O czym chcesz poczytać na blogach?

Samples

cok's blog

7 Replies

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

 1. eS on said:

  LUBIĘ TO! ;)

  Reply
 2. marshall on said:

  dope beat and samples game. i’ve got this sample on my old HDD which next burn…:( could you remember.

zgredkowanie na ekranie

Ze swoją ostrą, aromatyczną i smaczną kuchnią, tyle że np wietnamskich czy chińskich budek w Holandii nie uświadczysz. No w każdym razie w miejscach w których ja byłem takich lokali nie widziałem.
Może więc udanym pomysłem są miejsca gdzie tubylcy poznaliby prawdziwe polskie żarcie. Ja jestem przekonany że pomysł jest przedni, a przede wszystkim smaczny.

djamaladdin 2006-02-08 06:29:56
skomentuj (5)


Jak to z lwem bywało...

Cały świat zna utwór "When the Lion Sleeps Tonight" nazywany też "Wimoweh".
Kto nie kojarzy tytułu niechaj wejdzie TUTAJ a potem zjedzie do Listen to Samples.
Utwór wykonywał biały zespół The Tokens - znany tylko z tego przeboju. No ale to nie Tokensi byli autorami.
"Wimoweh" narodziło się w Południowej Afryce. W 1939r. Solomon Linda wraz ze swoim zespołem The Evening Birds nagrali utwór pt. "Mbube". W tych latach w RPA były to czasy głębokiego apartheidu. Czarni wykonawcy nie dostawali tantiemów z racji puszczania lub zapożyczania ich piosenek. Tak też było z Solomonem i jego kapelą. Otrzymali jakieś grosze za dokonanie nagrania i glejt do podpisania że zrzekają się praw do tantiemów. Tymczasem ćwierć wieku później amerykańska wytwórnia Columbia dostała z.

upskirt blog

2006-01-04 23:14:18
skomentuj (12)


pią pią
Skorpiony zaczną dziś szukać prawdziwych uczuć. Twórcze pisanie nie tylko dla panien. Za udział w jednym cyklu warsztatów trzeba zapłacić ok. 200 zł. bezwodniki są to tlenki kwasowe, które w reakcji z wodą tworzą kwasy. Wychodziłam właśnie ze sklepu ze słodyczami po drugiej stronie ulicy. a jam jest tylko zmienna, dzika i we wszystkim kobieta i bynajmniej nie cnotliwa. Powiedział, że powinniśmy się trzymać razem. Nepotyzm symonia superbia nikolaizm. Przez żaluzje białe paski świat. O wpół do siódmej rano wychodzi. Kwas plus metal.
______

samples:
czary.pl
Gazeta Wyborcza
zeszyt od chemii
Dzikość serca
Tako rzecze Zaratustra
W drodze
zeszyt od historii
Trzecia połowa
upskirt 2006-01-05 09:02:13
skomentuj (2)
to się nazywa zagłada
słyszał ktoś o nosorożcu, którego chińscy eksperci od zoologii wsadzili do szafy? pomyślcie, jak musiało go to boleć, przecież on jest dużym chłopcem.
upskirt 2006-01-06 23:04:20
skomentuj (3)

śniło mi się lato w jakimś ciepłym południowym kraju, było czterdzieści stopni celsjusza w dzień, noce były parne, w dzień.

Dr Eutanator's round the world trip

Jak już trafisz do tak zajebistego miejsca i nie będziesz chciał stamtąd wybywać pomyśl sobie, że po 20-30 latach takiego piękna niedobrze się robi i nudne jest ;-)))))))))))

 • and for anyone’s doubting real BOB’s LOG intension :
  http://www.boblog111.com/video-boob-scotch.html

 • http://www.boblog111.com/video-clap-your-tits.html

  yo brada:)

  it’s f@@@@@ great song and hillarious clip, to make everyone’s day a bit better:)

  enjoy trip and music

 • hello brada!

  here’s a black sheep, as our mum says:)
  c U got a lovely trip man, that’s good&all the best
  enjoy your time bro
  I’ve managed to finish samples of my hard work
  you can listen to them here

 • psst


  Delays

  31 08 2007

  Znowu gdzieś mnie porwali, zniknąłem na jakiś czas z życia – nawet co niektórzy pisali esy i dzwonili, aby upewnić się czy wszystko w porządku. Nie lubię wchodzić na tematy osobiste, choć ostatnio tylko takie dla mnie istnieją – niestety..

  Gdy coś już napisze to text leży tygodniami, żebym go jeszcze raz sprawdził – po dłuższym czasie i tak to olewam i nie sprawdzam. A więc po raz kolejny nic nigdy nie jest dopracowane. Chciałbym w niedługim czasie wejść na scenę w pełni sił, wiedząc że miałem kilka nieudanych występów..