O czym chcesz poczytać na blogach?

Sansa

Blog Charliego Bibliotekarza

Sansę Stark! Półmężczyzna jedną z moich ulubionych postaci.

Daenerys. Młoda radzi sobie zadziwiająco dobrze i nawet, aż za bardzo. Jak na kilkunastoletnie dziewczę, udaje jej się zrobić w balona potężnych handlarzy niewolnikami z Astaportu i zyskać Nieskalanych i zrobić sobie potężną armię. Mam nadzieję, że Matka Smoków da jeszcze ognia:)

Bran. Mało go, póki co wędruje na Mur żeby opanować sztukę wstępowania w ciała zwierząt.

Cateyln Stark i Sansa Stark – nie chce mi się o tych dwóch babach pisać. Wkurwiają mnie niemiłosiernie. Cateyln to taka mamałyga, która życzy śmierci wszystkim tylko nie swojej rodzince i niczym nie różni się od Cersei, a Sansa mogłaby rozłożyć nogi przed Krasnalem – co prawda nie jest urodziwy, lecz na miłosnej sztuce się zna:)

Alem się rozpisał! No, ale to wystarczy mi, żeby ogarnąć te dłużyzny:) Przeczucie mam, że Sandor Clegane będzie jakimś dobrym kolesiem:)

Mroczni Kochankowie czyli Gra o Tron przede wszystkim - bloog.pl

 

 

                              

 

 

        Jon przeczesał sobie włosy palcami niecierpliwym gestem. Jest zdeterminowana i uparta. Czy wszystkie dziewczyny są takie? Arya z pewnością, ale Sansa potrafiła być uległa. Jon nie chciał by Daena była taka jak Sansa, lecz trochę pokory by jej nie zaszkodziło. Nie miał pewności czy sam przeżyje tę wyprawę, a co dopiero jakby miał odpowiadać za życie dziewczyny i to jeszcze o takim temperamencie. Była mu droga, ale czuł, że nie ma prawa narażać jej na niebezpieczeństwo. Ani on, ani Stary Niedźwiedź.

- Nie przyszło ci do głowy, że Mormont uzna, że zaplanowaliśmy to razem?! - zapytał ostrzejszym tonem - Dojdzie do tego, że odeśle nas oboje z powrotem do Czarnego Zamku!

Gram, czytam, ogladam - and I'm a woman!

Dręczeniu słodkich, pięknych istotek. Jej marzenia o dobrym, przystojnym rycerzu, który wyrwie ją z rąk wrogów spłoną szybciej niż świeczki na urodzinowym torcie...Lord Tywin wyda ją za mąż za doskonałe przeciwieństwo tych cnót.

Ślub Joffrey'a będzie też punktem kulminacyjnym dla wątku Tyriona. Młody król zostanie na swym weselu otruty (hurra! precz z glistą! ), a wszystkie podejrzenia będą wskazywały właśnie na Półmężczyznę. I nikt, absolutnie nikt łącznie ze mną, nie spodziewa się, kto tak naprawdę stał za tym morderstwem. Jako pierwsza odkryje to Sansa, której udaje się uciec lwom, wpadając wprost w ramiona mężczyzny, o którym zrobiło się dziwnie cicho... Jego intrygi są chyba najbardziej spektakularne i mimo wszystko, jakoś go lubię, a przynajmniej jego postać mnie interesuje...

Wątek Aryi trochę się wlecze. Mała spotyka po drodze buntowników pod przywódctwem Berica Dondarriona , który dzięki mocy swojego kapłana parę razy już wstał z martwych. W tym tomie jest to najmniej ciekawa historia, ale ściśle łączy się z epilogiem "Krwi i złota", który jest hmm, no tak - zaskakujący :) Arya znów doznaje tu cierpień i.

HAYLEY-WILLIAMS.BLOG.ONET.PL ● Twoje pierwsze i ulubione źródło informacji - Onet.pl Blog

Tygodniu {zobacz wpis}. Pozostaje tylko czekać, jakieś pomysły co to?

W sieci pojawiło się kilka zdjęć z kręgielni w Nashville, gdzie wokalistka z siostrą Ericą, Chadem i przyjaciółmi dobrze się bawiła przed maratonem po stacjach radiowych w USA.
    

Na Twitterze Hayley udostępniła screen pulpitu swojego komputer.
    

Pamiętajcie o głosowaniu na Paramore w plebiscycie polskiego Bravo - Bravory 2009. Aby zagłosować na zespół należy, albo wysłać sms o treści BB.BR.18 {należy wybrać nagrodę, A - kosmetyki firmy Bell, B - telefon Samsung Corby, C- sluchawki Skullcandy Lowrider, D - mata do tańczenia i gra 'Dance Party', E - zestaw dla fana Zmierzchu (koszulka, książki, DVD), F -zestaw płyt CD lub G - mp3 Sansa Fuse} na numer

Holenderski blog Moosli ;-)

Potrafi przycmic szczescie z innym? ;((( Czy ta psychiczna blokada może siem przelamac? Tak bardzo bym chciala... Chciala ponownie umiec zaryzykowac... Dla wspolnego szczescia... ;(((

moosli 2004-05-16 19:40:23
skomentuj (4)


Czuję się okropnie... Tak jakby ktoś podarował mi ostatnią szansę, a ja ją zmarnowałam... Wiem, że tak na prawdę to ta sansa nie była ostatnia, ale czy ja zawsze musze wszystko skopać? To chyba tak jakby się zostało obdarowanym wspaniałym prezentem i nie wiedziało co się z TYM robi, ani jak TO się otwiera... w efekcie wszystko niszczysz... a najgorsze jest to, że marnujesz prezent z powodu własnej głupoty...

moosli 2004-05-18 15:19:15
skomentuj (1)


AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaka wsciekla.

przyjemnostki

Od życia? Pewnej nocy wszystko staje na głowie. Aśka, Łukasz i rudy kot całkowicie odmieniają życie Joanny. Przyjdzie jej dokonać wielu trudnych wyborów i zmierzyć się z ich konsekwencjami.

Tę książkę  również wygrałam w losowaniu u Izabeli

“Starcie królów” George R. R. Martin - drugi tom sagi “Pieśń Lodu i Ognia”. Żelazny Tron jednoczył Zachodnie Królestwa aż do śmierci króla Roberta. Wdowa jednak zdradziła królewskie ideały, bracia wszczęli wojnę, a Sansa została narzeczoną mordercy ojca, który teraz okrzyknął sie królem. Zresztą w każdym z królestw, od Smoczej Wyspy po Koniec Burzy, dawni wasale Żelaznego Tronu ogłaszają się królami. Pewnego dnia z Cytadeli przylatuje biały kruk, przynosząc zapowiedź końca lata, jakie pamiętali żyjący ludzie. Najgroźniejszym wrogiem będzie jednak zima…

Kolejny zakup spowodowany absolutnym rozkochaniem się w świecie z tomu pierwszego. “Gra o tron” zrecenzowana TUTAJ.