O czym chcesz poczytać na blogach?

Sao miguel

::::::::::::REBELDE:::::::Mia Colucci::::::::: - Onet.pl Blog

Że może to być pułapka. Jednak Jose zjawia się w umówionym miejscu. Tam czeka na nią Roberta, która wróciła z Hiszpanii.
odc.103
Paola boi się o przyszłość związku z Diegiem. Pyta chłopaka, czy Roberta jest tą dziewczyną, która mu się bardzo podobała. Diego mówi jej, że Roberta go nienawidzi i że jest szalona. Celina pokazuje Miguelowi list, który zostawiła Mia.Chłopak obiecuje, że ją odnajdzie. Mia zjawia się u Almy i opowiada jej, czego dowiedziała się o matce. Alma wyznaje, że poznała prawdę i pytała o nią Franca, ale ten nie chciał z nią rozmawiać.Esteban odkrywa, że Alicia podpisała pozwolenie na wyjście Mii i Miguela.Madariaga mówi, że zajmie się tym.

Mówi mu, że zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia. Zazdrosna o matkę Roberta ostrzega Mię,aby trzymała się z daleka od Almy. 
odc.107
Franco oskarża Almę oto, że nastawia Mię przeciwko niemu. Żąda, aby przestała się z nią spotykać. Alma mówi mu, że winę za pogorszenie stosunków pomiędzy nim a jego córką ponosi on sam. Miguel wyjawia Mii, że ma dość ukrywania ich związku. Denerwuje go to, że dziewczyna jest tak blisko niego, a on nie może jej przytulić. Peter mówi Almie, że ma zjawić się u Franca. Mia prosi Celinę, aby zakończyła w jej imieniu jej związek z Giovannim.Odrzucony chłopak przytula Celinę. Świadkiem tego jest Augusto, który zarzuca dziewczynie zdradę.Zrywa z.

~~Enséńame a quererte un poco más y a sentir contigo~~ - Onet.pl Blog

-Kochasz mnie?Daj mi się wytłumaczyć.

-Nie.Teraz to czuje tylko nie nawieść do ciebie.Nie chcem żadnych wyjaśnień.Usłyszałam wystarczająco dużo.

Każdy kto był w pobliżu słyszał kłótnie.Ludzie zaczeli się schodzić.

Dziewczyny własniie przechodziły tam tęd z Miguelam.Usłyszeli podniesiony głos Roberty i Diaga.Wiedziali że coś się stało.Miguel podejrzewał że Roberta dowiedziała się o zakładzie ale nie mógł być pewnien na 100% .

Orazu podbiegli do tłumu ludzi i zaczeli się przeciskać do Roberty i Diega.

-Może wejdziemy do pokoju nie będziemy się 

Znich.

-Z panną Pardo już wporządku.Obudziła się dałam jej tabletki uspokające.Nie długo będzie mogła wrócic do pokoju.

-Możemy ją odwiedzić?

-Oczywiście.

Dziewczyny wbiegly do pomieszczenia i odrazu rzuciły sie na Roberte.Miguel wszedł za nimi i zamkną drzwi.

-Jak dobrze że nic ci się nie stało.

-Wiesz jak nas przestraszyłaś.Nie rób na tego więcej.

-Ok.Obiecuje.

-A teraz możesz powiedzieć co się stało?

Po twarzy Roberty spływa kilka łez.

-Oh kochana nie płacz.Miuguś zostawisz na same?

-Oczywiście.Pójde pogadać z Diegiem.

`Never planned that one day, I'd be losing you...` - opowiadanie o US5. - Onet.pl Blog

   

-Ja kocham mojego księcia który jest mi przeznaczony. Kocham Chrisa i zapomniałam że to uczucie które nas łączy jest wyjątkowe. Wiem oszukałam własną siebie. Ale to dzięki tobie moja mała czarodziejko zrozumiałam. Kocham cię i gdy tylko się obudzisz zabiorę cię tam gdzie jeszcze nigdy nie byłaś obiecuje.

Taka mała istotka a pozwoliła mi zrozumieć swój błąd. Wyszłam na korytarz i podeszłam do Miguela popatrzyłam mu głęboko w oczy i poprosiłam o chwilę rozmowy na zewnątrz budynku.

I tego blondyna łączy naprawdę szczere uczucie – powiedział i mnie przytulił. – Bądź szczęśliwa a on na pewno ci je da.

-Dziękuje i wzajemnie.

***

Pożegnałam się z Miguelem i wróciłam do reszty. Chris był zdziwiony że wróciłam sama. Zaraz obok mnie usiadł i zaczął mi się przyglądać. Ja cicho się zaśmiałam i.

...::: --- Nie igraj z aniołem --- :::... - Onet.pl Blog

Się ożeni nie przestanie jej pomagać. Viviana w przebraniu wybiera się na zakupy, aby kupić pistolet. Isabela martwi się o to, że Marichuy może powiedzieć Cecilii i Patricio, że ta podczas przyjęcia namówiła ją do picia szampana. Estefanía uspokaja ciotkę mówiąc, że sędzia uwierzy jej, a nie Marichuy. Estefanía dzwoni do Onelii, aby pochwalić się, że ona i Juan Miguel są parą. Onelia nie jest tym zachwycona. Marichuy skleja zdjęcie Juan Miguela. Sędzia Velarde zarzuca Marichuy to, iż zachowała się niestosowanie na przyjęciu. Dziewczyna próbuje się bronić, ale Patricio jej nie wierzy. Viviana i Burney wybierają się na przejażdżkę motorówką. Kobieta ma ze sobą w torebce pistolet, który kupiła. Juan Miguel przyjeżdża do.Za zdrajcę, gdyż ten zaczął pracę u Juan Miguela. Amador nie chce, aby Israel brał nadal udział w jego sztuce i wyrzuca go z teatru. Adrian przychodzi do domu Velarde, aby porozmawiać z Marichuy. Dziewczyna mówi mu, że Estefanía i Juan Miguel są parą i wkrótce się pobiorą. Informuje go również, że chciałaby się uczyć. Adrian zgadza się ją uczyć. Rozmawiając w salonie sędzia Velarde nadal oskarża Marichuy o zepsucie przyjęcia Estefanii. Juan Miguel broni dziewczyny, mówiąc, iż wszystkiemu winien jest Amador. Po obiedzie w domu Velarde, Juan Miguel wychodzi, a Estefanía całuje go na pożegnanie. Marichuy jest świadkiem ich pocałunku. Dziewczyna smutnieje. Viviana wraca do hotelu i informuje recepcjonistkę, że jutro opuszcza.

REBELDE-CIEKAWOSTKI ;] - bloog.pl

2009
Hola chicos wysyłam pozdrowienia, mam nadzieję, że masz się dobrze, chce jednocześnie wysłać pozdrowienia i żebyś wiedziała, że jestem bardzo wdzięczna wszystkim za wsparcie na mojej stronie, Facebooku i Twitterze. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zobaczyć się i tych, którzy będą mieli szczęście, aby wygrać, do zobaczenia 28 listopada w Sao Paulo. Wysyłam wiele pocałunków i nie zapomnij odwiedzić www.maite.com.mx bardzo dziękuję i wiele pocałunków!
30 września 2009
Chicos, już chce pojechać do Brazyli aby się z tobą spotkać. Spodziewaj sie nowości bardzo szybko.

I jeszcze focie , które wstawiła Maite :D Tak ważną sprawe...  Również bedzie zła na rodziców.  Roberta będzie rozmawiac z nią i również zrozumie ją . Sama została oszukana prze matkę.  Potem Lola zadzwoni do rodziców i pogodzi się z nimi. Będzie dziękowac im za to , że dali jej rodzinę. Pogodzi sie także z Lupe. Siostry będą sobie pomagac ;)
* Miguel w szpitalu
Miguel zostanie potrącony . W wyniku czego zrobi mu sie krwiak czy coś :/ Trafi do szpitala. Bedzie nieprzytomny. Gdy sie obudzi nie bedzie nic pamietał : jak się nazywa , nikogo nie pozna nawet Mii. Miguel rozpozna tylko Diega i bedzie wiedział że śpiewa . Miguel będzie wiedział , że Mia jest mu bliska ale nie umie tego.

Moje-opowiadanie-o-rebelde - Onet.pl Blog

Kolejny szary dzień w zyciu naszych głównych bohaterów. Kolejny szary tydzień. Poniedziałek godzina 8:30. O 9:00 jak zwykle rozpoczynały się lekcje. Piątka przyjaciół była juz na nogach i po śniadaniu.  Postanowili zejsc na dół do klasy. Gdy weszli wszyscy uczniowie rozmawiali o Loży i Mii. Wśród nich był profesor Madariaga.

 

Mad: Miguel wiemy o tym że Loża porwała Mie. Bardzo nam przykro. Musimy jej jakoś pomóc.

M: Ehh no właśnie pomóc.... Tylko jak??!!!

Mad: Zgłosimy tą sprawe na policje.

M: Nie!!! Nie zgadzam się!!! Jeśli to zgłosimy to oni.... oni ją zabiją!! Zabiją moją ukochaną!

 

Miguel rozpłakał się jak dziecko. Nikt nie mógł go uspokoic..

2008
Rozdział 11 "A jeśli oni ją skrzywdzą? Albo zabiją?!"

Wszyscy zjedli śniadanie. Lupe z Giovannim postanowili zabrac Miguela na miasto, aby zapomniał choc na chwile o Mii....... A roberta z Diegiem siedzieli właśnie w sali telewizyjnej i rozmawiali:

 

D: Ciekawy jestem kiedy odbedzie się nazs koncert.

R :Diego! Nie wiadomo gdzie jest Mia! Czy żyje! A ty myślisz o koncercie?!

 

Po policzkach Rob spłynęły łzy.

 

D: Przepraszam. Nie powinienem. Ale nie powinniśmy poświecac dlatego naszego życia.

R: Nie wiedziałam że.