O czym chcesz poczytać na blogach?

Samuel barber

Placówka postępu - Onet.pl Blog

Co lubicie. Albo odkryjecie coś nowego.

P.S. Nazwy po francusku dałem nie po to, żeby pokazać, że znam francuski (bo nie znam), tylko po to, aby Czytający mógł łatwiej dany fragment znaleźć/ściągnąć/kupić.

Polecam również: Samuel Barber
Przemysław (09:20)
2 komentarze

spóźniony list

Go w niedoli, że nie potrafił jej pomóc kiedy go potrzebowała i nie rozświetlił jej wystarczająco życia barwami w którym to było ich brak.
Dziewczyna przed swym "snem" napisała listy z prośba by jej ciało spalono, a przy dźwiękach Samuela Barber'a "Adagio for strings" rozsypano je na łące… by tam mogła być wolna. I żeby najukochańsza osoba wypowiedziała tylko jedno jedyne słowa: "umierała długo, a rodzi się lekko...". A ta osobą miał być on.
Tak też Ci którym tak.

Gyron | WWW.GYRON.PL – Portal społecznościowy dla ciekawych i praktycznych życiowo ludzi. Zapraszamy do współpracy osoby mające ciekawe pomysły z różnych dziedzin wiedzy. Nasza dewiza – KOPIUJ I WKLEJ :)

ścieżka dźwiękowa z fimu “Platoon” reż. Oliver Stone, utwór Adagio For Strings, kompozytor -  Samuel Barber

Opublikowany w kategorii mp3, Muzyka i oznaczony tagami A Different Corner, Adagio For Strings, Enya, Enya May It Be, Freddie Mercury, George Michael, Higlander, Jesus to a Child, May It Be, music, muzyka, Queen, Queen Higlander who wants to live ofrever, Samuel Barber, Samuel Barber Adagio For Strings, who wants to live forever. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Pan Banan . M.

2010
 • Zwrot Wyparcia/ rozdział X

  Rozdział X

  ścieżka : 1. Johann Pachelbel - Canon En Re Majer

  2. Tomaso Albinoni – Adagio

  3. Samuel Barber - Agnus Dei Choir of Trinity   College

   

   

   

  24 października 2009 r.

   

  (…) Siedziałam w biurze do godziny 20.00. Czas dziś obumarł. Zginął w materii zachłanności, ambicji i…egoizmu.

  .