O czym chcesz poczytać na blogach?

Savage 2

Art& Business - blog marek luksusowych, artystów i biznesmenów - Onet.pl Blog

Mody, tworząc zachwycające dzieła sztuki.

Twórczość artysty doceniło  The Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, które zorganizowało wystawę jego projektów. Wystawa „Alexander McQueen: Savage Beauty” okazała się ogromnym sukcesem- przed muzeum tworzą się dwugodzinne kolejki, a muzeum otworzyło się specjalnie w poniedziałki dla chętnych na bilety za 50 dolarów. Również po raz pierwszy w historii, w dwa ostatnie wieczory trwania wystawy- 6 i 7 sierpnia – Met będzie otwarte aż

Egzotyka, prymitywizm- każde z nich przefiltrowane przez romantyczny filtr, pokazuje jego obsesje na punkcie życia i śmierci.  Słowa samego artysty, namalowane białą farbą na czarnym tle,   nadają wystawie ostateczny szlif-  „Balansuje pomiędzy życiem a śmiercią, szczęściem i smutkiem, dobrem i złem”.


Do środy 27 lipca wystawę , “Savage Beauty” odwiedziło 550,000 zwiedzających.

Per mortis ad gloria

Jest wychwalany (bo prosta i intuicyjna) lub mieszany z błotem (bo pełna błędów), tak to już bywa że jednym pasuje a innym nie. Niektórzy jednak zamiast tylko jęczeć i frustrować siebie i innych ludzi robią coś pożytecznego i tak na tej stronie i tym blogu znajdziemy mechanikę WFRP 2ed. przekonwertowaną na tą znaną z podręcznika Savage Worlds Explorer’s Edition. Jeśli mechanika WH wam nie pasuje a lubicie SWEX to będzie dla was jak znalazł

~ - autor: Raziel w dniu 18 Marzec 2009.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Jest wychwalany (bo prosta i intuicyjna) lub mieszany z błotem (bo pełna błędów), tak to już bywa że jednym pasuje a innym nie. Niektórzy jednak zamiast tylko jęczeć i frustrować siebie i innych ludzi robią coś pożytecznego i tak na tej stronie i tym blogu znajdziemy mechanikę WFRP 2ed. przekonwertowaną na tą znaną z podręcznika Savage Worlds Explorer’s Edition. Jeśli mechanika WH wam nie pasuje a lubicie SWEX to będzie dla was jak znalazł

Wszystko w życiu jest przypadkiem...za wyjątkiem przypadku - bloog.pl

| inne bloogi | zaloguj się | załóż blooga

Wszystko w życiu jest przypadkiem...za wyjątkiem przypadku

Kategorie
  • wszystkie

Warszawski Festiwal Filmowy - Rodzina Savage

środa, 22.
Przydatna. Po pierwsze, z racji szczupłości materiałów nakręconych tradycyjną kamerą, a po drugie technologia tego rodzaju znakomicie sprawdza się w inscenizacji surrealistycznych majaków i halucynacji. "Walc z Baszirem" rozpoczyna się od sekwencji, w której przyjaciel opowiada Folmanowi wciąż powracający koszmar senny, w którym goni go 26 psów, stanowiących projekcję jego wojennych przeżyć. Bohater, a zarazem narrator filmu uświadamia sobie w tym momencie, iż niewiele pamięta z tego okresu. Spotkania z kolejnymi kolegami z wojska prowadzą do żmudnego procesu odtwarzania zamazanych wspomnień. W filmie pojawią się także wypowiedzi psychologa oraz korespondenta wojennego..

neurotomania blog

Chwila
I abyś, bracie, mnie zrozumiał.

I niech wiersz, co ze strun się toczy,
Będzie, przybrawszy rytm i dźwięki,
Tak jasny jak spojrzenie w oczy
I prosty jak podanie ręki.

http://www.sport.pl/reczna/1,64983,6333953,Wenta__Gdyby_Siodmiak_nie_trafil__naprawde_urwalibysmy.html
neurotomania 2009-03-05 18:48:41
skomentuj (34)


Złota kaczka (30)
Dziś jeden z czterech w roku spejalnych dni na giełdzie, gdy rynek mówi "sprawdzam" i trzeba odsłonić karty.
Czekam właśnie na wyniki rozliczeń ostatnich trzech miesięcy, i widzę, że jeden problem życiowy mi został, z którym naprawdę nie.Ewentualnie miałoby takie coś wyglądać, wtedy, po obudzeniu też się nad tym zastanawiałam, i nic nie przyszło mi do głowy). Zapomniałabym pewnie na amen o tym, ale opowiedziałam ten sen wtedy paru osobom, a im bardzo się to spodobało i wracaliśmy jeszcze do tego w żartach przy różnych okazjach.
No i tu masz:

Jason Leroy Savage został skazany przez sąd w Michigan na 90 dni więzienia za "seks z odkurzaczem w miejscu publicznym" - donosi blog SNAFU-ed.Mężczyzna został aresztowany, krótko po tym, gdy przyjechał samochodem do myjni.

Ο πατέρας (είναι τέρας)

Η πολεοδομία στην Βόρεια Ευρώπη, συνέβαλε στην δημιουργία μιας «φορντικής πόλης», εντείνοντας τις κοινωνικο-χωρικές ανισότητες, αφού τις αποσυνέθεσε σε στοιχειώδεις λειτουργίες. (Πετροπούλου 2008:284) Η παραδοσιακή κοινότητα-γειτονιά εξοβελίστηκε από τη νεωτερική «μαζική κοινωνία», που λειτούργησε με βάση τα κοινωνικά δίκτυα και την εξατομίκευση. (Λεοντίδου 2008:267)

Οι ιδέες του.

Την οικονομική ανάπτυξη καθώς αποτελεί πόλο έλξης των επιχειρηματικών δραστηριοτήτων, γεγονός που προϋποθέτει τη μεταμόρφωση των πόλεων σε χώρους ζωντάνιας, ετερογένειας και αυθεντικότητας. (Savage and Warde 2005:168)
Στον τελευταίο κύκλο ζωής των νεωτερικών πόλεων, τα κέντρα αναβαθμίζονται, αλλάζουν χρήσεις και «εξευγενίζονται», εντείνοντας ταυτόχρονα την αστική επέκταση και διασπορά και.