O czym chcesz poczytać na blogach?

Samochody elektryczne

przejmij-kontorle

Sterowanych

Moj wentyl bezpieczenstwa

Do Ciebie nalezy wszystko, co mozesz kontrolowac. Samochod do Ciebie nie nalezy, bo potrzebujesz paliwa, aby sie przemiescic z A do B. Paliwa organiczne to zmagazynowana energia sloneczna, ktora nie nalezy do nikogo. Madry kapitalista rozumie, jak zapewnic sobie wylaczne prawo do jej wlasnosci. Magnaci naftowi kontroluja wiec samochody i srodki lokomocji. Komputer, telewizor, komorka, telefon, wieza stereo, pralka, lodowka, wideo, dvd, cd playery do Ciebie nie naleza. Potrzebujesz energi elektrycznej, aby te urzadzenia dzialaly. W wypadku telewizora musi istniec siec stacji nadawczych, w wypadku internetu czy telefonu infrastruktura komunikacyjna i przesylania sygnalow. Energia elektryczna powstaje z przetworzenia energi uwolnionej z paliw organicznych. Wegiel jest surowcem, jaki powstawal przez setki milionow lat i nie nalezy do nikogo..

Blog o nadciśnieniu tętniczym, jakie są objawy nadciśnienia, jak leczyć nadciśnienie, jak dbać o zdrowie

Blog o nadciśnieniu tętniczym, jakie są objawy nadciśnienia, jak leczyć nadciśnienie, jak dbać o zdrowie
RSS
czwartek, 18 marca 2010
motoryzacja i samochody
Tegoroczna zima dała już kierowcom wiele powodów do narzekań, gdyż opady śniegu i duże mrozy zniszczyły wiele nawierzchni dróg oraz nerwów.
Czopując je) . Ponieważ dodatkowo występuje możliwość zachlapania błotem podczas przejazdu przez kałuże okazuje się, że pod maską może być sporo zanieczyszczeń. Jeżeli osiądą one na przewodach, to przy minimalnym przebiciu, iskra elektryczna znajdzie doskonałą przewodność, co może zaowocować uszkodzeniem jednego urządzenia elektrycznego, lub poważniejszą awarią. Dlatego warto podjechać do myjni samochodowej, gdzie profesjonaliści umyją komorę silnikową. Jeżeli sami zdecydujemy się na taki zabieg, to warto zakupić odpowiedni płyn do czyszczenia silników i postępować zgodnie z instrukcją (zazwyczaj wystarczy namoczyć brudne elementy i po kilkunastu minutach.

Hexa i Szyszka

Ludzi, więc opanuj się" no i te wszystkie umiejętności, których była uczona zaczęły wyłazić jak dziecku wysypka przy ospie- czyli wszystko jej się już ładnie poskładało w całość, co kiedy robimy, że przedmiot to już kiedyś ćwiczyliśmy, że dostawianie to taaak, też było, że na skupieniu też ładnie chodzi.
W pokoju czy samochodzie też przebywała sama na luzie, cokolwiek tam robiła i o czym myślała- chwała, że cicho i spokojnie siedziała/leżała.

Sielankowo więc jest z Larwą, jedyne po czym wnioskuję, że wznosi się na wyżyny swoich umiejętności bycia asertywną wobec innych psów i po czym widzę, że wyczerpuje 100% swoich sił dzieląc je na.


Pisania dziś nie będzie:)

i obiecana kłakowa katastrofa
chcesz malamuta?:)tyle wyczesałam, a to tylko mam wrażenie, że 1/10 tego co ma na sobie Szyszka:)

skomentuj (0)


2011-08-24 00:09:11
Spotkanie pierwszego stopnia z pastuchem elektrycznym i inne urlopowe przygody
Przeczytałam notkę Agi, jak zwykle dokładnie ale szybko, bo chłonę informacje niczym Lolowy ogon chłonie uśmiechających się do niego ludzi.
U mnie na blogu jak zwykle kurz, więc szybko o tym co się dzieje, żeby wyrównać i opowiedzieć najgorętsze fakty z naszego życia.

Za nami.

Lustful Kiss - Onet.pl Blog

Mu zrobić po tym co zaszło przed zajęciami... Ja po prostu nie wiem co go napadło z tymi debilnymi teksami i przymilaniem się do mnie. Ja przecież nie jestem, pedałem. A jeśli tak to co? Z zamyślenia wyrwał mnie głośny klakson przejeżdżającego pojazdu. Jezu przez tego debla o mało nie wylądowałem w szpitalu. Już bez wpadania pod kolejne samochody przeszedłem przez ulicę i znalazłem się na przeciwko mojego ukochanego zespołu muzycznego, wejście i posiedzenie w pokoju dźwiękoszczelnym z najnowszymi limitowanymi modelami gitar elektrycznych. Moja oaza spokoju. Po za tym juz zgubiłem wszystkie kostki jakie miałem i dlatego, że nie chce mi się ich szukać, postanowiłem kupić nowe..

2010
Uśmiech losu...
Muszę to przemyśleć w ciszy i spokoju...

Zwlekłem się z łóżka i i podszedłem do mojej ukochanej gitary elektrycznej, która stała w rogu pokoju w swoim wysłużonym czarno-czerwonym futerale. Odszukałem jakąś kostkę do gitary, a uwierzcie u mnie to graniczy z cudem, gdyż cierpię na chroniczne gubienie małych przedmiotów. Wyciągnąłem piecyk z szafy, która idealnie pasowała do mojego pokoju, gdyż była całkowicie czarna z ciemno-fioletowymi.

SuperFour - moje nowe życie... - Onet.pl Blog

Jej córek… Trasa ze Szczecina do Greifswald’u nie jest zbyt skomplikowana. Wystarczy dojechać 4 km do naszej autostrady A6 i poruszać się w kierunku Rostock’u, oczywiście cały czas po autobahn’ach – najpierw A11, a potem A20. Do miejsca docelowego mieliśmy około 200 km. Niestety „niezawodny” system GPS w naszym samochodzie jak zwykle nawalił i na miejscu musieliśmy zakupić mapę okolicy, żeby znaleźć salon SuperFour’a ;-) Oczywiście, co było do przewidzenia, spóźniliśmy się. Ale ja przez ponad 20 lat nigdy nie mogę nigdzie zdążyć na czas i zawsze wszędzie się spóźniam. Można powiedzieć, że wyrobiłem sobie już markę. Do szkoły zwykle.Carerra schwartz, metalik oczywiście. Następnie zaznaczyliśmy wersję z „dachem”. Fotel Recaro mógł być skórzany, wystarczyło dopłacić 1500 euro. Chyba trochę ich pogięło… Znam w Szczecinie tapicera, fachowca z  górnej półki, który takie fotele obszywa za 1200 złotych! Ale na elektryczne sterowanie siedziskiem się skusiłem. Kolejną rzeczą były pasy bezpieczeństwa, których były 3 rodzaje – normalne jak w samochodzie (ukośne, zapinane po lewej lub prawej stronie), poziome (zapinane na brzuchu) lub krzyżowe (jak w rajdówkach). Najlepsza dla mnie była pierwsza z tych opcji. Teraz przyszedł czas na najmniej.

So shut your eyes, kiss me goodbye and sleep. Just sleep... - Onet.pl Blog


-Wiem Słońce. Ja Ciebie też. Wchodź do środka.

Po chwili para wylądowała na kanapie przytulając się do siebie, pijąc wino i rozmawiając.
Trochę oglądali telewizję, słuchali muzyki, całowali się. Po opowieści Franka z dzieciństwa zorientowali się, że jest już ciemno, a za oknem błyskają pioruny.
-Powinnam jechać do domu, ale nie mogę prowadzić samochodu, bo piłam. Zadzwonię do Alexis, żeby po mnie przyjechała.
My Chemical Romance

Od lewej:
Frank Iero- gitara elektryczna i wokal towarzyszący. Urodzony 31.10.1981. Skorpion. Najmłodszy z zespołu. Szalony optymista, który nie boi się wyzwań. Na scenie szaleje. Potrafi wszystkich rozśmieszyć.

Mikey Way- bas. Urodzony 10.09.1980. Młodszy brat Gerarda. Na pozór cicha woda, jednak brzegi rwie. Na scenie raczej spokojny, ale się rozkręca :). Kocha.