O czym chcesz poczytać na blogach?

ściąganie z youtube

Mysli bez adresu - Onet.pl Blog

Ten cycek jakoś wyglądał, a nie jak poszatkowane mięso. Nie wiem jak się znalazłam na pooperacyjnej, otworzyłam oczy dopiero po 19-tej. Nad moją głową monitorek, ciało podpięte do licznych kabelków i zero głosu. Rurka intubacyjna znów zrobiła swoje, dodatkowo miałam od plastrów poparzone usta... bleee...Nie rzygałam!! a to dlatego, że zanim poszłam na operację poprosiłam pielęgniarki aby mi od razu podały środek przeciwwymiotny. Mój chirurg pojawił się jak.

I 3 tygodnie oczekiwania na wyniki. Taki już mój los, że siedzę w kucki z odbezpieczonym granatem w tyłku i modlę się by nie wybuchł.

Pierwszy kawałek jaki usłyszałam po operacji (btw mój ulubiony tej grupy):

http://www.youtube.com/watch?v=mvkdYr54f0Y

ps. pogodniej się robi, czyżby wiosna?Ta z innej bajki (13:25)
Zmianę. Taki kamuflaż. Kiedy podczas operacji lekarze natknęli się na zmianę to... wycięli tą co zobaczyli, zaszyli i tyle.
Dzięki temu będę przechodzić przez to wszystko raz jeszcze. Strach, niepewność, ból, pobyt w szpitalu, ściąganie szwów, leżenie w domu i co najgorsze : czekanie na wyrok .... Mój cycek będzie poszatkowany, a ja chyba zacznę przypominać Edwarda Nożycorękiego (pod względem blizn na ciele). Jakie to szczęście, że nie mam w domu dużego.

black-dreams.BLOG.ONET.PL .............................New generation ** - Onet.pl Blog

W edicie lub w następnych notkach. Postaram się dawać po pięć na jedną bo ostatnio raczej podziwiam komputer bo mam wreszcie olbrzymią pamięć. Teraz se w Simsy mogę grać. Kupowałam tyle a dup* bo nie grałam (zamulały strasznie). Ale zrobię. A właśnie. Osoby którym jeszcze nie zrobiłam a na bank zamawiały wtedy - prześlijcie zdjęcia jakie mają być na nagłówku bo nie mogę niektórych fajnych znaleźć np. Nataszy Urbańskiej to same jakieś nie tegest xP

Je w prawidłowej ramce :)
Jak z nich korzystać? Jeżeli masz już zgrane i wiesz gdzie są otwierasz obrazek, klikasz na akcje, otwierasz je poprzez strzałkę > i klikasz na zieloną > u dołu (była na to instrukcja kiedyś).
Polecam ściąganie z Deviantara oraz z Outspoken-Kate - działają i są naprawdę bardzo ładne.

Ale się wpakowałam! Startuję w konkursie w którym konkuruję z autorką Red-Heaven xD Ależ ja mądra xD No trudno - trzymajcie kciuki za moją.

Wstawić mini telewizor TVN na bloga?
x Jak dodać swojego bloga do wyszukiwarki Google?
x Jak wstawić znaczki typu ™ ¤† Ž • ?
x Jak wstawić hiperłącze (klik)?
x Jak ściągnąć plik z youtube?
x Jak zrobić userbara?
x Jak zrobić własny czat?
x Jak zrobić własną sonde?
x Jak ściągnąć i wczytać dodatki do The Sims 2?
x Przerobiony tekst naszego bloga
x Zmiana.

Obrazki

Ciemieniucha u dzieci 2010-08-25 nie wiem kiedy ja to wszystko zdążę zrobić, kiedy zaspokoić głod wiedzy, ciekawość świata. nie wiem kiedy zdążę zjeść wiaderko galaretki truskawkowej. w dzieciństwie chciałam pływać w basenie pełnym owocowych żelek skóra głowy, albo żeby była w nim coca - cola. spełnię? kiedy wyjde na ten Everest? kiedy urządzę łazienke po.Coś o wrzucie 2010-05-20 No to się zaczęło.
Myślałem, że nigdy już nie będzie tak samo, ale jest.
Obadałem nowy sposób na ściąganie plków i muzy.
Oczywiście mowa o ściąganiu z wrzuty, bo z czego innego? No może jeszcze youtube by się nadał.
Ściągać można bez problemów z tej strony: wrzuta. No dobra to nie jest wrzuta tylko dwrzuta. Ale drze równie dobrze :) Polecam.

Innuendo 39

    IPhone 3G iPhone like iPhoneOS komórka Kostrzyn Kryzys Finansowy KU990 LG Marakasy Mario Bros. mobile phone niespodziewajka Obama opis Orange piwo PKP Play pociąg Politycy Polityka Porażka recenzja Seth McFarlane Viewty wino Woodstock wódka youtube

Człowiek komercyjny, postanowiłem w końcu stworzyć tenże „vol.2”. Aczkolwiek w lekko zmienionej formie. Co to znaczy? Otóż tym razem głównym celem wpisu jest przytoczenie ciekawych cytatów pochodzących od polityków (niekoniecznie z partii rządzących). Oczywiście parę filmików również zamieszczam – tak dla relaksu po jakże wielkim, intelektualnym wyzwaniu jakim jest czytanie tych wszystkich aforyzmów.
Enjoy!

Na początek parę.

– Ale jak to? Nie, chyba nie… o nieee…

- „Kiedy patrzę w lustro mówię: “Renia, jesteś trochę za gruba, ale najważniejsze, że zdrowa”.” – Tak, bo w końcu zdrowie to podstawa!

- „Nie ściągać, bo tym, co to będą robić, będę musiała postawić ptaszka.” – …

- „Zabijanie zwierząt? Proszę bardzo! Przytyka się elektrody za uszy świni i po wszystkim. Sama to robiłam. Ściąganie racic,.