O czym chcesz poczytać na blogach?

Samurai champloo

Żydołacki punkt widzenia

Uspokoić się kilkakrotnie. Jutro kolejne przeprawy z kompem. Potem uczenie się na matmę i geografię... Dostałam piątkę z biologii!!! U p.prof. Mazur! Cud! Do tej pory nie wierzę ^^' Jeszcze trzeba będzie się upomnieć o ocenę z posteru. Oby mi to na złe nie wyszło... *** Oglądam: "Samurai Champloo" i "Fallen" (to nie jest anime :P); Obejrzałam: "Utenę", czwarty odcinek "Vampire Knight"; Mam obejrzeć: resztę "Samurai Champloo" i piąty odcinek "Vampire Knight". Czytam: "Krew i złoto" Anne Rice i "Powrót posła" Niemcewicza; Zajadam sie: surowymi marchewkami ^^ Wasza.

japonica-polonica-fantastica

Moim pocieszycielem, za co arigato!:* Właśnie, w końcu poznałam Pana Nieznajomego o imieniu Kamil! Bardzo polubiłam Jego personę, ciekawa osobowość.^^ Bardzo dobrze się z Nim dogaduje, mamy wiele ze sobą wspólnego. Hehehe... kolejny brat do kolekcji:D Razem już się oglądało anime - Samurai Champloo. O rety... zakochałam się w tym anime!!! Odwiedziłam już domek Kamila, a On odwiedził mój.;) Był na tyle miły, że pożyczył mi multum anime. W końcu calutką serię Full Metal Alchemist mam okazję obejrzeć, si! Miło, że mam kolejną życzliwą mi osóbkę.:) Oprócz Kamila.

BANG~~~! xD

W twarz. Mało się ne wykrwawiłam i pewnie będę miała bliznę... Super xD
-
Musimy robić ze Ścierwem gazetkę o JPII... Draństwo.
-
Kończy się miejsce na dysku C: ...To smutne... Zwłaszcza, że cakeboxy mi wyszły... I mam do ściągnięcia jeszcze całe Saiyuki i Samurai Champloo... Draństwo.
-
Meh się nudzi...Za chwile pewnie włażę na RO, tylko skończe czytać Saiyuki...
2006-03-2605:56:01, skomentuj...(0) >> .

ostatnio przyssalam sie do nastepnego anime. Ma tytul "Samurai Champloo" i jest przecudowne... w.

Gwieździsta noc

Idiotkę, którą nie jestem. Wszystko, żeby się przypodobać, pokazać swoje najbarwniejsze piórka i przyciągnąć uwagę… Jeżeli na tym t ma polegać, to ja podziękuję za taką imprezę.

 

Watching:  NANA, Samurai Champloo

 

Winamp/Aimp: Endless Story from NANA ost


Edit: Hasło tego wyjazdu: BLOWJOB is better than NO JOB, sloganik z koszulki faceta w restauracji rybnej ^^
skomentuj (1)

Tona sakury w powietrzu ;)Wprowadzili dodatek do KO - bu, spieprzyli grê :/ Chyba siê przesi±dê na Lineage II :D Tylko muszê pokombinowaæ jak tu w to pograæ za darmo :D

Co do anima to mam niez³e braki/zaleg³o¶ci - bo na dysku ju¿ ³adnych kilkadziesi±t GB le¿y. Chyba zabiorê siê za Samurai Champloo, Speed Grapher i Paranoia Agent. Choæ wola³bym co¶ l¿ejszego a z wiêksz± ilo¶ci± akcji i humoru (np.: jaka¶ fajna komedia echi :P ) Dla wielbicieli High Tech i samolotów polecam "Sentou Yousei Yukikaze" a vampirków "Trinity Blood" - seria z pocz±tku nudnawa, ale ma klimat -.