O czym chcesz poczytać na blogach?

Sarkozy

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

    wychwyconych przez
    Akismeta
  • html

    Wymiana linków Alegro

Politycy, łotry, kanalie przy korycie – wypierdalać! Wypierdalać!

Posted by kefir2010 w dniu 2 Marzec 2012

cyt. “Prezydent Francji został zaatakowany przez tłum przeciwników w Bayonne. Nicolas Sarkozy pojechał tam w ramach swojej kampanii wyborczej.
Od początku wizyty w Kraju.

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Tyle rozgłosu ile Madonna, do chwili kiedy zaczął wyciekać fakt, że jest oszustem. Od tamtego czasu jakby zniknął z powierzchni ziemi. Wmawia się nam, że grupy Blackwater szukają go w Karaczi (Pakistan). Moglibyśmy zasugerować inne miejsce gdzie bardziej prawdopodobnie można go znaleźć.

Żydowski actor w roli przywódcy al-Kaidy grożący Ameryce terrorem

Ostatnią rzeczą jakiej chce Izrael jest to, by przyglądano się Gazie, 11 IX, przestępstwom finansowym w USA, izraelskiemu lobby i kłamstwom, oraz ogromnej korupcji związanej z tymi i innymi sprawami. Organizowanie „cyrku” z wykorzystaniem słabych rządów Francji i Niemiec Sarkozy’ego i Merkel, małych krajów lecz klientów Izraela, nie wymaga prawie żadnych wysiłków.

Faktycznie w tym samym czasie Izrael w całej Europie aranżuje kampanię nienawiści przeciwko nie tylko Romom, lecz także muzułmanom. Faktycznie wydaje się miliony miesięcznie, co może być tylko próbą zorganizowania w Europie holokaustu muzułmanów. Jeden już się rozpoczął we Francji przeciwko Romom, kiedyś tak samo zorganizowanego w Tel Awiwie i realizowanego przez Sarkozy’ego, prezydenta Francji, etnicznego Żyda.

Plan prezydenta Sarkozy’ego wydalenia z Francji populacji Romów, wszystkich legalnych mieszkańców tego kraju.

...::::Życie jest piosenką::::... - Onet.pl Blog


19 listopada 2008
Zmysłowy głos Carli Bruni

Cześć wszystkim! Brak czasu i natłok zajęć nie pozwalały mi zająć się blogiem, ale stwierdziłam, że nie mogę go tak ciągle zaniedbywać. Już jakiś czas czaję się, by napisać co nieco o NOWYM FRANCUSKIM ODKRYCIU... owym odkryciem są piosenki Carli Bruni - Pani Prezydentowej, żony Nicolas'a Sarkozy.

  

 

 

Przejdźmy do meritum. Przeskakując po francuskich programach, natknęłam się na wywiad dotyczący nowej płyty słynnej Carli. Było o niej dość głośno nie tylko z powodu płyty, lecz również za sprawą ślubu ze wspomnianym wyżej Nicolasem Sarkozy.

 

  

KRÓTKA BIOGRAFIA

Carla Gilberta Bruni Tedeschi (ur. 23 grudnia 1967 w Turynie) – włoska modelka i piosenkarka, żona urzędującego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego, posiada obywatelstwo zarówno włoskie jak i francuskie.

złe wiadomości

britpoper
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 30 grudnia 2008
Święta.

  31 grudnia  to Międzynarodowy Dzień Nie-Jedzenia-Pieczywa, Nabiału oraz Mięs. 12 krajów afrykańskich zbojkotowało święto twierdząc, że obchodzi je przez cały rok.

10:47, britpoper
Link Dodaj komentarz »
Sarkozy grozi palcem!!!

  

   Prezydent Francji Sarkozy postanowił wypowiedzieć wojnę* Kanałowi La Manche.

Z rzeki ciemnoty wydostać się | Blog o braku akceptacji rzeczy, których akceptować nie musimy.

Działań zbrojnych na terenie swojej byłej republiki. W NATO panuje zasada, iż jeżeli jakiekolwiek państwo zaatakuje jakiegokolwiek członka NATO, to oznacza to akt agresji wobec wszystkich członków tej organizacji. Tak więc nie są to przelewki. I nawet takie mocarstwo jak Rosja musi ważyć swoje działania wobec państw zrzeszonych w Pakcie Północnoatlantyckim.

Tymczasem przeciwko MAP dla Gruzji były takie państwa jak: Francja, Włochy, Niemcy, Belgia, Turcja, Holandia i inne. To dzięki ich sprzeciwowi Rosjanie mogą teraz w Gruzji robić co im się podoba. Wiedziałem to ja – całkowicie przeciętny człowiek i wiedział to np. Nicolas Sarkozy, który teraz tak dzielnie walczy o utrzymanie suwerenności Gruzji. Jakie to szlachetne z jego strony, prawda? To tak jakby wybić komuś zęby a później pomóc mu je zbierać z ziemi…

KarasekUS

    Wykop

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

gut.blog

Mimo KRYZYSU  ( TV- każdego nieomal dnia pokazuje demonstracje na greckich ulicach ) Ateny wydają miliardy na nowe okręty wojenne. W ten sposób rząd Papandreu odwdzięcza się za pakiet pomocowy , który ma wyciągnąć kraj z kryzysu. Na zbrojeniach zarabiają Niemcy i Francja , które ten pakiet sfinansowały. 

Kilka tygodni temu grecki rząd podpisał umowę , w której zobowiązał się kupić od Niemców
DWIE NOWOCZESNE ŁODZIE PODWODNE za niebagatelna sumę 1,3 MILIARDA  EURO!!!..
 
Natomiast Nicolas Sarkozy parę dni później  podpisał  z Grekami kontrakt na dostawę m.in.
SZEŚCIU FREGAT i  PIĘTNASTU HELIKOPTERÓW za ok. 2,5 MILIARDA EURO !!!.

„ czujemy się nakłaniani do transakcji , których nie chcemy. Grecji nie potrzeba nowej broni – tłumaczy grecki wicepremier Teodoros Pangalos „