O czym chcesz poczytać na blogach?

Sanepid

Badania we Wrocławiu

4
badania sanepid

badania sanepidu 3
badania w sanepidzie 3
Mam pytanie w sierpniu tamtego roku (2006) wyrobiłam sobie książeczkę zdrowia. Ile jest ona ważna? czy jest jeszcze ważna? potrzebuje jej do pracy za granica przy żywności!! proszę o odpowiedź!
jak długo są ważne badania kału

obowiązek pokrycia badan okresowych 1
obowiązek wystawienia przez lekarza druku l4 sprawowanie opieki nad chorym członkiem rodziny 1
stacja sanitarno epidemiologiczna Wrocław ul składowa 1/3 - sanepid telefon 1

W sanepidzie uzyskasz informacje o aktualnych cenach badań na nosicielstwo w kierunku pałeczek salmonella oraz innych statutowych.

 • Dzień dobry będę wykonywał prace w jednym z hipermarketów rozkładał żywność na półki.
 • Ile musiałbym czekać na wyrobienie książeczki i czy jest , możliwe umówienie sie na poniedziałek?

Odpowiedź- po wykonaniu badań kału w sanepidzie [ 3 dni] badanie jest kwestią jednej wizyty lekarskiej.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

U ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (z dn. 22 sierpnia 2011 r., druk nr 4625) uwzględnienie społecznych apeli o zniesienie ustawowego nakazu szczepień profilaktycznych dla niemowląt i pozostawienie decyzji w tej sprawie rodzicom?
Czy ministerstwo może potwierdzić – lub nie – pojawiające się informacje, że mające stać się obowiązkowymi szczepionki przeciwko pneumokokom, którymi dysponują polskie placówki medyczne, „chronią” tylko przed ich brazylijską odmianą?

Łączę wyrazy szacunku

Poseł Szymon Giżyński

Warszawa, dnia 21 grudnia 2011 r.”

To dobry czas na takie akcje bo sanepid planuje paskudną nowelizację ustawy o chorobach zakaznych i o Inspekcji Sanitarnej. Gdyby to przeszło w takiej formie jak chca, to mieliby nieograniczoną władze nie tylko w sprawie przymusowych szczepień na wszystko ale też monopol na informację o zakazeniach itd (totalna blokada informacji dla spoleczestwa i zero jawnosci dzialań, zero dostepnej dokumentacji równiez dla lekarzy.

Własnie wysyłamy taki apel do parlamentarzystów i gdzie się da.

Oto jego tresc:
Apel do parlamentarzystów o ujednolicenie prawa dotyczącego obowiązku szczepień

Szanowni.

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Doły – pouczają moralną górę.. Bo” brzuchaci biskupi” już byli.. Należało zaatakować pięściami arcybiskupa..

I nic nie pomoże żadna deklaracja łódzka o powstrzymaniu agresji.. Lewica ma swoje cele, w tym zniszczenie wszystkiego co wiąże się z cywilizacją łacińską.. To jest cel główny. A potem wytworzyć magmę antycywlizacyjną wymieszaną eugenicznie w świecie wywróconym do góry nogami.. Będzie nowy wspaniały świat orwellowsko- haxleyowski..

Policjant pyta zatrzymanego kierowcy:

-Czy ma pan prawo jazdy?

- Mam pokazać?

-Nie. Pokazywać muszą ci, którzy nie mają..

I pokazał się też Sanepid. I to w samym Teatrze Wielkim. W samej Warszawie Właśnie obchodził dziewięćdziesiątą rocznicę istnienia.. Popatrzcie państwo jak ten czas leci.. Były odznaczenia , wyróżnienia i feta.. Jaki będą huczne obchody z okazji stu lecia istnienia tego koszmaru, który spędza sen z oczu przedsiębiorcom i drobnym i tym większym.. Bez jego zgody nie można otworzyć żadnej działalności gospodarczej.. Umywalki, prysznice, ubikacje, wymogi i papiery.. Dobrze, że jeszcze nie mają prawa sprawdzać w domach jak nam się mieszka. Ale to tylko kwestia czasu.. Można oczywiście być brudasem w czasach istnienia Sanepidu, albo być czyścioszkiem gdy.

Monitorpolski's Blog

Programie nauczania, który w życie ma wejść 1 września br., nie ma lekcji religii. Zajęcia te wpisano w szkolny plan nauczania finansowany przez samorządy. Te zaś mogą zrezygnować z opłacania pracy katechetów.(…)

 • Ania 9 Marzec 2012 o 10:44 am

  Ja z trochę innej bajki, bo chodzi o szczepienia.

  Przymus rodem z PRL-u – poznański sanepid nie odpuszcza

  Wbrew oświadczeniom Głównego Inspektora Sanitarnego, Przemysława Bilińskiego mówiącym, że: „stosowanie środków egzekucji administracyjnej nie jest najlepszą drogą promocji szczepień” oraz wypowiedziom dyrektora Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu, Andrzeja Trybusza, że woli przekonywanie od przymuszania i „to ostatnia rzecz jaką chcielibyśmy robić”, sanepid w Poznaniu zapowiada kolejną serię postępowań administracyjnych wobec 100 osób, które zrezygnowały ze szczepień całkowicie lub częściowo.

  Oto fragment materiału z Teleskopu z 22.01.2012 r.:
  Redaktorka: „Pan.