O czym chcesz poczytać na blogach?

Sąsiedzi z piekła rodem 2

Move! With the storm, with the wind, with the flood !!

Pozostała tylko wypaczona, skrzywdzona Agony, uciekająca przed strachem ścieżkami z których każda prowadzi do innego piekła. Przepraszam. Zawiodłam Cię. Znowu... Miałam być silna i bezwzględna. Odważna i uparta. Miałam być.

Jest choroba w ciele człowieka. Tą chorobą są uczucia. Walczą o przetrwanie, tak jak organizm walczy z chorobą atakującą od środka. Winę ponosi ten, który zabił duszę dziewczynki a w jej ciele umieścił duszę.Siebię!
Nie chcę, nie mogę, nie umiem, jestem zmęczona odwieczną walką...

...
henzap 2007-01-11 14:39:23
skomentuj (4)


cruel world
....

No i po studniówce. Jakie.Ale nie żałuję, że poszłam. Raz w życiu trzeba się odjebać jak szczur na otwarcie kanału i zatruć uszy muzyką rodem z wiejskiego festynu. To by było na tyle odnośnie tego tematu.

Jak wychodziłam rano do szkoły.Piwnicy, poległ w walce z substancją atakującą jego organizm a moi genialni, sześcio-siedmioletni, biegający wszędzie sąsiedzi wyciągnęli go na zewnątrz i jak doszli do wniosku, że zwierzątko nie nadaje się do zabawy porzucili biedne.

Twórczość nieczytana, skrajnie amatorska, nierozumiana... - bloog.pl

 

  Gdy postawił ostatnie słowo, zdjęcie dopaliło się do końca i pozostał po nim tylko popiół. Tak skończył się symbolicznie ostatni rozdział.

komentarze (0) | dodaj komentarz

Zwykły dzień. Rozdział 5 (08.2006, 01.2007)

czwartek, 18 stycznia 2007 15:10
Do piwnicy po stary miotacz płomieni z czasów drugiej wojny światowej (Jedyna pamiątka po dziadku?) i gdyby nie czujni sąsiedzi i szybka straż pożarna Leighburry, Patrick Rawson doszczętnie spaliłby swój dom i siebie wraz z nim..
Sąsiedzi z piekła rodem.
(Kwiaty i kobiety.)


  Nie słychać Harolda. Albo znów.

Tak to bywało

poniedziałek, 29 czerwca 2009
Uczucia rodem z kieliszka
Uczucia rodem z kieliszka . Pamiętam twoje słowa: To ty.
Najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Pracowita,oszczędna i religijna aż do bólu! A cyniczny Szymon, łajdak rodem z piekła nie pasuje do jej świętości cielesnej i czystości duchowej!.Tylko dlaczego bzykała się ze mną,kiedy jeszcze.Ciemne strony kościoła ?.Jest mi jednak bardzo ,bardzo zal żony nie tylko z tego tez powodu . Bili ją też lokatorzy i sąsiedzi,a nawet brat za to,ze tu zamieszkała i broniła niedołężnych moich rodziców przed ich napaścią ,a ja w tym.Czasach Budda,Konfucjusz i wiele innych, Te wzorce dla katolików w większości są obce, konsumują gotową papkę z rąk kapłanów. Pod nadzorem dyktatora z Watykanu Bóg daje im zbawienie Mnie ziemscy jego ambasadorowie rozczarowali.Marnotrawny syn,pijaczyna,łajdak i rozpustnik zrozumiał swój błąd dopiero teraz ,kiedy zaczął żyć normalnie!. W 2002 roku bylem na ich grobie po raz pierwszy trzeźwy, kiedy zapalałem znicze ręka nie drżała.,a tylko serce ze.

Blog pełnoletnia

Skomentuj: 14 Hasło piątek, 26 sierpień 2011, 22:08

Skomentuj: 3 Teściowa... z nieba rodem ;) piątek, 19 sierpień 2011, 13:00 Do lasu i pogryzły ją żmije. Wszystkie wyzdychały.

Wszyscy wiemy, jakie są teściowe ;) Babska z piekła rodem. Za synusiem/córeczką poszłyby w ogień, a zięć/synowa to najwięsze zło tego świata! Ale nie.Małe dziecko w domu (choć Liwka spała jak kamień, hihi), ubrałam się więc i wyszłam na korytarz. Naprawdę jestem zaskoczona, że nikt inny nie zareagował, szczególnie sąsiedzi z bliższych mieszkań. Zastukałam i muzyka momentalnie ucichła. Ale stukałam dalej, coraz mocniej aż drzwi.