O czym chcesz poczytać na blogach?

Samuel adams

Ostry Dyżur
Dr. David 'Div' Cvetic


Dr. Jack Kayson


Dr. Tabash


Pielęgniarka Wendy Goldman


Pielęgniarka Connie Oligario


Pielęgniarka Lydia Wright


Pielęgniarka Haleh Adams


Pielęgniarz Malik McGrath


Pielęgniarka Lily Jarvik


Pielęgniarka Chuny Marquez


Pielęgniarz Yosh TakataAdele Newman - opieka społeczna


Jerry Markovic -.Ale obiecuje żonie że poszuka pracy w tamtejszych szpitalach.
Na ostry dyżur trafia mężczyzna z niewydolnością serca. Jeżeli nie znajdzie się dawca organu mężczyzna nie przeżyje nocy.
Godzina 23.45
Nic nowego, Samuel Gasner nadal czeka na nowe serce. Do szpitala trafia dobry znajomy Bentona – Ivan – właściciel sklepu alkoholowego po raz kolejny postrzelony tym razem przez samego siebie.
Godzina 2.00 – w nocy
Ross.

nieustalony blog

Jadłem!”. Hmmm... wcześniej tylko raz, w barze typu „jedz, aż cię matka nie pozna”. Public Relations, w mordę jeża.... A zatem świętowaliśmy trzydzieste pierwsze urodziny jednego z nas przy czterech piczerkach zdaje się Samuel’a Adamsa, a może nawet Polygamy Portera? No i kulki obijane długimi dębowymi kijami, to z wściekłością przegranych, to od niechcenia ziewając z lekka, to z lekkim niedosytem zerkając na pustoszejące kufle. Jak to jest zapisać się do klubu.

maarcuss fantasy blog

Interesujący temat. Tytuł jej eseju - "Fantastyczni spadkobiercy Chandlera" - mówi w zasadzie wszystko, pozostaje tylko gorąco polecić. Polecam też przegląd brytyjskich autorów tekstów humorystycznych, autorstwa Edyty Rudolf. Pratchett, Adams, Rankin, Holt - ciekawe, czy ktoś w Polsce odważy się pójść śladami tych twórców.

W dziale.

Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

zamów newsletter

||The best polish fansite about Lindsay Lohan|| - Onet.pl Blog

W dniu 17 stycznia w Beverly Hills

  

Na tej imprezie pojawili się m.in: Isabel Luas, Austin Nichols, Sophia Bush, George Clooney, Jessica Stroup, Chace Crawford, Cher, Christina Aguilera, Kate Bosworth, Isabel Lucas, Amy Adams, Jesse James, Sandra Bullock, Cameron Diaz, Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Taylor Lautner, Maggie Grace, Ashley Olsen, Penelope Cruz, Olivia Wilde, Christian Slater, Samuel L.Jackson, Morgan Freeman, Matt Damon z żoną, Matthew Fox z żoną, James Cameron, Olivia Wide, Jnnifer Garner, Jennifer Aniston, Nicole Kidman, Martin Scorsese, Robert DeNiro, Bryce Dallas Howard, Billy Zane, Bill Paxton, Camilla Belle,.