O czym chcesz poczytać na blogach?

Satan

Alone in the dark...

Pijani i mój tata chciał nas zapoznać z tamtymi dziećmi:P ,nie dalo isę z nimi zbyt pogadać,jedno słowo które usłyszałam od jednego dziecka( :P )-chłopaka to to,z eprevent to znaczy zapobiegać:D tyle,ze sama sie go zapytalam:P
Koło 22 jedni znajomi pojechali do domu,a reszta poszła spać :P ja z Tyską oglądałysmy Hannibala,znaczy się JA oglądałąm,a Tyśka spała i budziłam ją w najlepszych momentach np.kiedy flaki wypadły z brzucha powieszonego faceta na chodnik albo małe dziecko jadło usmarżony mózg:D nie no oblesny był ten film ;p później jeszcze smsowałam z Mariuszkiem i Satanem :) i poszłysmy spać.
W niedzielę obudził mnie tata Tyśki krzycząc,że spał w skarpetkach :P do południa spałyśmy co jakiś czas i czytałysmy książki,Tyśka fascynujący "Potop":D. Po południu malowałyśmy kwiatki na ścianie w kuchni ,a wieczór oglądałysmy "Zaklinacza KonI" i ja smsowałam znowu :P a mama chciała mi odebrać telefon :P
W poniedziałek rano poszłysmy do centrum ,siedziałysmy przy stawie na ławeczce i pod remizę podjechał mercedes(czyt.traktor:P),wiesniaki wysiadły z niego i myły remizę szlaufem :P a poźniej podeszło do nas 3 i coś tam gadali:P byli.

Firedancer


znaczy nie żeby ze mną coś nie tegest było. ale... To wszystko dlatego, że moje ręce wyglądają jak wyglądają (kto widział - ten wie). Jak nie będe miała zakażenia, to będzie dobrze. AŁAAAAA. Ja chcę nową skórę! Bez alergi!

Nienawiść do ludzi (z przed kilku godzin) tak jakby mi przechodzi. O dziwo (chociaż dla mnie to nic dziwnego nie powinno być), to właśnie dziewięćdziesiąt minut angielskiego poprawiło mi humor. Nie ma to jak rozmowa z osobą której sie ufa. ("uff uff" :P). Czyli teoretycznie nie powinno być źle. NIE powinno. Ale...


What: AVE SATAN
When: wtorek, 6 czerwca 2006
At: 21:44:07
Write komentarze [3];

No. Bo dzisiaj jest 6.06.06. 666. Mówiąc któtko - AVE SATAN :) The day of Satan. Cieszmy się, radujmy i czyńmy wszyscy ŹLEEEEE.
Ale w moim życiu źle wcale nie jest. Cholernie bolą mnie ręce, ale zdałam wczoraj część zaliczeń na młodszego. To OK. Przeżyłam ciekawe doświadczenie związane z... nie ważne z czym. I tak nie będę go opisywać.
Kończąc chciałabym tylko napisać: ZŁOOOOOO!!!!!!!!!!
AVE SATAN


What: Me & my sick imagination

Straszne historie† - Onet.pl Blog

Ręku było czaszką!!! Kobieta zaczęła ucieka byle gdzie, szybko. W końcu zmęczona usiadłą gdzieś na kamieniu. Usłyszała krzyki kobiety... ten głos był znajomy... To był jej głos!!! Kobieta znowu zaczęła ucieka jak opętana. Nie wychamowała i wpadła do owego rowu. Było ciemno nic nie widziała.
Kobieta obudziła się cała mokra o drugiej w nocy. Ściany były całe czerwone, mokre. Kobieta dotknęła ściany. To była krew!!! Całe ściany w krwi! Chciała iść po sąsiada, ale drzwi w całym domu były zamknięte. Zrobiła się senna. Nie obudziła się już nigdy.


Selene (23:16)
28 †Cmentarz†

27 grudnia 2007
Ave Santa Satan cz.2 (ost.)

Kropla miłości znaczy więcej, niż ocean rozumu... - Onet.pl Blog

Jego długie, czarne włosy zasłaniały mu prawie całą twarz.

Remus oczywiście obowiązkowo miał taki sam makijaż, paznokcie i buty, spodnie. Do tego czarną, skórzaną kurtkę. Na szyi miał coś w rodzaju obroży dla psa, z wielkimi i kłującymi ćwiekami. Jego język zdobił wielki kolczyk, uszy również miał przebite.

Tym razem James nie śpiewał, on się darł wniebogłosy

                      SATAN, SATAN, SATAN! YEAH!

Na twarzach Ann i Dorcas malował się strach, źrenice niebezpiecznie się zmniejszyły. Krzyknęły i rzuciły się do ucieczki. James widząc co się dzieje, szybko chwycił różdżkę i zamknął drzwi

- O co wam chodzi?

- Przestraszyłyśmy się was!- odpowiedziała zgodnie z prawdą Dorcas

- Jesteście przerażający!- dodała Ann

- No to może następny styl?- zaproponował Rogaty

- Okay...- Ann drżącą ręką wykonała.

Beware of the Vempire...

Jakie złożyć ofiary nam przyszło... jednak nie teraz czas jeszcze na to przyszedł... nie teraz jeszcze. Gdyż wczoraj dopiero przeczytaliśmy Biblię Szatana w internecie zamieszczoną i stała się dla nas Ona kodeksem i sposobem życia i śmierci... . Wczoraj Satanistami zostaliśmy, jednakże tak mrocznych jako my jesteśmy świat nie spłodził jeszcze, jakem żyw. Zakończę więc konwersację ową i krwi kociej napić się udam, bo suszy mnie niemiłosiernie.

///Wszyscy spłoniemy w piekle!!!///

Piekielne Mroczne HAIL.

2004-09-13 22:58:58
skomentuj (26)


Satan & Lucyfer
Dnia ostatniego z poprzedniego tygodnia spotkaliśmy się z Lucyferem razem, by wiedzę naszą poszerzyć. Lucyfer, jako autorytet w dziedzinie wywoływania, zaproponował mej osobi niewielki rytuał. Oto relacja z owego spotkania:

S: Witaj Lucyferze. Cóż mrocznego zamiar mieć będziemy dnia dzisiejszego?
L: Dziś, będziemy rozmowe prowadzić na temat wywoływania demonów mniejszych, gdyż aby wywoływać większe demony trzeba mieć mroczną duszę.
S: Taką, jaką posiadamy i my... powiedz mi, wszakże, jakiego demona przywołać dziś.

T h i n k P o s i t i v e . . .Numer Archiwalny nr: luty 2004: ( powrót )AVE...

Z UKLONEM DLA WSZELKICH SATANOW AUS WROCLAW I KRAKOW : )


SATAN IS COOL SATAN IS OUR PAL
(JAK ZA.

Melancholy...

Psycho circus >> niedziela, 10 lutego 2008 00:12:14
Welcome to my Hell
Ladies and gentlemen
I – God of Lies –
am honoured to meet you
There’s no Devil
No such a comic at all
(maybe he was once here
Before the Word was born)

Now it’s your turn, may you introduce yourself/ You want to disguise, don’t you?
To be Satan for one day
And Christ and God
- just one insane

Come here, open your hand
I’ll give you heaven
Don’t pull your face with pain
Only the Dream is dead
These are your fingers like thorns
Now the other hand, please
Seven rings – Circles of Hell
All for you
They’re made of fluff
From fallen angels’ wings
Keys to hell and heaven
Are the same
Any questions?
As I thought…

Have a look
Everyone keeps their hands up
Go on, there’s enough hell for you
I’m God – Satan
Almighty!
I’ll throw you a Piece of Truth
Your Ariadna’s clue
In the maze.