O czym chcesz poczytać na blogach?

ściegi

Sztuka przenośna

Odróżniających się od szablonowych, masowo wyprodukowanych wzorów.
Ściegi Ręczne to promocja idei slow fashion a projekty dostępnych na naszych targach projektantów, cenowo prawie nie odbiegają od popularnych sieciówek, zwyciężając je niezwykłą jakością materiału i wykonania.

Do organizacji kolejnych ściegów zmusiła nas obserwacja handmadeowego rynku i dostrzeżenie nowych projektantów, których nie sposób nie pokazać światu.
Poza tym, perspektywa wiosennego chill out’u z ciuchami i dodatkami w klubie Solec wydała nam się niezwykle kusząca.
Ściegi Ręczne to odpowiedź na tandetę z sieciówek i.

Jeśli nie znosisz zakupów w tłoku, lubisz ładne rzeczy, cenisz sobie profesjonalnie zaprojektowane formy, chcesz sprawić radość komuś ważnemu czymś extra, albo po prostu lubisz tego typu imprezy przyjdź 26 marca 2011 o 11:00 na Ściegi i delektuj się
Solec 44 zapewni gry i zabawy dla dobra sprawy...
Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
  • ściegi ręczne
  • targi

nie taki drucik straszny, czyli dotykanie kolorów

dziurki

francuski +

gałązki świerku

groty

kolumny

kostki

koszyk +

krata

kreski

krople

krzewy

maliny

mech +

mozaika +

piana morska

plecionka

szeroki ściągacz +

ukośny ściągacz

ulewa

wodospady

wypukłe zygzaki

ziarno +

źdźbła trawy

WARKOCZE

cukierki

łańcuchy

miniwarkocz

ogniwa nowy

plaster miodu

piernik

podkowa

spaghetti

warkocze i ażur

+ – ścieg obustronny, na lewej stronie prezentuje się identycznie lub bardzo podobnie

========================================================================

jeśli znasz ładny i/lub przydatny ścieg, którego tu nie ma, a chcesz, by pojawił się na tej stronie, daj mi znać: mail.


haft krzyżykowy , serwetki szydełkowe,obrazy wyszywane, - Onet.pl Blog

 Styczeń
2007
 Listopad
 Sierpień
 Lipiec
 Marzec
 Styczeń
2006
 Grudzień


06 lipca 2007
HARDANGER
Hardanger, to stary haft ludowy łączący ściegi liczone, delikatne przeplatanki oraz ściegi koronki igłowej. Eksperci uważają, że jego korzenie sięgają, aż do Persji, gdzie na delikatną bawełnianą gazę naszywano kolorowe jedwabne nici. Stamtąd technika ta rozprzestrzeniła się w Europie i zyskała wielką popularność we Włoszech - tam powstała technika wycinania i wyciągania nici tkaniny, dzięki której tworzono przepiękne ażury łączone z wymyślnymi koronkowymi wykończeniami. Współczesny styl tego atrakcyjnego haftu pochodzi z terenów wokół fiordu Hardanger u zachodnich wybrzeży Norwegii, dokąd dotarł z Włoch w XVII wieku. Najstarszy znany haft hardanger z tego regionu.

bluzaxxl.blog


1 2

modne bluzy 2009-04-02 11:05:12

Wzory zostałyby zaprezentowanym do klientów którzy wtedy zamówiliby gdyby oni lubili ich modne bluzy z kapturem. Ściegi łańcuszkowe i ściegi dziergane są powszechnie używane w Banni styl haftu bluzy hause. Oni zwykle są robieni z skóry, i wyglądać bardzo elegancki i elegancki bluzy i bluzki. To przemieni się raz nich wyrastać na dzieci które mają umysł z ich własny bluzy new york. Oni są doskonałą mieszanką elementów z zarówno Hindusa jak i omletu z szynką kultury, utrzymywanie w równowadze obydwóch, a mianowicie żaden również nie zamerykanizował ani zbyt z etnicznego punktu widzenia Hindus crop town bluzy. Odtąd, to byłoby wskazane do odzieży krótsze spódnice gdy ty zużywasz mieszkania które poświęcają dłuższe spojrzenie do twoich nóg bluzy crop.

Gwieździsta noc

Współgrać z innymi.... którzy nie potrafią zrozumieć niektórzych spraw.... i którzy widzą tylko siebie... tylko swoje uczucia... i tylko swoje "widzi mi się"... najgorsze w tym jest to że taka osoba wcale nie wie co czyni albo robi to tak perfidnie i udaje świętą...

ehh... a tak ogólnie to lipaaa..... przełokrutniasta jest;(
rock-niunia 2005-09-24 13:03:47
skomentuj (7)
17Oddzielili cię, syneczku, od snów, co jak motyl drżą, haftowali ci, syneczku, smutne oczy rudą krwią, malowali krajobrazy w żółe ściegi pożóg, wyszywali wisielcami drzew płynące morze. Wyuczyli cię, syneczku, ziemi twej na pamięć, gdyś jej ścieżki powycinał żelaznymi łzami. Odchowali cię w ciemności, odkarmili bochnem trwóg, przemierzyłeś po omacku najwstydliwsze z ludzkich dróg. I wyszedłeś, jasny synku, z czarną bronią w noc, i poczułeś, jak się jeży w dźwięku minut - zło. Zanim padłeś, jeszcze ziemię przeżegnałeś ręką. Czy to była kula, synku, czy to serce pękło?

20 III 1944 r.
Krzysztof Kamil Baczyński
rock-niunia 2005-09-25 20:47:37
skomentuj (9)