O czym chcesz poczytać na blogach?

Samorząd terytorialny

Witam w moim piekle - sedzinapilkarska


Powodzenia!

To chyba tyle, z tego co pamiętam :) 3majcie się!
Pozdrawiam

Sędzinka w trakcie sesji

sedzinapilkarska 2004-01-13 11:53:42


szukam sponsora...i sesja
Zaczęła mi się sesja. Gorąco jest. Jutro mam egzamin z retoryki dziennikarskiej, w niedzielę z samorządu terytorialnego i polskiego systemu politycznego.Zostanie mi jeszcze komunikacja społeczna i perswazja i przekonywanie, reszta czyli techniki sprzedaży, zachowanie konsumenta, historia prasy i mediów trzeba będzie zaliczyć za 2 tygodnie, bo to ostatnie dni sesji. Do 29 lutego muszę zdać index. Proszę o trzymanie kciuków szczególnie na przedmiotach: samorząd terytorialny i polski system polityczny. Z góry dziękuję :)
P.S. Szukam kogoś, kto ma duże zasoby finansowe. Mianowicie chodzi mi o wybudowanie nowego budynku z ogrzewaniem w warszawskim ZOO, dla mojego pupila Hipcia o imieniu Anielka. Ten w którym przebywa w zimie wygląda jak jakieś slumsy, na słoniarnie fundusze się znalazły, liczę więc na to, że.

Przystanek Wolność | Just another WordPress.com site

!

Nikt tak jak Ty nie wie czego potrzebuje Twoja mała wspólnota – oderwij się od kultury narzekania i marudzenia !

Nie narzekaj – zaryzykuj i zadbaj o przyszłość swojej wspólnoty !.
Art. 16. Konstytucji RP z 1997 roku.

1. Ogół mieszkańców jednostek zasadniczego podziału terytorialnego stanowi z mocy prawa wspólnotę samorządową.
2. Samorząd terytorialny uczestniczy w sprawowaniu władzy publicznej. Przysługującą mu w ramach ustaw istotną część zadań publicznych samorząd wykonuje w imieniu własnym i na własną odpowiedzialność.

więcej na stronie Państwowej Komisji Wyborczej – www.pkw.gov.pl- jeszcze.

arwenka15.blog

Zaliczyłam prawo na 4, czytając raz i niezbyt dokładnie ustawę o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tak mnie wciągnęła, że aż zasnęłam w trakcie czytania...) i strzelając w 8 na 10 pytań. Wniosek? Cuda się zdarzają:))) Teraz żeby reszta mi tak poszła... Ale myślę, że losowi jednak trzeba trochę pomóc, więc może zabiorę się za samorząd terytorialny.

P.S. Wystprzątałam meszkanie...ale dziwnie...nie ma kurzu na podłodze i w ogóle...jak nie u nas:)


2009-01-14 12:28:59 skomentuj (0)


zwyczajnie

Niestety, zgodnie z moim nowym mottem, które brzmi "Not giving a fuck is awesome", moje notki stają się mało.

Magic world...

Nieobecności wróciłam. Przez jakiś czas nie miałam internetu, to dlatego.
Maturka już za mną - ZDAŁAM!!!!
Rany jak ja się z tego cieszę. Dostałam się do Szkoły na studia.
Nie o takich studiach marzyłam, ale przynajmniej będę miała szersze horyzonty. Idę do Wyższej Szkoły Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie na kierunek: samorząd terytorialny. Wahałałam się pomiędzy tym kierunkiem, a pedagogiką resocjalizacyjną, ale wybrałam samorząd.
Zaczyna się nowy rozdział mojego życia.
Mam nadzieję, że się sprawdzę w nowej roli.
Zaczynam od października. Mam jeszcze więc trochę czasu na przygotowanie i co najważniejsze odpoczynek.
Planuję wyjazd do Mikołajek na.

zapiski-z-mojego-zycia.blog

Marzenia...... 2006-01-31 23:02:29

Chciałabym mieć kupe kasy,super auto i wielki domek,szafe pełną ciuchów i basen za domem no i ważyć ze 30 kilo mniej.Hheheh
A tak na serio chciałabym móc się w końcu obudzić rano,zajrzeć do kalendarza i stwierdzić ,że nie musze się już niczego uczyć.Na szczęście pozostały mi dwa egzaminy:samorząd terytorialny i socjologia organizacji z przymiłym doktorem Nurkiem.
Pies mi rośnie jak na droźdżach i zjadła mi cieplusie frotowe rózowe skarpetki.:( A kocha po prostu zjadac chusteczki hignieniczne.Teraz ma ich pod dostatkiem,bo katar mi leci z nosa jak z kranu.Teraz w własnie obrabia marchewkę.:) A ja siedzę i zamiast poścwięcać się nauce to pisze.

SPR

Wynosić do 10% budżetu. Z kolei Anna Stachowiak, przedstawicielka ministerstwa pracy i polityki społecznej, zreferowała prace nad nowelizacją ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie. Ma się w niej pojawić możliwość zwolnienia z opłat za koszty sądowe przy wpisywaniu organizacji do rejestru OPP oraz konieczność uwzględniania przez samorząd terytorialny wkładu własnego organizacji (w tym np. pracy wolontariuszy i wolontariuszek). Warto przy tym zauważyć, że podczas sejmowych prac nad ustawą przepadła propozycja, by za działalność pożytku publicznego uznać walkę z dyskryminacją osób LGBTQ. Ostateczny wynik prac nowelizacyjnych będzie znany na początku przyszłego roku. Obie przedstawicielki.

steel-magnolias blog

Pod głową.
dobranocskomentuj (2)
2007-02-04 14:41:07 >>
...


czasami chciałabym być kotem.
nieprzytomny ze zmęczenia hrabia Kapeć śpi pod moim kocem. a ja...mi pozostaje kawa i samorząd terytorialny Galicji...
tak. dzisiaj zdecydowanie chciałabym być kotemskomentuj (3)
2007-02-13 00:11:55 >>
...


nie lubię tam wracać
codziennie staram się walczyć z tym, co zawsze mnie przerastało
myślałam, że nigdy nie uda mi się zmienić
.