu, że tak to ujmę, jakimi jest sieć marketów Scyzoryk i Czarodziej. Dla osób ze słabszą drogą dedukcji - Pierwszy człon firmy jest łudząco podobny do pseudonimu artystycznego pewnego polskiego rapera z Kielc, bardzo popularnego poprzez utwór "scyzoryk, scyzoryk, tak na mnie wołają". Drugi człon zaś jest taki sam jak imię pewnego legendarnego czarodzieja, który wspierał króla Artura... Dodam jeszcze tylko, iż zajmowane przeze mnie stanowisko, to stanowisko Informatyka Sklepu...
Więcej »

08:44, wirazynka
Link Komentarze (2) »

sexoholik – podrywacze | polishkicz | sexocholik | poliszkicz

Polskiego Milfa -MILF – Mother I’d Like to Fuck- który ma 44 lata!!!! Nasz Polski Milf jest jeszcze Panną ale ma 22 letniego syna. Seks zaczęła w wieku 12 lat !!!! Ciało ma tak zgrabne i taką jędrną skórę jak dupcia niemowlęcia. Cycuszki ma średnie ale twarde, sterczące i jędrne jak u dwudziestki! Dupcia jak marzenie. W ogóle cała sylwestka super opalona!!! ZERO CELULITISU!!! Tak się jebała, że aż krew z cipki poszła – dostała okresu i cała guma w krwi! Wszystko skręcone dla WAS więc to będzie prawdziwa Perełka Podrywaczy. DALEJ >>
W ROLI GŁÓWNEJ… JUSTYNA!

WEJDŹ
Kielce nie należą może do najspokojniejszych miejsc w Polsce ale bez przesady Może jest troszkę dresiarstwa ale nie więcej niż w innych miastach. Nikt tutaj nie bije się na scyzoryki ani nożyce… Za to w bramach stoją śliczne laseczki ostre jak scyzoryki….