O czym chcesz poczytać na blogach?

ściąga

Angels of Fate

Jeszcze komputera, za bardzo się boję, wolę to zrobić, gdy w pobliżu będzie tata, ktory w razie czego pomoże.
Dlatego chciałam bardzo pozdrowić mojego tatę, który i tak tego nie czyta, za to, że tak się stara i ma na głowie 3 komputery. Pozdrowienia też dla mojej siostry, której komputer uratował nasze pliki i dla mojej mamy, za to, że zawsze stara się nas pocieszyć ^^
Mitane 2004-04-21 16:16:13
skomentuj (3)


Udało się! Udało się!
Nareszcie udało mi się obejrzeć 1,2,3 i 4 odcinek Escaflowne'a. Co za szczęście, że tacie udało się zainstalować kodeki :D Jestem taka szczęśliwa!!!! Ale kaza nie chce ściągać 7 odcinka i nie mogę znaleźć odcinka 6 po japońsku... Mam nadzieję, że się uda! Nie mogę się doczekać ściągnięcia się 5 odcinka!!
JUPI!!!!
Mitane 2004-04-22 18:12:07
skomentuj (2)
...
Wydaje nam się, że nasze życie jest trudne, że nasze problemy są najważniejsze... Jednak są ludzie, którzy mają życie gorsze od nas... którzy nie mają co jeść, pić... nie mają gdzie mieszkać... umierają... Dlaczego nie myślimy o tych ludziach? Dlaczego przechodzimy obojętnie koło biednych, czemu nie dbamy o ludzi, zwierzęta, świat...
Ja często myslę o tych rzeczach, chociaż pewnie nie tak często jak.

Miłość przyjdzie jutro...Z poWrotem..

<
Przygotowania do matury wyglądały tak:

Ściąga. Kawałek papieru, który ratuje życie. Zawiera skondensowaną wiedzę z określonego na wstępie ściągi przedmiotu i może służyć jako podpórka w ważnych czynnościach (patrz: sprawdzian, matura). Używana zwykle przez odpornych na wiedzę i nawykłych do spędzania czasu wolnego w sposób inny niż nakazuje szkolny regulamin.

Ściąga z języka polskiego w wersji full-wypas, wykonana przeze mnie wyglądała tak:

- 8cm x 8cm
- 150 stron
- czcionka nr.6
- zbindowana z lewej strony
- zakres: od antyku po współczesność
- motywy, cytaty
- nadobowiązkowe lektury, teatr, film, muzyka
- 3 gotowce: miłość, kobieta, patriotyzm

Moje przygotowania do matury ograniczone były dniami.

:)Wiersze, wierszyki:):):) - bloog.pl

Nie wiadomo co się dzieje,

Ale Ty już pewnie wiesz,

Że to moja miłośc jest!

Nic nie słychać w krąg innego,

Tylko-Dziś Dzień Walentego

Każdy wysyła liścik swój,

A ja ciągle noszę mój.

Boję się go wysłać Tobie,

Ciągle myślę:-Co on powie?

Czy go pogrze,czy wyśmieje,

Czy dla niego ja istnieję?

Może tak,a może nie?...

Jednak wiedz,Kocham Cię!

W dniu świętego Walentego,

Nic nie może dziać się złego,

Nikt nie może się dziś złościć,

Bo dziś nadszedł dzień.

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki. - Onet.pl Blog

179. Chęć bycia najlepszym
Zawsze zastanawiało mnie to, jak daleko jest w stanie posunąć się uczeń, kiedy w grę wchodzi nauka a raczej oceny. Nie ma co się oszukiwać, w dzisiejszych czasach zdecydowana większość uczniów liczy tylko i wyłącznie na oceny, gdyż to właśnie one według nich są odzwierciedleniem wiedzy. A jak to powtarzała moja pani od fizyki w gimnazjum -Oceny wcale nie świadczą o wiedzy. Eh, święte słowa. A co dla mnie się liczy? Myślę, że nie tylko oceny. W takim razie mógłbym jechać całą szkołę średnią na ściągach, a mi zależy na maturze. Choć przyznaję bez bicia, że mam chore ambicje.  Czasem być może za dużo od siebie wymagam, choć dzięki temu zupełnie nieświadomie porzuciłem coś w czym tkwiłem. 
 Osobiście uważam, że ściąganie raz na jakiś czas nie jest czymś złym. W szkole uczymy się dużo zbędnych rzeczy, które nigdy nam się nie przydadzą, no chyba, że będziemy wykonywać 17 zawodów na raz. Choć jeśli już się ściąga to trzeba być przygotowanym na to,  że można zostać złapanym przez nauczyciela i wtedy trzeba a bynajmniej powinno się z honorem przyznać i oddać ściągę. Piszę to, dlatego, że moje oczy wiele już.

Blog gonia95

Pani wychowawczni jest uczulona na tą rodzaje chemikalię!!! Oczywiście inne klasy mieli z tego powodu wielki ubaw!!!! Mam nadzieje, że teraz będzie trochę lepiej!! Miewam takie nadzieje!!!

Komentarzy: 2 Jutro kartkówka!!!!!!!!!!!!! 2006-03-07 Jutro ta nieszczęsna kartkówka. Zawsze na nią kuje, ale dziś postanowiłam, że nie będęsię uczyć. Oczywiście będę ściągać.

Sposoby na ściąganie:

Piszemy na kartce wypisanym długopisem - niech wkład będzie cienki, tak żeby zostawiał wyryty ślad na kartce. Może to być gotowiec - na klasówce poprawiamy wtedy wyryty ślad, albo ściąga - pamiętaj jednak, że trzeba zapisać wyryte miejsce, żeby pozostało niezauważone.

Przygotuj najnormalniejszą na świecie ściągę - nie za duża, ale nie za mała, żeby można było bez trudu z niej czytać. Schowaj ją pod kartką klasówki. Jeśli piszesz na górnej połowie kartki, ściąga wystaje od góry, jeśli na dolnej połowie - od dołu. Właściwie takie ściąganie jest proste,.