O czym chcesz poczytać na blogach?

Saxo

Trzy strzeliłem!

Etapu doszło do kraksy, w której ucierpiał między innymi Hiszpan. Obrażenia okazały się na tyle poważne, że uniemożliwiły kolarzowi dalszy start.
 
Nie zabrakło również głupoty i zachowania nie mającego wiele wspólnego z duchem sportu. Na dopingu został przyłapany Belg Roy Sentjens (Milram). Po niekorzystnych wynikach testów na obecność EPO, Międzynarodowa Unia Kolarska (UCI) podjęła decyzję o zawieszeniu zawodnika. Sentjens do wszystkiego się przyznał i postanowił zakończyć karierę. Wyścigu nie ukończy również dwóch kolarzy Saxo Bank – Andy Schleck i Suart O'Grady. I to na własne życzenie. Obaj panowie zrobili sobie wypad na drinka, czym złamali zasady obowiązujące w ich drużynie i decyzją dyrektora grupy Bjarnea Riisa, zostali na dalszą część Vuelty wykluczeni z kadry zespołu.
 
Rywalizacja w wyścigu Dookoła Hiszpanii potrwa jeszcze przez tydzień. Być może ten okres przyniesie nam kolejne emocje oraz miłe i te mniej miłe niespodzianki. Oby tych drugich było jak najmniej.

Z peletonu - błysk szprychy

Się na Antypody. Popatrzmy jak wygląda rozkład sił w peletonie. Wymienię drużyny i jej najlepszych sprinterów i liderów.

Team Columbia - Mark Cavendish. Jego przyjazd nie miał sensu, ponieważ jego kolega teamowy Andre Greipel wygrał tu w zeszłym roku i radził sobie doskonale.

Team Katusha - tu sytuacja jest trochę inna z co najmniej 2 powodów. Po pierwsze największą gwiazdą jest Australijczyk Robbie McEwen, a po drugie to debiut rosyjskiego teamu w Pro Tourze i nietaktem byłoby wystawiać słabszy skład.

Team Saxo Bank - O'Grady to również "Aussie".

Caisse D'Epargne - właściwie ich jedyny sprinter to Jose Rojas, ale do najlepszych mu jeszcze sporo brakuje. Poziom TDU to coś na miarę jego możliwości. Może powalczyć. Jedzie też wracający po długiej przerwie Oscar Pereiro, ale głównie po to, żeby zrobić comeback, trochę jak Armstrong, ale z mniejszą pompą. Największa gwiazda - Valverde trenuje.

Quick Step - jedzie Aussie Alan Davis, jest nawet  liderem. Boonen - najlepszy sprinter ekipy trenuje i szykuje się do.

Bleach: Dwa Światy, Jedno Serce - Onet.pl Blog

Tego spodziewać - mruknęła do siebie pani Himekawa dodając po chwili głośno - No dobrze. To może Arisawa?

        - ,,Hamlet''  został napisany na przełomie XVI i XVII wieku, sensei.

        - Bardzo dobrze, Arisawa. A teraz zajmiemy się genezą utworu. Zacznę od tego, że treść dramatu wywodzi się z historii spisanej przez Saxo Gramatyka w około 1200 roku w jego ,,Gestach Danorum''. Według Saxo, król Danii Roryk dzieli władzę nad Justlanką pomiędzy dwóch braci: Orvendila i Fengiego. Dodatkowo Orvendil...*

        W tym mamencie większość klasy przestała ją słuchąć. Wśród nich była również Ayakashi, która wyciągnęł sobie ze swojej torby dość gruby zeszyt w twardej okładce i otworzywszy go zaczęła w nim coś rysować. Ołówek w jej ręce poruszał się.

Młody na giełdzie

Strat poniesionych przez naszych klientów płacimy odszkodowanie w wysokości 50-krotności ceny jaką klient zapłacił za wykupienie dostępu do sygnałów systemu.

Czy system AlphaFTSE został przetestowany na danych historycznych?
- Nie, i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Testy na danych historycznych nie mają według mnie większego sensu. Tymbardziej "optymalizacja" na podstawie danych historycznych.

Intryguje mnie nieco kapitał w dolarach, a nie w funtach. Czy możesz wyjaśnić ?
- To proste: Testowy rachunek znajduje sie w Saxo Bank gdzie kapital na rachunku to zawsze(?) USD. Natomiast kontrakty na FTSE 100 rozliczane sa w GPB (choc technicznie i tak wszystko przeliczane jest potem na USD).

Zainteresowała mnie Twoja uwaga w innym wpisie na temat bezsensowności testów historycznych. Czym bowiem miałoby różnić się przetestowanie tego systemu na dwudziestu sesjach wstecz od tego, co robisz tutaj na blogu?
- Ja nie testuje systemu na "dwudziestu sesjach wstecz". Ja testuje system w czasie rzeczywistym. Sygnał podawany jest zawsze przed sesja. Scisle podwane sa momenty wejscia,.

  ..::PocahontaS::..       zbłąkana duszo... witam na moim blogu ^^

Samochodowego w Paryżu. Wówczas zaprezentowano koncepcyjny model o nazwie C3 Lumiere (patrz obrazek). Ale nie wiem czy był tak atrakcyjny jak produkowana teraz C-trójeczka *^^*, ale też ciekawy. Citroen C3 jest raczej tanim, malutkim autkiem, będącym następcą "kaczki" czyli legendarnego modelu 2CV (patrz obrazek), do którego nawiązuje nieco sylwetką (produkowanego w latach 50 i 60, i który był najpopularniejszym pojazdem produkcji francuskiej). Może to dziwne, ale jednak jest między nimi podobieństwo ^^". Założeniem konstruktorów było wypełnienie luki pomiędzy małym Saxo, a kompaktową Xsarą. Dlatego C3 jest pojazdem nowej generacji, opartym na nowej płycie podłogowej, który mimo niewielkich wymiarów zewnętrznych, ma bardzo przestronne wnętrze. Citroen C3 zbudowany został na nowym podwoziu koncernu PSA (jak wiadomo = spółka Peugeota & Citroëna, bo swego czasu Cytrynka podupadła... a też widać to w niektórych modelach Peugeocika i Cytrusa, bo mają wiele cech wspólnych, a niektóre są, no niemalże identico... ehhh wprawdzie ceny nie te...). Na podwoziu tym w niedalekiej przyszłości budowane będą także małe Peugeoty (no cóż,.

Dekonstrukcja

Za to właśnie Nobla dostał. I wcale się nie dziwię. I też traci w przekładzie. - Czy to tam jest ten facet, co chce napisać operę o Byronie? - O, słyszałeś o tym? - O operze, o jego podejściu do studentek, o jego córce, tak, K— się nad tym rozwodził, też chwalił. - To spoko. A co miałeś z tego „Hamleta”? - Zaskoczyła nas babka, żadnych tam sztuk w sztuce czy „antic disposition”, tło historyczne. - Co? Dania? - Nie, inaczej, „Hamlet”-sztuka w historii. Znaczy, historia też. Ale głównie pytania o jakiegoś Saxo Grammaticusa i „Ur-Hamleta”, czymkolwiek by nie był. - Saxo napisał „Amletha”, pół tysiąca lat przed Szekspirem napisał coś bardzo podobnego. A ur to domniemany wzór sztuki skradziony przez Willa, żadna kopia się nie ostała. - Powiesz mi coś jeszcze? - A co byś chciał wiedzieć? - Wygłupiam się. Ale czekaj, skoro Amleth i Ur-Hamlet, to czy cała ta historyjka o topielicy nie jest wyssana z palca? - O Ofelii? Czemu? - Nie do końca o Ofelii, raczej o pierwowzorze. - O? - Bo ponoć nastoletni Willy znalazł topielicę w rzeczce Avon, wśród.

take My Breath... I love you, I need you, you're my lover, you're my friend, Marcin I love YOU..

Ci jak bardzo.
Przepraszam cie za wczoraj. nie chce do tego wracac. Moja głupota przerosła całe moje 174 cm. Pseplasam. Po raz setny i ostatni...


moze jestes na mnie zły za dzisiaj ale ja sie po prostu boje Marcin. każdego dnia boje sie ze cie nie bedzie
ze sam zrobisz jakąs głupote ze rozwalisz sie samochodem ze przestaniesz mie kochac itd itd. takich mysli dziennie mam miliony. powinnm sie leczyc. Może powinnam.

Ostatnio sama sobie ze sobą nie radze. przepraszam cie za to ze sie ciagle na tobie wyzywam, że jestem taka okropna i saxo nie ma wspomagania kierownicy i ze nie chciałam kanapki w mc donaldsie ale zjem jutro z chęcia wielką...

Kocham cie wariacie mały. Kocham.

Magda

mam-tylko--ciebie 2005-03-23 23:26:10
skomentuj (2)


napisane... byś pamietał...
...?
Chcę tu zostać

Wszystko wokół się zmienia,
nawet Ty.
Nasze wspólne marzenia
to My
Małe i duże problemy
przeżyjemy, to nic dla nas.
Razem wszystko przetrwamy,
nawet złe.