O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Scenariusze

Robert Pattinson i Ania - Onet.pl Blog

Szybko wyszłam z knajpki, w której było spotkanie. Chyba nie potrzebnie powiedziałam o tym „Zmierzchu”. Chociaż ostatecznie nie kłamałam.

 

                              

Święta minęły mi zdecydowanie za szybko. Dzisiaj mamy 27 grudnia, a wydaje mi się, że dosłownie wczoraj przyjechałam do domu na przerwę świąteczną. Szkoda, że wszystko co dobre tak szybko się kończy. Cały dzień nic nie chciało mi się robić, ale w końcu postanowiłam popracować trochę ze scenariuszem. Ten film chyba faktycznie będzie fajny.
Przynajmniej tak mi się wydaje. Robert ma grać jakiegoś bogatego hrabiego, który ma przejąć wielki majątek po rodzicach, ale zakochuje się w biednej dziewczynie nie pochodzącej z domu szlacheckiego. Hrabia musi zdecydować i wybrać albo miłość albo pieniądze. Nie wiem jeszcze jak to się skończy, bo przeczytałam dopiero jakąś ¼ scenariusza.

Czytanie przerwał mi telefon. Dzwonił Lewicki z prośbą żebym przyjechała jutro do Krakowa, ponieważ reżyser chciałby mieć wcześniej scenariusz. Nie miałam wyjścia, musiałam jechać. Mama i babcia oczywiście protestowały. Obie uznały, że przynajmniej na święta należy mi się trochę spokoju. Chyba ze.

Na dobre chwile z dzieckiem - bloog.pl

Kocie ruchy, uginając ręce w łokciach oraz prostując i zginając palce)

a, na koniec, muchy łapią.

(szybkimi ruchami rąk naśladujemy chwytanie much w powietrzu)

 

Dzieci z przedszkola uwielbiają tę rymowankę.Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5273566,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Scenariusz zajęcia matematycznego dla cztero i pięciolatków

niedziela, 06 grudnia 2009 16:09

W poniedziałek spotykam się z rodzicami, żeby przedstawić im wyniki diagnozy. Pokażę też zajęcie z zakresu matematyki. Dla wszystkich zainteresowanych umieszczam scenariusz.

Temat: W.

w11- nie można nie lubić - bloog.pl

05 sierpnia 2006 14:41

 NIE WIEM CO SIE STALO Z MOIM SKANEREM, ALE NIE CHCE MNIE SŁUCHAĆ. ANI NAWET MOJEGO TATY, POPROSTU NIE DZIALA. NO I NIESTETY NIE WIEM KIEDY BEDE MOGLA DAĆ TE RYSUNKI. A MOZE ZROBIE FOCIE? TYLKO WTEDY POJAWIA SIE DRUGII PROBLEM. NIE MAM CYFROWKI DOPIERO SZUKAM JAKIES FAJNEJ I DOBREJ. MAM TYLKO APARAT NA KOMORCE. NO  I OCZYWISCIE MAM USB ALE JA PODLACZAM FON DO KOMPA TO PISZE ZE JEST BLAD POLACZENIA I NIE UMIEM PRZELAOZYC FOTEK NA KOMPA. OJ CZY KTOS POTRAFI MI POMUC? BLAGAM. NAPISZCIE NA GG.

POZDRAWIAM CZYTAJACYCH JESTESCIE SUUUUUPER! ;pPodziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,593903,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

chcialabym piszać

czwartek, 03 sierpnia 2006 18:59

AAAAAAAAA ZGOBIŁ MI SIĘ ZESZYT Z SCENARIUSZEM!!!!

uff juz odnalazlam ;D

Fantazja ^^ - Onet.pl Blog


S- Asiu kocham Cię !
A- ja Ciebie też!
wtem Sebastian ...
*********
tego dowiecie się w następnym scenku :))
Oliwia (08:48)
5 Jesteście Boscy :DD

10 stycznia 2008
nota
Fanko Asi i Sebastiana nie Umieraj bo kto będzie czytał moje scenariusze ?? :P
Oliwia (08:27)

Scenariusze zajęć

Szara rzeczywistość... - Onet.pl Blog

- Musisz się nauczyć zakładać maskę na twarz. Bądź aktorką. Wyobraź sobie, że grasz główną rolę w spektaklu i wcielasz się w główną bohaterkę.Musisz odgrywać swoją rolę zgodnie ze scenariuszem. Nie możesz wprowadzać żadnych zmian. Po skończonym przedstawieniu znów powracasz do własnego życia. Zrozum w końcu, że po prostu wykonujesz swoją pracę.

Do pięknie zdobionych drzwi willi.


Później wszystko potoczyło się bardzo szybko.

Trzeba było przejść do„zajęć praktycznych”.

Schodami na dół.

Gdy brązowowłosa piękność pokonywała ostatni schodek zauważyła pełne podziwu i zachwytu spojrzenie szatyna, satysfakcję w oczach Farrena oraz wesoły uśmiech Margaret.

Uśmiechnęła się do nich ironicznie i zajęła wolne miejsce przy stole.

Informatyka w ćwiczeniach

piątek, 11 września 2009
1/1. Przepisy BHP na lekcjach informatyki. Omówienie programu nauczania.
Właśnie minął drugi tydzień pracy można więc pokusić się o pewne podsumowanie i refleksje związane z przeprowadzeniem dwóch zajęć w klasach pierwszych. Scenariusz pierwszej lekcji zmodyfikowałam, ponieważ moi uczniowie jeszcze nie posiadają podręczników gdyż czekają na dodruk. Z tej racji ominęłam omówienie sposobu korzystania z podręcznika bo na sucho nie ma to sensu. Żeby jednak nie tracić czasu przygotowałam ksero dla każdego ucznia z początkowymi ćwiczeniami.

Cała ja

wejdź koooooooniecznie !!!
Blogasek Zyraffy
Blogasek Kini
Blogasek Justynki
Blogasek Ziółka
Blogasek Nieznajomej
STOP ŁAŃCUSZKOM NA GG
Fajne tapetki
Blogasek Kasieńki
fajne pioseneczki
Blogasek o mOOOdzie i urOOOdzie
Blogasek z obrassskami - fajne :D
Blogasek klasy IIb
Blogasek z tygryssskiem
Blogasek Krystiana
Blogasek Włóczykija
scenariusze
Trochę przybliżyć Wam co się na nim działo - ale pamiętajcie, że to i tak nie to samo jakby się tam samemu było. Niestety aby to przeżyć trzeba tam być. A więc. Spotakliśmy się w poniedziałek (pierwszy wolny poniedziałek) i zaczęliśmy zabawę. Aby się troszeczkę rozgrzć w te zimne dni zaczęliśmy od zajęć sportowych na sali gimnastycznej w mojej szkółce w Międzyborowie. Siata, noga - co kto chciał. Gdzie nie gdzie można nawet było zaobaczyć jak druhowie zacięcie uprawiają jazdę na rolkach :) To dopiero było... Mówię Wam wszystkie dziewczyny powinny już piszczeć z zazdrości, że nie widziały tych.