O czym chcesz poczytać na blogach?

Sarah palin

juesej at ownlog '06

Zostal senatorem w wieku 30 lat!
W 1974 byl takze jednym z "200 Faces for the Future" tygodnika "Time".

Mianujac Joe Bidena swoim zastepca widzimy, ze Barack postawil sprawe jasno czyt.
czarno na bialym.

John McCain, kandydat republikanow, dodal niezly zastrzyk adrenaliny do swojej kampanii. On konserwatysta mianowal na wiceprezydenta k o b i e t e - Sahre Palin. Tego chyba niewielu sie spodziewalo. Bo sam Joe Biden oprocz tego, ze nie jest Hillary Clinton, wiele kontrowersji nie wzbudza, natomiast z Sahra jest inaczej.

Sarah Palin - gubernator stanu Alaska, jak sama siebie nazwala w dzisiejszym wystapieniu, jest zwykla "hockey Mom" [jedyna nieustajaca, caloroczna rozrywka na Alasce i odpowiednik "Soccer Mom" w innych stanach]. Oprocz zwyklej hockey Mom byla tez kiedys (w 1984) vice Miss Alaska. Gustu mieszkancow Alaski mimo to nie podzielam. Choc wydawalo by sie, ze moze slowianska krew pieknych kobiet.

Jerzol

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Tagi: Ameryka, Finanse, Janusz Głowacki, Ludzie, Nelly Rokita, Obama, Polska, Sarah Palin, Tusk

Odpowiedzi: 6 do “Nieszczęście w nieszczęściu”

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Na syjonizm, pod wodzą Williama
Kristola. Ruchowi temu udało się zawładnąć funduszami fundacji
faktycznie zachowawczych a następnie zdominować rządy prezydenta
George’a Bush’a i wywołać, według profesora Zelikowa, napad
amerykański na Irak, dla “dobra Izraela.”

Jedną z typowych gwiazd “Tea Party” jest pani Sarah Palin, która była
“zauważona” jako obiecująca osoba dla ruchu neo-konserwatywnego przez
syna Williama Kristola, działacza politycznego i dziennikarza. Pani
Polin zaczęła karierę polityczną u boku senatora, a później
gubernatora Alaski, a następnie sama zdobyła urząd gubernatora Alaski,
ale nie sprawowała go podczas całej kadencji, na.

~ † Eminem † ~ - Onet.pl Blog

Teledysk!
Witam wszystkich po długiej przewie! ^^
Troszkę blog zaniedbałam, ale powracam xD
I zaczynam od newsów:

Eminem obraża!

Amy Winehouse, Lindsay Lohan, Britney Spears,Jessica Simpsoni republikańska polityk Sarah Palin - amerykański raper nie miał litości dla tych kobiet.

Już można oglądać najnowszy teledysk Eminema "We Made You"

Raper zapowiadał, że i tym razem nie oszczędzi nadmiernie eksponowanych w mediach gwiazdek. I nie rzucał słów na wiatr,ośmieszając"zakochanych" Amy Winehouse i jej męża Blake'a.

Cowpolscepiszczy’s Weblog

Jednostek, zbiorem stanów republikańskich i demokratycznych. Jesteśmy i zawsze będziemy Zjednoczonymi Stanami Ameryki – powiedział Obama.

Podziękował następnie swemu republikańskiemu oponentowi, senatorowi Johnowi McCainowi, za złożone wcześniej pełne kurtuazji gratulacje i wyraził gotowość współpracy z nim i republikańską kandydatką na wiceprezydenta, Sarah Palin.

Podkreślił, że w wyścigu prezydenckim bynajmniej nie był faworytem i swoje zwycięstwo zawdzięcza poparciu milionów ludzi, którzy postawili na niego.

47-letni Obama, syn czarnego imigranta z Kenii i białej kobiety, był senatorem przez niecałe cztery lata, politykiem poprzednio nieznanym na krajowej scenie, ale dzięki charyzmie i talentom przywódczym porwał za.

Na dnie faktu dokonanego - Onet.pl Blog

W nowoczesną demokrację w ogóle, a amerykańską w szczególności, wbudowana jest obietnica rosnącego dobrobytu. Jeżeli nie jest spełniona, szybko zaczynają się problemy, bo zdesperowani ludzie zaczynają wierzyć szarlatanom. Czy Witold Gadomski naprawdę uważa, że Sarah Palin byłaby lepszym prezydentem USA niż Barack Obama? Demokracja to kruchy instrument: przerabialiśmy to już w czasach Wielkiego Kryzysu lat 30.

USTAwiacz Społeczno-Polityczno-Kulturalny - Onet.pl Blog

Patrząc na takie zachowania i takie poglądy, można by rzec (akurat tutaj nie stereotypowo, bo raczej ta kwestia się jakoś szczególnie nie spopularyzowała), że najwięcej idiotów to są ludzie/posłowie o poglądach prawicowych. Tak, to prawda. I już nawet nie chodzi o ich poglądy. Po prostu o inteligencję i zachowania. I tak jest na całym świecie. Spójrzmy chociażby na Sarah Palin, na jej zachowania i wypowiedzi. Czyż muszę coś jeszcze dodawać?

 

W programie pokazano także przykłady antysemityzmu – krzyczących kiboli na stadionach „DO PIECA DO PIECA!”, mówiono też o innych kibolach, którzy śpiewali „Auschwitz-Birkenau!” albo „Jude Jude Jude!”, pokazano też.