O czym chcesz poczytać na blogach?

Scenariusz lekcji

TEN INNY: Konkurs na tekst, zdjęcie czy bloga :::::::::::: Ważne jest, abyś zachował zdolność przeżywania, aby istniały rzeczy, które mogą cię zadziwić, wywołać wstrząs. Ważne jest, aby nie dotknęła cię straszna choroba: obojętność - Ryszard Kapuściński

11:02, ten_inny_konkurs , Organizatorzy
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 20 grudnia 2007
Prezentujemy nową kategorię na naszym blogu - SCENARIUSZE LEKCJI.

Zapraszamy do zapoznania się z nimi przede wszystkim nauczycieli, wychowawców, opiekunów gazetek szkolnych i młodzieżowych liderów.

Scenariusze powstały na bazie doświadczeń Stowarzyszenia Młodych Dziennikarzy "Polis" i.

Kursy, szkolenia, materiał do nauki online

Uczelnie oferują studentom wsparcie online np. w formie informacji i rejestracji w sieci, e-doradztwa, sprzedaży podręczników przez Internet, stron samorządów czy gazet studenckich online.

E-learning może również odnosić się do edukacyjnych stron internetowych, udostępniających np. scenariusze lekcji, arkusze ćwiczeniowe, czy interaktywne ćwiczenia dla dzieci, instrukcje w service manuals, schemats, diagrams, ebook in pdf. Pojęcie to jest również używane w biznesie w odniesieniu do opłacalnych szkoleń online.


1 Model korespondencyjny:

    Materiały drukowane,.

Amans verba - Onet.pl Blog

I inne takie.  Najbardziej lubię środy, kiedy to mam lekcje od 7.25 do 9 rano oraz poniedziałki, kiedy idę na 13, za to najgorsze są czwartki i piątki. Nauczyciele i dyrekcja - bardzo sympatyczni i pomocni. Fajne jest także to, że nie muszę się rozliczać z tych wszystkich papierkowych spraw, scenariuszy lekcji itp bo nie jestem na stażu, więc pracuję jak normalny nauczyciel,  który ma "wolną rękę" i komu nikt na lekcję nie wchodzi. Jeśli chodzi o klasy to rzecz jasna są lepsze i gorsze. Tak jak Szymek mam taką jedną, z którą prawdopodobnie będę chciała  po prostu "przetrwać".

R P G /*/n a r u t o w e/*/

W pokoju.
-Gdy nauczyciel rozpocznie lekcje dajmy na to że jest lekcja geografii. Lekcja będzie trwała dopóki któryś z aminów nie wyznaczy czasu jej trwania(w dniach). W czasie tych np. 4 dni wszyscy uczniowie mogą pisać nowe notki, wiadomo oczywiście, że to, co napiszecie w czasie trwania lekcji ma być związane, no wyjętej, jeżeli ktoś ma zamiar na nią zaspać albo jest chory itp.
-Do każdej notki musicie dodać swój avatar. Nie można edytować notek innych graczy. Jeżeli ktoś nie zna się na panelu bloga i nie wie jak dodawać notki to proszę się skontaktować z którymś z. 2005-01-31 || 20:20:57
Początek tuż tuż...

„Heh… jutro szkoła…” pomyślała Hinata Hyuuga. Trochę się denerwowała. No dobra… bardzo się denerwowała, ale starała się tego po sobie nie pokazać. W jej głowie pojawiały się najczarniejsze scenariusze lekcji. Westchnęła. Szła wolno do swojego pokoju zatopiona w myślach.
- Co masz taką ponurą minę? - usłyszała zza pleców.
Odwróciła się i stanęła twarzą w twarz z kuzynem.
-Nie... nic...
- taa... jasne... mnie nie oszukasz bo mimo wszystko trochę cię.

bea *Moja Biblioteka - blog4u.pl

Dodaj do Księgi

Sąd nad książką - kl 5

Beata Moszonka
Kurs Bibliotekoznawstwa DODN 2006
Scenariusz lekcji bibliotecznej w klasie V
Temat zajęć: Sąd nad książką
Czas trwania: 45 min.
Cel ogólny:
• Pobudzenie ciekawości w poznawaniu wartości literackiej i edytorskiej książki.
Cele operacyjne:
1.Uczeń zna:
• nazwy zawodów związanych z.