O czym chcesz poczytać na blogach?

Samuel l jackson

sami sobie świat stwarzamyZarty zartami


W jednej z ambasad w jednej ze stolic europejskich, tuż przed wojną odbywał się wielki bal. Impreza wyższych lotów nie dla hołoty, smokingi, fraki i inne kreacje wieczorowe. Rozmowy na poziomie i o niczym. W pewnym momencie jeden z gości zaczął opowiadać zagadkę:
- Czy wiecie Państwo co to jest:.(m.in. Hirek Wrona, Flintstone).


Mamy swojego korespondenta w Hollywood - jako jedyne pismo w Polsce będziemy dostawać wywiady na wyłączność "exclusive" od takich sław jak Michael Jackson, Michael Jordan, Naomi Campbell, Will Smith, Samuel L. Jackson, Denzel Washington, etc.

Zapraszamy do czytania tejże gazety!

Z poważaniem
Redakcja gazety
nano 2002-09-15 16:49:01
skomentuj (7)

outsider82.blog

Lepsze...
Sobota - urodziny Agniesi. Dużo porterówki, malibu i piwa... Próbowano przeksztalcic mnie w Johna Travoltę z "Saturday Night Fever", koniec końców stałem się połączeniem Samuela L. Jacksona z "51st State" z Koksem z "Nocnego Graffiti" - posądzony o trudnienie się lekkonarkotykową dilerką, jako że "wyglądasz po ziomalsku..." Cóż, pozory często mylą, ale jak się na 1.roku studiów człowiek dowiaduje od kolegów, że wygląda na kogoś, kto w liceum dawał.

Filmy Quentina Tarantino

Jednak nie chce pomóc ani policji, ani gangsterowi. Postanawia sama razem z Maxem Cherrym zagarnąć całą sumę.

* Pam Grier: Jackie Brown
* Samuel L. Jackson: Ordell Robbie
* Robert Forster: Max Cherry
* Bridget Fonda: Melanie
* Michael Keaton: Ray Nicolet
* Robert De Niro: Louis Gara
* Michael Bowen: Mark Dargus
*.

T8LEK

Tego miejsca trzeba poczuć, tego nie da się opisać.

Szkocja i jej życie codzienne, to kilka ogólnowyspiarskich dziwactw. “Londyńskie” taksówki i takowe, czerwone budki telefoniczne. Lewostronny ruch na drogach, ciut inne od europejskich tego ruchu przepisy. Dwa krany, dziwne wtyczki-elektryczki. Słabsze piwo. Absolutny brak korupcji w policji (w każdym razie na szczeblu obchodzącym.

Pióra i wybiegu. Niektórzy, ci z większym rozmachem (niekoniecznie golfowym), sprawiają sobie po skromnym zamku bądź – w najgorszym wypadku – rezydencji. Shon Connery (Szkot), Michael Douglas, Samuel L. Jackson, Madonna, Jay Kay i mnóstwo innych. Jednym słowem, Szkocja to “magnes”.

Szkocja ma swoje permanentne “5 minut” na łamach dzisiejszej popkultury. Odnośniki można.