O czym chcesz poczytać na blogach?

ścianka wspinaczkowa

swiatwedlugjulki.blog

Bezwiednie po Krakowie w poszukiwaniu znajomej twarzy, pomóż mu znaleźć drogę do domu. Aby to zrobić wystarczy odwiedzić stronę www.przezyj-juwenalia.pl i zarejestrować swą ekipę ratunkową. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

 

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

 Ci, którzy chcą pokonać swoją wytrzymałość i sprawdzić czy nadają się na alpinistów, powinni skorzystać z oferty jaką składają im tegoroczne Krakowskie Juwenalia. W czwartek przy akademiku Piast  w godzinach od 10.00 do 18.00 skorzystać można będzie ze ścianki wspinaczkowej. Przyjdź i wespnij się na szczyt swoich możliwości!

 

7 maja, piątek

 

WIELKI.

Bez maski

Sobie nową porę roku, bo ta zima tak mnie zmęczyła, że...... wolę o zimie nie myśleć. Wiem, że zapłaczę się chyba gdy spadnie śnieg. Dlatego teraz odchodzę od komputera i idę gdzieś na dwór :)

 

Tagi: ścianka wspinaczkowa wiosna
17:28, ada2012 , Po szkole
Link Dodaj komentarz »
 
1.

Rozszerzone horyzonty, magia ponad wszystko... - Onet.pl Blog

- sprzyjająca (raz lub dwa burza)
Fajne Konie :))
Ludzie - Spoksik
Kadra - Spoksik
Żadnych nowych słów. Ale jazda. No nic. Mieliśmy ciekawe atrakcje (dla niektórych dosyć niezapowiedziane np. dla mnie). Obóz na Kaszubach w Sominach.

PLAN (przerzycia):

Niedziela    Przyjazd (pierwsza poznana osoba) - zakwaterowanie - kolejne osoby

Dzień 1      Praktyka jazdy (Żadnej jazdy tylko pogadanka), rowery (bez sensu, nie pojechałam, tylko skakałam na batucie - czyli takiej trampolinie), wyjście do sklepu (trzy butle wody, dwie butelki wody), zajęcia w grupach (ja grałam w piłkę)

Dzień 2      Ścianka wspinaczkowa (do trzech razy sztuka ;), wspiełam się na górę), batut, konie (wszyscy na lonży oprócz dwóch osób - 20 min.), Zabawy z panem Chomikiem (LoL)

Dzień 3      Quady (Super zabawa :D), jezioro, konie - lonża, po kolacji gra terenowa

Dzień 4      Nurki (wiecie jak fajnie jest na dnie?), batut, konie - lonża, po kolacji -> Dyskoteka (udana :D) --->> kolejna osoba

Dzień 5      Ścianka, plaża; kajaki i konie - odwołane z powodu burzy  , po kolacji turniej Kadra-Uczestnicy (Nie uczestniczyłam przez głupi kawał dziewczyn  )

Dzień 6      Nie pamiętam, konie -.

…pardon me while I burst into the flames…

Tak musi być.  Jak dziwne i nienaturalne takie ‘nowe’ życie by się wydawało, wszystko po prostu wpada na swoje miejsce i nagle nie trzeba się szarpać z codziennością, nagle uśmiech po prostu jest na twarzy i wszystko zwyczajnie jest w porządku. Nagle świat przestaje być wrogiem.

Nagle nawet kredyt na 400 000E nie jest przerażający, a ścianka wspinaczkowa staje się ulubionym hobby…

A może jednak to jest trochę przerażajace?