Sandecja

Sandecja - Onet.pl Blog

Ustalił wynik meczu. Goście, którzy zaprezentowali siębardzo ambitnie, mieli również swoje okazje. Najlepszą w drugiejpołowie zmarnował Siwek, uderzając w dogodnej sytuacji wysoko nadpoprzeczką.

WISŁA KRAKÓW vs SANDECJA NOWY SĄCZ :) 2003-07-06 23:01:46

Wielkie wydażenie dla kibiców mojego miasta miało w SOBOTKE :). A mówie sparing WISŁY KRAKÓW z dróżyną mojego miasta SANDECJĄ. Spotkanie obserwowało cztery tysiące widzów. Mecz wywołał duże zainteresowanie w Nowym Sączu. Stadion Sandecji wypełnił się do ostatniego miejsca.
Jak zwykle SANDECJA byłą górą :) bo już w 15 min. bramke strzelił Sebastian Krupa ustanawiając wynik do 1 połowy na 1:0. I tak by zostało do końca gdyby Daniel Dubicki nie strzelił remisującego gola :( w 90 min. Szkoda że tak nie było bo to by była zajebista sensacja mówiąca o tym jak to WISŁA KRAKÓW przegrywa z 3 ligową dróżyną (SANDECJĄ) w meczu sparingowym. Mimo remisu Wisła pozostanie w Zakopanem do przyszłej.

Blog korona kielce

Sławomir Grzesik. Gawęcki na boisku pojawił się w przerwie, zastępując Damiana Rożeja. Za swoją grę otrzymał jednak sporo ciepłych słów ze strony kibiców, którzy w liczbie około 500 osób obserwowali poczynania na boisku.

Sławomir Grzesik: Zabrakło boiskowej konsekwencji, choć trzeba pamiętać, że na boisku grało sporo młodych chłopaków. Mam uwagi co do koncentracji w grze obronnej w pierwszej połowie, w drugiej było pod tym względem nieco lepiej. Straciliśmy jednak bramkę, a nie potrafiliśmy zdobyć kolejnej. Szczególnie szkoda tej ostatniej okazji Gawęckiego.

Kolporter Korona II Kielce – Sandecja Nowy Sącz 1:1 (1:0)
Bramki: Wieczorek (45) – Kasztelan sam. (82)

Korona: Misztal – Benkowski, Król (65 Pydych), Kasztelan, Szymoniak – Rożej (45 Gawęcki), Trzeciakiewicz, Wieczorek, Kozubek – Kiełb (84 Michałek), Bagnicki.

Sandecja: Bodziony – Damasiewicz, Kandyfer, Bartkowski, Rysiewicz – Florian, Orzechowski, Zawiślan, Gryźlak – Owsianka, Zachariasz.

Sędzia: Przemysław Pietraszewski.