O czym chcesz poczytać na blogach?

Schenker

king-for-a-day blog

Strona główna TEGO OSTATNIO SŁUCHAM

1. "Bloodflowers" - THE CURE - trochę przydługawa powtórka z "Disitegration". Najlepsze dla mnie są: "Out Of This World", "The Loudest Sound" i "Bloodflowers".

2. "Lonesome Crow" - THE SCORPIONS - debiut Skorpionów. Konia z rzędem temu kto rozpozna tu Klausa Meine. Michael Schenker wymiata niemiłosiernie na wiośle. Pomyśleć, że miał wtedy dopiero 17 lat!!! Moją uwagę zwróciły "I'm Going Mad", "It All Depend", "In Search Of A Peace Of Mind" i "Lonesome Crow".

3."Conspiracy" - KING DIAMOND - to wydawictwo otaczane jest przeze mnie prawdziwym (o)kultem. Dla mnie osobiście najlepsza płyta Diamentowego Króla.

king-for-a-day 2005-03-03 13:39:26
skomentuj (3)
ZACHĘTA DO LEKTURY

Niedawno dostałem w prezencie od kumpla Adama książkę "Kod Leonarda Da Vinci"To co przeczytałem (patrz link) dodatkowo zachęciło mnie do lektury.

king-for-a-day 2005-03-16.

KornFanHead ...Siła Tkwi W Muzyce! - Onet.pl Blog

"Head" Welch zdradza więcej szczegółów dotyczących nadchodzącego, debiutanckiego albumu solo"Save Me From Myself".

 

Pytanie w studio tego popołudnia,to ile wymiocin zostawić w radiowej wersji "Flush".

 

"O tutaj, plucie zaraz po wymiotowaniu, to jak odliczanie," mówi Welch, niczym perkusista uderzając w powietrzu trzy razy niewidzialną pałeczką, odliczając pierwsze bity utworu.

 

Welch stoi w studiu nagraniowym Tempe z technikiem dźwiękowym Ralph'em Patlan'em, który pracował między innymiz takimi osobami, jak Michael Schenker i Rick Derringer. Proste, czarne włosy Patlan'a sprawiają, że wygląda jak młodsza.

Carpe jugulum - Onet.pl Blog

Demagogia, która ma przestraszyć pasażerów i być może wywrzeć presję na rząd, żeby pod pozorem ochrony rodzimych spółek kolejowych dokapitalizował i oddłużył Przewozy Regionalne. Czy 1 stycznia zobaczymy wagony z czerwonymi literami DB na burtach, szturmujące stołeczne perony? Z pewnością tak. W tym dniu z Warszawy odjeżdżają np. dwa pociągi BWE (Berlin-Warszawa-Express), które są zestawione z polskich i niemieckich wagonów. Niemieckie autobusy na szynach już od jakiegoś czasu przekraczają Odrę i zatrzymują się w przygranicznych miejscowościach. Nie wspominając już o przewozach towarowych, które od jakiegoś czasu obsługuje tabor niemieckiej spółki DB Schenker. Ale to pojedyncze przypadki. Czy jednak niemieckie, austriackie lub czeskie składy szykują się już do masowego wożenia Polaków i z wybiciem północy ruszą na polskie tory? Nie! Jeżeli zagraniczny przewoźnik chciałby wjechać na polskie tory, to musi powiadomić o tym PKP Polskie Linie Kolejowe (zarządca infrastruktury) i Urząd Transportu Kolejowego (regulator rynku) co najmniej na dwa miesiące przed wejściem w życie nowego rozkładu, czyli obecnie przed 13 grudnia. 12 listopada Mirosław Antonowicz, wiceprezes UTK, poinformował media, że nie wpłynął żaden wniosek od zagranicznego przewoźnika. To oznacza, że w 2010 r. wszystko zostaje po staremu. Na tory.

IT Governance Blog

I wprowadzone przeze mnie przy ścisłej współpracy wyższego kierownictwa i wsparciu zarządu firmy. Obszar IT Governance, obok realizacji projektów rozwojowych, jest głównym obszarem mojego zainteresowania w działalności zarządczej. Pomimo olbrzymiego angażowania w przedsięwzięcia projektowe wyznaję filozofię, że efektywna realizacja zmian w firmie możliwa jest tylko w przypadku odpowiedzialności strony biznesowej za zmiany. Podejście takie pozwala z jednej strony na efektywny rozwój procesów zarządczych IT i zarządzania portfelem projektów, z drugiej strony na bardziej dopasowane do wymagań biznesu rozwiązania informatyczne" – Przemysław Głębocki, DB Schenker.
Tagi: CIO CobiT IT governance
13:43, pawess , IT Governance
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 22 marca 2009
IT Governance na świecie

IT Governance Institute, znany głównie ze standardu