O czym chcesz poczytać na blogach?

Santana europa

Pod otwartym niebem błądzę ,bosym cieniem jestem - Onet.pl Blog

Z Afryką "powieść Karen Blixen.
23.Skalne mieszkania Berberów w Tunezji.
24.Grota Św.Bernadetty w Lourdes.
25.Kaplica Karola Wielkiego w Carcasonne.
26.Most w Avinion.
27.Kreacje aktorskie Meryl Streep.
28.Praga-najpiękniejsze miasto Europy.
29.Festiwal "Jazz nad Odrą ":-)
30.Tekst i muzyka piosenek Michała Bajora.
31.Kawiarenka "Bombonierka" na starym miescie w Warszawie.
32.Barcelona nocą.
33.Jezioro Genewskie.
34.Uliczka złotników w Luzernie.
35.Mazurki F.Chopina w.

28 kwietnia 2006
Spokój ( ? )
Gdzieś obok Santana
szarpiąc struny
w zakamarkach duszy
zbudził niepokoje...

Ogarniam.

cud codzienności - Onet.pl Blog

Dalej. I deszcz. I bez dachu nad głową. Dobrze, że w płaszczach. Buty i skarpetki chlupiące:) Humory i żarty nikogo nie opuszczały. I wszystko się wyprostowało.
Perfect zagrał swoje najlepsze utwory, rozbawił wszystkich i punktualnie o 20.00  wystąpił Santana. Było świetnie. Bardzo nam się podobało. wspaniałe były reakcje fanów w różnym wieku. Nawet im zazdrościłam tej, można śmiało powiedzieć, ekstazy:) Ja chyba nie mam tak ulubionego wykonawcy. Jest to jakiś brak... Do domu dotarliśmy bardzo sprawnie (kocham od wczoraj ciepłe i suche samochody).
Czujemy niedosyt bo nie zagrał Europy. Darek liczył na większą różnorodność gitar. Niektórym brakowało Samby Pa Ti. Niemniej jednak bardzo nam się podobało.
  
zieka

:: i've found a way... i've found a way... a way to make you smile blog ::

Osiągać szczyty absurdu to niech spróbuje obejrzeć ogłoszenie Partido Humanista z dżinglem z Miami Vice w tle. Towarzystwo zgodnie też stwierdziło, że u byłego premiera (Santana Lopes) to nawet samochodu by nie kupiło, facet ma coś w sobie z szaleńca z Miasteczka Twin Peaks.
W fazach dogorywania kolacji Angela zabrała się jeszcze za.Zacząl się mecz "football for hope", gdzie w sumie 41 pilkarzy, z 22 krajów podzielonych na tzw. jedenastkę ronaldinho (najlepsi na świecie) i jedenastkę szewczenki (najlepsi w europie) pykalo sobie bezstresowo pilkę, obroną nie przejmując się zbytnio. przegapiliśmy moment prezentacji stadionu, zatem przez 90 minut próbowaliśmy rozszyfrować z.Tle suszącego się prania, niczym lewitujący wyznawca religii wschodu, duch zen unosił się nad wodami. Przy okazji znalazłyśmy strzałki prowadzące pielgrzymów po Camino de Santiago: wspomnienia wakacji...
Przelazłyśmy żelaznym mostem na drugą stronę Douro, do Vila Nova de Gaia, pooglądać łodzie do transportu wina. Właściwie nie wiem,.

karaluszek.blog

Pomiarów, okazało się, że nasza zawodniczka mierzy 189 centymetrów. To o dwa więcej niż miała podczas ostatnich pomiarów w Polsce.

To jednak nie jedyna zmiana u Skowrońskiej. Manuela Benelli, trenera zespołu, już zapowiedziała, że mistrzyni Europy, będzie w jej drużynie występowała na pozycji atakującej. Włoszka poinformowała Polkę, że według niej Kasia ma większy potencjał właśnie po przekątnej z rozgrywającą.

Włochy: Zastąpi GołasiaRodrigo Santana (Rodrigao), mistrz świata i mistrz olimpijski został sprowadzony do Lube Banca Macerata w miejsce Arkadiusza Gołasia, który w wypadku samochodowym


Brazylijczyk ma zastąpić polskiego środkowego, ale nie będzie nosił koszulki z jego.

dudla

Ze swoim życiem.
I napiszę książkę.
No ale nic. Przepieprzyłam ćwierć wieku. A teraz przepieprzę kolejne ćwierć, a potem może jeszcze ćwierć i zanim się obejrzę trzeba się bedzie zwijać z tego świata.
I tak to jest.

song: Santana feat. Product G&B – Maria Maria

 
Komentarze (9)

Napisane w kategorii Bez kategorii

 
Nie przeszła. Spotkała się ze zrozumiałą opozycją. Co jest jednak bardzo smutne, to oficjalne argumenty przeciwników tej poprawki. Mówiło się dużo o nieruszaniu z trudem osiągniętego kompromisu (jedna z najbardziej restrykcyjnych ustaw antyaborcyjnych w Europie, a to ci kompromis dopiero), mówiło się o tym, że taka poprawka i tak nie zmieni niczego, że jest bublem prawnym itp., itd. A nikt (za wyjątkiem wojujących feministek, których oczywiście nikt nie słucha, bo to wariatki są przecież) nie wstał i nie.

"Przeżyj każdy dzień tak, jakby był Twoim ostatnim" =) - Onet.pl Blog

24 Kochani jesteście! :) :) :)

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Dorot :D(treść i ilustracje);