O czym chcesz poczytać na blogach?

ściąganie filmów

maniszcz | e-blogi.pl

I usuwania treści aspołecznych, potencjalnych zagrożen etc.. ale  skąd możemy mieć pewność ze tak bedzie? Nie jestem żadnym specjalisa w tej dziedzinie ale  to ile  politycy udostępnią do wiadomości publicznej może być grubo okrojone. Wszyscy protestuja przeciwko wprowadzeniu czegoś takiego, bo jeżeli coś mi sie nie podoba to przecież mogę o tym napisać na blogu czy na jakimś forum dyskusyjnym prawda? W jeżeli to nie jest tlyko do monitorowania sieci ale do usuwania treśći które są niewygodne dla władz? Więc gdzie jest wolność słowa którą gwarantuje mi konstytucja? Dlaczego mam zostać ukarany za ściąanie filmów z netu? To hipokryzja szzerze mówiąc.. dlaczego? a no dlatego że  pieprzeni politycy nie maja żadych skrupułów  okradając społeczeństwo i państwo a nas karać beda za filmy... tylko co bardziej dotknie ludzi? Ściąganie filmów czy okradanie panstwa przez polityków? Założe się że żaden z nich niebyłby w stanie sie utrzymać z pensji pracownika fizycznego dostającego pensje rzedu 2 max 3 tysięcy złotych. Własnie i gdzie tu sprawiedliwość? Który z nich chce dobrze dla kraju? Fakt napewno sa tacy, ale wiekszości chodzi o wlasne zyski .. zal slow dlatego nie mam zamiaru drazyc tego tematu..

DJ Matti Club

Kontakty ze wszystkimi, mimo że ciągle ktoś odzywał się na komórkę. Monika miała nadzieję, że chłopak zmieni jeszcze swoje zdanie i będą znów razem. Myliła się.

    A chłopak postanowił zakończyć robotę. Uzbierał trochę pieniędzy. Teraz miał więcej czasu na Internet i na ściąganie filmów i mp3. rodzice chodzili do pracy a brat do sąsiadów, więc w domu był ciągle sam. Założył swojego bloga, którego prowadził od czasu do czasu. Wpadł na pomysł, że może umieszczać w nim swoje wiersze. Odkrył z upływem czasu , że ma talent do pisania poem. Pisał o śmierci, braku nadziei,.

to buy the truth and sell a lie ... - bloog.pl

Nie wyszło xD. I dobrze. Za to, że mnie bił, nawet kamieniem, że tarzał się ze mną w trawie, robił mi głupie zdjęcia, patrzył ze mną w gwiazdy, ganiał mnie, budził mnie jak trzeba było wstać do szkoły, śmiał się ze mnie, patrzył na mnie z wyższością, jedzenie żelek, gryzienie mnie, nietypowe oglądanie filmów, sposób na odsłuchanie 6 piosenek, odrabianie jego chemii, śpiewanie z nim pieśni religijnych itp. dużo tego. I chcę by tak było zawsze. Ideale mój ! kocham Cię bardzo, mocno i intensywnie ; D. A co do dzieci to ja mam rację ^^

Teraz kolejność ze względu na płeć, Pan powyżej jest poza kolejnością. Najważniejszy w końcu.
* Laurze za to, że była, jest i pewnie będzie, nie? Za to nasze ściąganie na testach, za wspólne joke’i, ataki adhd, spacery po mieście gdy jest źle, obgadywanie ludzi. I za to, że nie ochrzaniła mnie nigdy za to co robię. Ha dała mi błogosławieństwo na robienie wszystkiego co uważam za słuszne, że tak to ujmę.
* Maćkowi za rok przyjaźni..

Życie jest piękne! - Onet.pl Blog

Gdy nie mam nic do nauki. Ale wiem, że ona chce dla mnie dobrze. Zdecydowanie wolę mamę, która „się mnie czepia”, niż mamę, którą będzie obchodziło tylko to, czy przejdę do następnej klasy.

W mojej klasie mało kto się uczy. Myślą, że ściąganie zapewni im wykształcenie i dobrą pracę. Mylą się. Przyznaję. Mi też zdarza się coś ściągnąć, ale sporadycznie. I nie ściągam całego sprawdzianu, tylko jedno zadanie.  Niektórzy czasami naprawdę przeginają. Niedawno kolega poprosił mnie przed lekcją o.

Nigdy nie nie pisałam tak długo. Ciekawa jestem czy teraz mi się uda wytrwać. W sumie może tamte blogi nie przetrwały, bo byłam za mała, żeby pisać je z sensem.

Dzisiaj po raz kolejny oglądam "Forresta Gumpa". Ten film mogłabym oglądać kilkanaście razy pod rząd i wiem, że by mi się nie znudził. Miłość do filmów mam po mamie. Często, gdy tata jest w delegacji razem oglądamy. Najczęściej to, co leci w telewizji, nic nie wypożyczamy.

Nie pamiętam kiedy pierwszy raz obejrzałam Forresta. Wiem, że byłam dość mała, ale ten film mi się podobał. Ogólnie uwielbiam filmi z Tomem Hanksem. "Zielona mila", "Cast away: poza.

Suddenly my life doesn't seem such a waste...

I co mnie tam zdenerwowało to fakt, że nagle wiele panienek zwyczajnie na Depp'a leci. Pewnie to brzmi tak jakbym była zazdrosna. I jestem. Chociaz nie, to nie zazdrość. Albo zazdrość innego gatunku. Po prostu denerwuje mnie fakt, że lecą na powierzchowność człowieka, nawet go nie znając. nawet nie obejrzawszy z nim filmów, które są takimi mini arcydziełami. Wypowiadają swoje zdanie na podstawie 1-2 filmów i fotek i nawet nie umieją napisać jego nazwiska. Wybaczcie ale jak ktoś na swoim blogu umieszcza fanlisting Johnny'ego, jako że jest ulubionym aktorem tej osoby to wypadałoby chyba wiedzieć że on się nazywa DEPP a nie DEEP!.2,5 zadania z czego jest pewna, że 1,5 ma dobrze. I ogólnie pisze, że z matmy masakra. No pewnie, że masakra. Ja bym się w życiu tego nie podjęła więc brawo dla niej za odwagę. Paulina pisała w smsie, że wszyscy na bioli ściągali i pilnowała ich G. (od polaka). I co dziwne wszystkich których nie uczy ochrzaniała za ściąganie, a tych których uczy udawała że nie widzi. Ona nas naprawdę lubi :D Radek z kolei pisał z historii źródła i mówi że na wszystko odpowiedział ale nie wie czy dobrze.

A ja za to oglądałam dziś Don Juana de Marco. Jakoś miałam tak ochotę na te klimaty. I znowu powiem, że wszystko zależy od.

Normalność w polskim bagienku

Już można wręcz mówić o panice ws. ACTA. Zasadnicze pytanie – W jaki sposób ACTA wpłynie na ograniczenie swobody wypowiedzi oraz ograniczy wolność komunikowania się ?

NIE MA takiego zagrożenia. ACTA zajmuje się działalnością handlową, nie dotyczy sfery prywatnej osób fizycznych.  NIE MA takiego zapisu w porozumieniu ACTA, gdzie jest mowa o ściganiu internauty za ściąganie plików muzycznych, filmów czy innych aplikacji na własny użytek.

Badania obrót nielegalnymi programami w Polsce wyniósł w 2010 roku prawie dwa miliardy złotych. Rekordzistą pod względem naruszenia praw autorskich został pewien student z Tarnowskich Gór. W jego komputerze policja znalazła programy warte 3,6 mln zł. Trzeba pamiętać, że piractwo dotyczy zarówno oprogramowania, jak i filmów oraz muzyki, a ostatnio także e-booków.

Perspektywa utraty 2 mld z nielegalnego procederu, to była JEDYNA przyczyna.