O czym chcesz poczytać na blogach?

Scott pilgrim

Blog o wszystkim i o niczym

Miejscy mamy film Sylvestra Stallone pt.::"Niezniszczalni".Na drugim miejscu film z Julią Roberts "Jedź,módl się i strzelaj" już nie długo przekroczy pułap stumillionowy.Kasową porażką okazała się ekranizacja komiksu "Scott Pilgrim vs. the World".
Nie zarobiła,ale miała dobre recenzje.

Fajnymi filmami mogą się okazać filmy takie jak "Heartbreaker.Licencja na uwodzenie" z Vanessą Paradis (życiową partnerką Johnnego Deppa) lub film z.

gazeta filmowa | niecodzienny twór internetowy

Granic. Zapomniałbym wspomnieć o Edgarze Wright’cie, który jest wręcz objawieniem nowego pokolenia i w chwili obecnej jest najbardziej obiecującym reżyserem czasów współczesnych. “Hot Fuzz” to skryptopisarska perfekcja, a “Scott Pilgrim vs The World” to zupełnie nowa jakość w ekranizacjach komiksów.

Jakie filmy planujesz w najbliższym czasie.

czyńmy dobro! \,,/,

Udało zasnąć. Ja nie miałam tyle szczęścia. Ale przynajmniej wyćwiczyłam kaloryfer:P Bo Majster nie powiedział chyba ani jednego logicznego zdania. Za to jak komentował Żywiołaka i wszystko inne! A gdy stwierdził ni z gruszki, ni z pietruszki, że Scott Pilgrim wygląda jak indyk, postanowił nawet podzielić się tą myślą z nieobecnym już Siurem. Zanim się zorientował, że w smsie napisał nie o indyku a o pingwinie, zobligował się już do pójścia do kościoła w adidasach z folią aluminiową,.

pinkcoffeemonster.blog

Wnioski. Im mniej przyzwyczajenia do własnej twórczości tym więcej można wychwycić.

Muzycznie Folorence and the Machine. Nowa Gaga, nowa Britney, nowa Kylie. ;]

Tagi: florence, scott pilgrim, taran, nagi instynkt

skomentuj (5)

True Blood Percego Jacksona 2011-02-24 11:45:14

Od jakiegoś czasu słucham Florence and the Machine i muszę stwierdzić, że.