O czym chcesz poczytać na blogach?

Sarina

..::Życie dziewczyny z XVII w, opisane w dzienniku, znalezionym w XXIwiecznym NY::..

Lądowania.- oznajmiła stewardesa. Maria podniosła głowę i zamknęła dziennik. Schowała go do torebki.
Samolot wylądował szczęśliwie. Przy odprawie było trochę kotłowaniny, ktoś zgubił swoje bagaże, ktoś inny zgubił swoje dziecko. Kobieta rozejrzała się wokoło, bo chociaż lotnisko było bardzo podobne do tego w NYC, to wszędzie, gdzie tylko spojrzała widziała mnóstwo jaskrawo poubieranych ludzi. Przy wyjściu z lotniska spotkała dwudziesto paroletnią, czarną dziewczynę, która miała kartkę z jej nazwiskiem. Podeszła do niej.
-To ty jesteś Maria Gilmore- zagaiła.
-Tak, a ty?
-Jestem Sarina White.- powiedziała ukazując olśniewająco białe zęby.- Przysłali mnie, żeby zabrała cię do przyszłego muzeum piractwa. Będziemy razem pracować.
Maria odwzajemniła jej uśmiech.
-No to chodźmy.
Wyszły z budynku lotniska i skierowały się na parking, gdzie stał jeep Sariny. Wsiadły do niego i pojechały drogą w stronę wybrzeża. Szosa, którą jechały była z obu stron otoczona rzędem palm i różnego rodzaju kwiatów.
Dom stał blisko brzegu, naokoło otaczały go hotele. Był jakby wyspą pośród tych nowoczesnych budynków. Gdyby nie to, że otaczał go duży ogród, całkiem by.

wingirl.blog.plempty snippet

`Dobrze widzi się tylko sercem. - Onet.pl Blog


Kocham wszyskich.

Wyślę list do Alex'a i Roi'a!
Bo Oni kochają listy i być może będę w wideo! Yaaaay.

***
Znalazłam nowe słuchawki, rządzę!
Myślałam, że wszystkie zniszczyłam, a tu niespodzianka!


***

Iza, wypierdalaj tutaj, przyjeżdżaj.

***
http://www.youtube.com/watch?v=FrvdMFyOjcI&feature=related
AHahahha, kocham ich.

YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY.
BUBBLE GUUUUM!
YEEEHEYEEEEY!
USE CONDOMS!


I tym kończęge notkę.
Pa.~

~Akane (20:29)
0 {skomentuj}

28 stycznia 2010
`numer sześcdziesiąt siedem
A co mi tam. Częściej popiszę notki, o. (;

Mood: Słodki, haha.
Listening to: Sarina Paris- Look at us now baby!

Dzień dobry moi kochani Akuuroczytacze. <3
Jak.

W pogoni za wielką rybą

O Oscara z naszym polskim "W ciemności", odmieniono jego tytuł przez wszystkie przypadki. Czy oglądając film od razu wiedziałam, że mam do czynienia z arcydziełem? Zdecydowanie nie. Musiały wybrzmieć ostatnie dźwięki, abym zrozumiała, czego właśnie doświadczyłam.

Film opowiada historię dwóch skrajnie różnych rodzin, których losy nieszczęśliwie się splatają. Z jednej strony przedstawiciele zamożnej irańskiej społeczności Simin (Leila Hatami) i Naader (Peyman Moadi), którzy zamierzają się rozwieść z powodu różnicy zdań. Simin chce wyjechać z kraju, aby zapewnić córce Termeh (Sarina Farhadi) lepsze jej zdaniem życie. Naader jest temu przeciwny, ponieważ nie zamierza pozostawić bez opieki chorego na alzheimera ojca. Właśnie z tego powodu ich życie krzyżuje się z ubogą, ortodoksyjną rodziną Razieh (Sareh Bayat), która przyjmuje pracę opiekunki ojca Naadera. Udaje jej się to ukryć przed mężem Hodjatem (Shahab Hosseini) do dnia, gdy trafia do szpitala.

Wydawałoby się, że temat, jego przebieg, konflikt między rodzinami, to temat wyłącznie irański. Nie tłumaczyłoby to tak wielkiego fenomenu filmu i jego popularności w różnych krajach. Sednem sprawy nie są jednak różnice.

szatynką mamą

Sie tutaj od dzieci, badz tez ich mam, albo mam ktore zaraz znow beda mamami :-) a mieszkam a akademiku, chociaz zdecydowanie nie mozna akadamikow niemieckich mylic z polskimi, tutaj akademiki skladaja sie z tzw. WG czyli wspolnot mieszkaniowych - w moim akademiku sa dwa WG na pietrze, a w kazdym z nich 6 pokoi (pokoje sa duuuze, tzn. okolo 15 m2 i przede wszystkim jednoosobowe, no chyba, ze sie przyjezdza z czlonkiem rodziny, wtedy mozna poprosic o apartament), lazienka i duuuza kuchnia z telewizorem, wiec tak naprawde zycie towarzyskie toczy sie w "sercu naszego WG", czyli wlasnie w kuchni. mieszkam z 5 bardzo sympatycznymi osobami, Niemka Sarina, urodzona w Rumunii Niemka Margot, rodowitym Niemcem Tommym i kolejnym rodowitym Niemcem z Karlsruhe (przez co ma dosc zabawny akcent :-)) Andre no i wreszcie z jedynym oprocz mnie "Sokratesem" w WG czyli Codim, from Texas, USA.
oprocz tego, ze tutaj mieszkam i probuje tez pracowac, ale to nie jest wcale takie latwe, bo ostatnio nie ma pogody, wiec nie ma turystow itd, to przede wszystkim przyjechalam tutaj na studia, ktore poki co jak najbardziej mi sie podobaja, a najbardziej podoba mi sie to, ze wszyscy doceni kontaktuja sie z nami mailami, i to wlasnie dtoga elektorniczna przysylaja nam handouty, informacje etc. no ale.

szczere-ocenki blog - Poddasz się ocenie?


Wszytsko pasuje!
10/10

Notki:
Twoje notki do mnie przemówiły.. naprawde piszesz mądrze, a jeszcze do tego cytaty! One bardzo urozmaicają notki. Piszesz to co myślisz..i piszesz o swoich myślach.
10/10

Dodatki:
Linki.. i coś o sobie
4/10

Podsumowanie:
34,5/45
Własno ręczny szablon i będzie ślicznie..
Umieszczam Cię w DOBRYCH

skomentuj (0)

18:11:08 2005-03-13

http://sarina.blog.pl
OCENIA: Kasiek

-wejdź-

Pierwsze wrażenie:
Szarość.. ten kolor tworzy dobry klimat..
4/5

Strona główna:
Szablon nie wykonany przez ciebie.. Moge powiedzieć tylko, że jest ciekawy i ten kolor..=)
3/10

Podstrony:
Xiega gości i komentarze..czarne tło jest ok, ale nie widze archiwum..czy to nie przez ten obrazek=/
5/10

Notki:
Ten obrazek z pieskiem jest za duży!!! Przeciez da sie zmniejszać obrazki! co w tych notkach się znajduje..naprawde same "bzdety" jakieś kawały..=/ albo jak.