O czym chcesz poczytać na blogach?

Saturn

Sen Graal

Schyłkiem z biegiem dnia. Natomiast wschodzący Jowisz, który stopniowo przejdzie ze znaku Ryb do znaku Barana i w ten sposób stanie na Ascendencie władanym przez Marsa, przejmie siłę Marsa i okaże się tym, który dokonał dzieła.
Pytanie, jakiego dzieła? Jeśli o marsowym charakterze, to chodzi o dzieło zniszczenia, rozpoczęte przez wojenną Czerwoną Planetę, oddziaływającą poprzez struktury rządowe armii. „Koniec tury” sugeruje koniec wielkiego cyklu czasu związanego z Jowiszem. O tych cyklach, nazywanych przez dawnych astrologów Wielkimi bądź Królewskimi Koniunkcjami, wyznaczanymi przez Jowisza i Saturna Nostradamus wspomni w innym swoim utworze prozą, Liście do Papieża Piusa IV poprzedzającym Nowy Almanach za 1562 rok.

Tyle, że Mars stanie się tego przyczyną i Jowisz z jego pomocą wyniesiony, zaś w istocie owo Zaćmienie osiągnie nie tylko końcowy termin swego stopnia, lecz także poważanie owych dwóch planet, a to mianowicie Jowisza i Marsa.

Mars, tj. konflikt i tyrania zapoczątkują proces stopniowego wyniesienia Jowisza, oznacza to, że wojna wzniesie sztandar walki z.

Podręcznik do Astronomia Ezia Auditore go

Brył lodu o średnicy od kilku centymetrów do kilkudziesięciu metrów, które są widoczne za pomocą teleskopu. Ich grubość wynosi zaledwie około 10 metrów. Najprawdopodobniej pierścienie tworzy materiał, z którego kiedyś miał się uformować księżyc. Siedem spośród pierścieni jest oznaczonych kolejnymi literami alfabetu: A, B, C, D, E, F i G. Okres obiegu Saturna wokół własnej osi trwa prawie 11 godzin. Atmosfera jego składa się głównie z wodoru, helu i amoniaku. Tytan, największy z księżyców Saturna, jest jedynym księżycem w Układzie Słonecznym otoczonym atmosferą podobną do ziemskiej. Inny księżyc Saturna, Phoebe, nie powstał w otoczeniu planety, lecz został przechwycony przez jej siły grawitacyjne. Zawiera on dużo mniej lodu i więcej skał niż inne księżyce Saturna. Phoebe okrąża planetę w kierunku odwrotnym od większości pobliskich księżyców, jej orbita jest mocno nachylona do równika planety. W maju 2005 roku odkryto kolejnych 12 księżyców Saturna, co daje łącznie liczbę 46. Saturn patronuje rzeczom trwałym i ich ustanawianiu. Obdarza swoich podopiecznych wielką ambicją, dyscypliną, dużą wyobraźnią, idealizmem i oryginalnymi pomysłami. Kochają oni stabilizacje i dostatek. Saturn odpowiada również.

sex, sex, sex, sex, sex, sex, sex, sex, sex, sex

Do transformacji energii elektrycznej w magnetyczną celem uzyskania siły mogącej przyciągać metalowe elementy (w 1824 - Pluton przeszedł z "magnetycznej" fazy Ryb do "żelaznej" fazy Barana). Nie umiano jednak zrobić jednego - zamienić magnetyzmu w elektryczność. W 1821 r. Michael Faraday zapisał w swym notatniku: "Należy sprawdzić, czy możliwe jest przekształcenie magnetyzmu w elektryczność". Na sukces przyjdzie czekać 10 lat ...
Ogniwa Volty mimo swojej pożyteczności miały za małą moc by mogły zyskać wielkie społeczne znaczenie (ta słabość symbolizowana jest w jakimś stopniu przez kwadrat Słońca z Saturnem). W 1831 r. progresywne Słońce ogniwa weszło w fazę Koziorożca. Można by się spodziewać, że w nadchodzącym czasie zostanie zwrócona uwaga na społeczny status i znaczenie źródeł energii elektrycznej. 29 VIII 1831 r. Faraday dokonuje epokowego odkrycia, otwierającego nową erę w dziejach ludzkości. Odkrywa indukcję elektromagnetyczną, co wiąże się z możliwością wytwarzania energii o większych mocach (magnetyzm można zamienić na elektryczność). W dużym skrócie: Uran w koniunkcji z Jowiszem w Wodniku, Merkury w Wadze w koniunkcji do Urana ogniwa; obsadzenie znaku Panny ze ścisłą koniunkcją Słońca.

Blog Seraphgirl2

już niedługo 'zostaje wcześniej zwolniony' dzięki pomocy Mystique.
Pojawia się również Stryker, człowiek, który ma jeden cel - zlikwidować
wszyskich mutantów z powierzchni ziemi.
Wolverine ma coraz więcej nawrotów scen z przeszłości. Rogue związuje się z
Icemanem, a Jean Grey ciągle przeczuwa, że stanie się coś złego ... zwiększa
się potencjał jej mocy.
Na Instytut napadają uzbrojeni żółnierze, X-Men zyskuje kolejnego przyjaciela.


Nagrody :

2004: Saturn najlepszy film
2004: Shawn Ashmore - MTV Movie Award najbardziej obiecujący debiut
2004: Shawn Ashmore - MTV Movie Award najlepszy debiut
2004: Bryan Singer - (nominacja) Saturn najlepszy reżyser
2004: John Ottman - (nominacja) Saturn najlepsza muzyka
2004: (nominacja) Saturn najlepsze efekty specjalne
2004: Michael Dougherty - (nominacja) Saturn najlepszy scenariusz
2004: (nominacja) MTV Movie Award najlepszy film 

Ciekawostki :

#Rebecca Romijn-Stamos czekała pięć godzin na ukończenie swojej
 charakteryzacji. Początkowo trwało to 8 godzin!

blog dokumentalny - Onet.pl Blog

W 1998 roku. Escherichia Coli O157-H7 jest niebezpieczną odmianą normalnie nieszkodliwych bakterii, które przenoszone są w pożywieniu. United States Centers for Disease Control oszacowało, że 73,000 przypadków zakażenia i 61 ofiar śmiertelnych przytrafia się w Ameryce każdego roku spowodowane przez bakterie E.Coli. Infekcja może doprowadzić do biegunki i uszkodzenia nerek. Większość zachorowań miało związek ze zjedzeniem niedogotowanej, zakażonej wołowiny.

 Dziś rekordy Guinnessa dotyczyły chorób. A za tydzień......yyy jeszcze niewiem musicie sami zobaczyć wchodząć właśnie za tydzień na Documental3000 !!! KOMENTUJCIE ;)

kielek (19:30)
1 odważny !

22 kwietnia 2006
Sonda Cassini w roli głównej oraz inne sondy kosmiczne

 SONDA CASSINI, KTÓRA OBSERWUJE SATURNA

 Kosztująca około 3,5 miliarda dolarów sonda Cassini rozpoczęła misję 15.