O czym chcesz poczytać na blogach?

Samochody

auto moto

Markę i model, a setki ogłoszeń giełdy samochodowej są w zasięgu twojej ręki. Warto przejrzeć w naszym serwisie ogromną ilość ogłoszeń moto, które zawierają informacje sprzedaży samochodów używanych czołowych producentów. W przeciągu kilku minut wprowadzasz nowe potrzebne ci ogłoszenie moto, a zaraz potem miliony użytkowników mają do niego dostęp na internetowej moto giełdzie samochodowej. Internetowa moto giełda samochodowa jest przyjazna dla swoich użytkowników i dostępna przez całą dobę. Jesteśmy jednym z najstarszych serwisów zajmujących się ogłoszeniami moto, w tym okresie służyliśmy naszym kontrahentom prezentując używane samochody z całej Polski i świata.Czy korzystałeś kiedyś z internetowej moto giełdy samochodowej? Zdecydowanie łatwiej dotrzeć do odbiorców na moto giełdzie samochodowej. Nasz baza przedstawia najnowsze ogłoszenia moto, dlatego udostępniane ogłoszenia moto są w bieżącej ofercie, a ogromna baza ogłoszeń moto sprawia, że prezentujemy swoje wyniki tysiącom kontrahentów. Skorzystanie naszej propozycji to oszczędność czasu poszukiwania rozproszonych po cale Polsce pojazdów i pewność, że przejrzałeś większość dostępnych na rynku moto oferty sprzedaży. Giełda samochodowa, pozwala na utrzymanie interakcji z klientami, właśnie przez to, że masz do niej nieustanny.

blog Grochowska

  10 marca 2012 01:57

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „bieda na wsi”
  • Dodaj komentarz do wpisu „bieda na wsi”
 • sobota, 18 lutego 2012
  • ale mam spóźnienie

   Samochody obecnie są nieodłączną częścią życia ludzi oraz globalnej scenerii. Samochody tych marek przypadają do gustu konsumentom oraz cieszą się powodzeniem wśród miłośników motoryzacji. Samochody w przyszłości mają działać za pomocą pierwiastka chemicznego jakim jest wodór. W dziedzinie samochodów możemy zaobserwować (oprócz samochodów osobowych) także samochody ciężarowe oraz samochody specjalne. Samochody środki lokomocji, którezaopatrzone są w różne rodzaje silników. Samochody powoli przestają być luksusem, a stają się koniecznością. Producenci samochodów doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego też robią wszystko, by zadowolić wybrednych klientów. Samochody to wytwory które od wieków towarzyszą ludziom w ich funkcjonowaniu a mimo to.

 • Gry o Samochodach - Wyścigi Samochodowe Online

 • Desktop Copter - Gra Samochody Zdalnie Sterowane - Gry O Samochodach Online

  W tej grze poprowadzisz zdalnie sterowany samochodzik przez 32 poziomy zlokalizowane nie tylko w pokoju gościnnym ale również w kuchni. Musisz dojechać od punktu A do punktu B w jak najkrótszym czasie. Użyj wszystkich swoich zdolności pilotażu aby ukończyć wszystkie poziomy pokoju gościnnego - dopiero wtedy zostanie odblokowana kuchnia. Powodzenia!
  Graj teraz w Desktop Copter

  Szczegóły wpisu

  Komentarze:
  (0)
  Tagi:
  brak
  Autor(ka):
  darmowegryonline
  Czas publikacji:
  wtorek, 16 sierpnia 2011 12:31

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Desktop Copter - Gra Samochody Zdalnie Sterowane - Gry O Samochodach Online”

 • Gry Samochodowe Parkowanie - Zaparkuj Samochód

 • Aircraft Parking - Gra Parkowanie Samolotu - Gry Parkowanie Samochodami

  Zaparkuj samolot w wyznaczonym terminalu. Uważaj aby podczas wykonywania manewrów nie zahaczyć innych samolotów i przeszkód. Na wykonanie tego zadania masz określony czas. Aby ukończyć całość gry wykonaj wszystkie powierzone ci zadania. Miłego parkowania samolototów!
  Graj teraz w Aircraft Parking

  Szczegóły wpisu

  Komentarze:
  (0)
  Tagi:
  brak
  Autor(ka):
  darmowegryonline
  Czas publikacji:
  środa, 17 sierpnia 2011 10:37

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Aircraft Parking - Gra Parkowanie Samolotu - Gry Parkowanie Samochodami”

 • blog Sroka

   • Przejdź do wpisu „spróchniałe pragnienia”
   • Dodaj komentarz do wpisu „spróchniałe pragnienia”
 • niedziela, 19 lutego 2012
  • słonina ze słonia

   W ciągu ostatnich lat w tej kwestii nastąpiła swoista ewolucja, która pozwoliła na stopniowe zwiększanie się rozmiarów bagażników w samochodach osobowych. . Pojęciem samochody osobowe tytułuje się te pojazdy, które mogą w swym wnętrzu pomieścić maksymalnie dziewięć osób, łącznie z prowadzącym pojazd. Samochody osobowe posiadają bardzo szeroką gamę ofert dla wielbicieli branży mobile.de dzięki czemu coraz więcej osób podejmuje decyzję o tym by podjąć się testu na prawo jazdyaby móc korzystać z wygód jakie daje posiadanie samochodu osobowego. Powoduje to, że samochody osobowe są idealnym rozwiązaniem dla ? na przykład ? rodzin z dziećmi. Aby mieć możliwość prowadzenia samochodu osobowego należy mobile.de wyposażonym w prawo jazdy kategorii B. Samochody osobowe są dostępne na rynku od samego początku powstania pierwszych samochodów..

 • wczasylastminute.blog

  Docierają droga internetową. Giełdy samochodowe są niezwykle lubiane i dość na dużą skalę rozpowszechnione w Polsce. W każdym polskim regionie istnieje niezliczona ilość giełd samochodowych, z których każdy człowiek może swobodnie i powszechnie korzystać. Mianem giełdy samochodowej jest również określana ogólnopolska gazeta motoryzacyjna. Zawiera ona ogłoszenia i rozmaite informacje dotyczące samochodów, części motoryzacyjnych oraz pozostałych pojazdów mechanicznych, które wystawiane są na sprzedaż. Przedmioty, które są ogłaszane w czasopiśmie, które, nosi nazwę giełdy samochodowej są nie tylko rzeczy do sprzedania, ale także do wymiany lub do oddania za darmo. Na giełdzie samochodowej bądź internetowej giełdzie samochodowej możemy zakupić właściwie każdy model samochodu, którym jesteśmy aktualnie zaciekawieni. Auto giełda samochodowa w swoim zakresie ma do wyboru każdą kategorię samochodu. Na portalach internetowych dotyczących giełdy samochodowej każdy użytkownik ma do wyboru mnóstwo rozmaitych wytycznych dzięki którym łatwiej jest mu określić o jaki konkretnie pojazd chodzi. Tego rodzaju wyznacznikami dzięki którym łatwiej nam dookreślać nasze wymagania i chęci są choćby: marka, model, typ, koszt od – do, kraj, rok produkcji, który również określić możemy w dowolnym przedziale, województwo oraz czy samochód jest ściągany z innego.

  Policja Kryminalna - Onet.pl Blog

  M. Żak zmarł na miejscu. ROK 2001 (8 osób) SIERPIEŃ sierż. szt. GAWLIK Marek - policjant KP w Paczkowie, KWP w Opolu. W dniu 8.08.2001 r. w m. Gościce na trasie Opole-Kłodzko, jadący na przejście graniczne radiowóz, celem uniknięcia zderzenia czołowego z innym pojazdem, zjechał do rowu i kilkakrotnie przekoziołkował. W wyniku doznanych obrażeń wymieniony policjant zmarł po przewiezieniu do szpitala. sierż. DULKIEWICZ Piotr - aplikant KMP w Toruniu. W czasie pełnienia służby, ratując tonącą osobę, utonął w nurtach rzeki. st. post. BRZEZIŃSKI Maciej - aplikant KPP w Środzie Śląskiej. st. post. NORBERCZYK Jarosław - policjant KPP w Środzie Śląskiej. W czasie pościgu za kierującym samochodem osobowym doszło do wypadku drogowego, w którym policjanci ponieśli śmierć. st. post. GAWRYLIK Daniel - KWP Białystok. Podczas zatrzymywania psychicznie chorego mężczyzny, w trakcie szamotaniny ww policjant został postrzelony (strzał niekontrolowany). W wyniku odniesionych obrażeń st. post. Daniel Gawrylik zmarł. CZERWIEC sierż. KOWALCZYK Marek - policjant Rewiru Dzielnicowych KPP w Sieradzu. W dniu 24.06.2001 r. w czasie służby kierując prywatnym samochodem osobowym m-ki FIAT 125 dojeżdżając do niestrzeżonego przejazdu kolejowego w m. Smardzew pow. Sieradz, nie zachował należytych środków ostrożności i wjechał bezpośrednio pod nadjeżdżający pociąg pośpieszny relacji.

  Samochody dostawcze

  "...Nieprawda, że tak miało być; że warto w byle pustkę iść..."

  Wesele..(jeszcze nie moje własne) >> wtorek, 29 sierpnia 2006 18:42:03
  Tej soboty mój brat cioteczny się żenił. Cała impreza była w Ostrołęce (jakieś 240 km od Hajnówki). Ok. 12 wyruszyliśmy. Niestety, transport był straszny, jechałam na pace dostawczego samochodu:P. Rzucało mna na wszystkie strony i nie pomagało zapieranie się w sobie. Jednak inteligientna Kamila na wszystko ma sposób i nogi oparła o przeciwna ścianę i jechała na leżąco:D. Tam o 16 zaczęła sie sama ceremonia. Kamila ubrana była w obcisłą czarną sukienkę:D. Kościół tam był piękny:D. Potem.

  Agdusiowe wojaże

  Ofercie pola namiotowego tego nie było…

  Następnego dnia rano szybko i sprawnie spakowaliśmy nasze gospodarstwo do auta, pożegnaliśmy się z gospodarzami, wsiedliśmy i… bulba! Auto nie chciało ruszyć! Nasze niepowodzenie natychmiast zainteresowało życzliwych gospodarzy. Jako że akurat na ich podwórku stał samochód dostawczy, dołączyli do nich jego kierowca i pomocnik. Po chwili całkiem duży tłumek naradzał sie nad flakami Reni po węgiersku. Gospodyni tłumaczyła fragmenty ich rozmów. W sumie nie musiała – zmartwione miny, kręcenie głowami i rozkładanie rąk w geście bezradności oraz kilka “międzynarodowych”.

  Nieznośna lekkość bytu...

  Sprytnie ominąć korek, więc pojechała skrótami, gdzie zawsze puste ulice były. Ale nie tym razem... Oczywiście, że korek musiał mnie dopaść i tam. Powrót do domu okazał się już w miarę prosty i szybki, może poza jedną małą akcją;) Chciałam zmienić pas, a tam nagle pojawił się, nie wiadomo skąd, wielki, dostawczy samochód. Szybko zjechałam na pas ufff było blisko prawie lusterka skasowałam. No cóż na błędach człowiek się uczy.

  A na koniec dobra wiadomość - czekam na nowego członka rodziny:D Hurra!!!

  P.S. Zdjęcia z łowów.

  justyha bloguje

  Nie pisałam o tym, bo po co? Mój mąż swój samochód trzymał pod wiatą na podwórku, gdzie próbowano kiedyś podpalić jedną z szopek. Wspominałam kiedyś o tym.

  Kiedy w poniedziałek 27 sierpnia poszedł rano po samochód mocno się zdziwił - jak zobaczył wypaloną dziurę w takim plastiku nad kabiną (samochód dostawczy, fiat fiorino) wypalona wielka dziuuuura. Znalazł też woreczek w którym były resztki ropy i wszystko było przywalone jakąś płytą, których tam było dużo, oprócz tego kilka desek, stare drzwi. Właściwie i na szczęście nic wielkiego się nie stało. Namawiałam go pół dnia i w końcu pojechał na policję,.

  Już tam nie stawiał samochodu tylko parkował pod oknem pokoju.

  Dziś w nocy ktoś puka do drzwi, wstałam spojrzłam przez wizjer, a tam kobieta, która zawiadamiała nas o poprzednim podpaleniu, jak tylko otworzyłam drzwi spytałam: "co się spaliło" i dowiedzieliśmy się, że wiata pod którą kiedyś nocował samochód spłonełą doszczętnie i razem z wiatą dość duża drewniana szopa tej kobiety, gdzie był zgromadzony opał na kilka przyszłych zim. Zapobiegliwi ludzie uskładali sobie drzewo do palenia, a tu jeden głupek (bo chyba nikt normalny takich rzeczy nie robi???) puścił to z dymam w jedną noc, pójdę tam później i.

  Samochody osobowe

  Parafia Świętego Krzyża w Łapach

  Że robię dobry uczynek z miłości do Jezusa.
  Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na zaplanowane wyjście w góry. Z pozoru prosta droga do Gliczarowa z Białego Dunajca stała się szkołą odwagi i wytrwałości, przełamania siebie i wspierania tych którzy tracili siły (za często w samochodzie ich wozicie:) Nagrodą za trud były przepiękne widoki, dla których jak powiedział Mateusz wart jest żyć. Przygotowaliśmy się odpowiednio: dobre buty, czapki, kremy od słońca i woda do picia. Nieść komuś plecak to wielka radocha widząc uśmiech bliźniego i słowa dziękuję.
  Jak zawsze przed wyjazdem nad Lednicę, robimy spotkanie organizacyjne.
  Ustalimy szczegóły co do planu, oraz rozkład pokoi w pensjonacie i miejsca w autokarach. Trzeba tez będzie dopełnić formalności w zapisach - dane osobowe i finanse.
  To zebranie jest bardzo ważne, bo jedyne! Zapraszam wszystkich którzy się zapisali
  28 maja - piątek po wieczornej Mszy Świetej
  w salkach pod plebanią.

  powiadom znajomych o spotkaniu

  Blog xxxZoeyxxx

  Po angielsku, no może nie wszystko rozumieliśmy ale rozmawialiśmy trochę. Potem jak ją spotykałam to mówiłam do niej ,,hi'' a jak z nią rozmawiałam i musiałam iść to mówiłam ,,bye''. Poszliśmy do BPN itp. Jak wróciłyśmy to dali nam pokoje, były tam chyba 4, 8, 10, 12 osobowe, jakoś tak. Dla nas dali pierwszych, i mieliśmy super pokój, chociaż było w nim goroąco - ale otwieraliśmy okna- i było ciut mało miejsca- ale mało mało miejsca- to się i tak pomieściłyśmy się, czyli ja, Madźka, Ema, Patka, Pati, Luśka i Szczur. Obiad jedliśmy w jakiejś sql,.Nie boli, ufff.

  W piatek pojechaliśmy do Białego, do ortodonty (mam aparat na zęby, pisałamo tym w którejś notce). I nie zdążyłam do szkoły. Ciocia dała mi 8 bluzek.

  Wczoraj pojechaliśmy do babci. Zarobiliśmy siepę, bo jakieś graty na coś takiego dawaliśmy. W samochodzie jedliśmy lody. W Hajnówce też, i jeszcze za swoje kupiliśmy. Rozwalaliśmy na naszym podwurku szopę, i byłam bardzo brudna. Dobrze że mama rozpaliła w centralnym, bo bym się w zimnej wodzie kompała,  wole w takiej niż wogóle. Pozdrawiam!

  takietomiasto2010

  Wklejony kawałek słynnej Decyzji wojewody.
  *
  *
  *
  I niech nas teraz magistrackie Sójki spróbują namawiać do łamania prawa! 
  Napisał wojewoda, że tylko 55 dB? Napisał. Czyli mogą tam jeździć tylko pojazdy osobowe. Cięższe, emitujące więcej decybeli jak np. te Mobruka, wjechać na Małopolską nie mogą.
  *
  I to był wystarczający powód, żeby Mobruka pozbyć się już 7 lat temu. Wtedy, gdy prezydent Kruczkowski dawał zgodę na utworzenie Zakład Recyklingu, do.
  Że trzeba pogonić mieszkańców, bo nie płacą czynszów (główny dochód gminy). I zadłużenie z 70 mln w zeszłym roku, wzrosło do 80 mln w tym.
  I jeśli mieszkańcy nie będą płacić, to się ich wpisze do Krajowego Rejestru Dłużników, a wtedy i na wczasy do Tunezji nie wyjadą i samochodu na nowszy model nie wymienią.
  *

  *
  *
  Słuchaj no tow. Dobrowolski, spasiony, komuszy betonie! Biednych ludzi nie wolno poniżać za to, że są biedni. Biedni przez takich jak ty. Ja ci powiem, gdzie są pieniądze. W waszych.

  Samochody używane

  ciepłolubny emigrant - bloog.pl

  Oczywiście. Dowiadujemy się, tak przy okazji, co kto o kim myśli i gdzie go ma, cały czas po grecku.

   


        W końcu sytuacja się normalizuje i udaje nam się kupić bilety, zaparkować samochód i stanąć grzecznie w kolejce do łódki. Tak „do łódki", bo nie wspomniałem wcześniej, ale jaskinie owe są w większości zalane wodą, co dodaje im tylko uroku, ale nie pozwala na wędrówki piesze, wpław tez nie bardzo, bo temperatura wody 140C, raczej zimna. Nareszcie, zostajemy.

  Przed naszymi oczami, na szczycie wyspy, pojawia się maszt z flagą, tzn, resztkami flagi, ale jest to ... flaga rosyjska. No i są schody, którymi po zboczu można się dostać na górę. Decyzja jest jednogłośna, idziemy, jeżeli są schody, to są też ludzie, a na pewno kiedyś byli. Schody raczej rzadko używane, zarośnięte krzakami, zatem wspinanie na górę jest raczej bolesne, ale nie niemożliwe. Jesteśmy już na górze i nadal przedzieramy się przez kolczaste krzaki i nagle, jak nożem uciął, wychodzimy na dużą polanę, na której, nie uwierzysz, stoi oryginalna, drewniana, ... rosyjska cerkiew. Taka jak z.

  Kocham Cię :*

  Pozorom dlatego tak ranią... ranią bo... bo to przeminęło, bo nigdy już tak nie będzie... Stara bede za kilkadziesiąt lat i będę żałowac że pół mojej młodości straciłam na jakieś doły =/ no ale inaczej sie raczej nie da... a życie ucieka... To jest jak widok przez tylną szybę w czasie szybkiej jazdy samochodem...
  Co mi po tym że było fajnie? Jaki to wszystko ma sens???

  "Chcę zatrzymać ten czas..."
  skomentuj (15)
  2005-01-14 23:09:26 >> "Samobójca - czlowiek, który zginął w czasie próby ucieczki przed sobą..."

  Może... może jednak nie jestem tu tak. PieS: Wiecie co to jest MiŚ? Miś jest to takie zwierzątko o wymiarach 4x4 :D
  PieS2: KoMiX o 2aaa :D ey przysięgam myślałam że się posikam :D:D:D 2aaa rulezzz =*=*=*

  skomentuj (27)
  2005-01-21 19:17:47 >> Ogłoszenie drobne...

  Małe serducho, ciepłe, przytulne i mało używane... Oddam w dobre ręce... :)

  skomentuj (119)
  2005-01-24 19:17:41 >> "Nie można wierzyć we wszystko co mówi człowiek, bo człowiek może powiedzieć wszystko"

  ey... nie wiedziałam... nie wiedziałam, że człowiek potrafi być aż tak dwulicowy =/ a może to już jest.

  Samochody elektryczne

  HorrorPorno czyli wyrzuty sumienia od 2 do 6 dni

  Terminu focha męskiego. Horrorporno jako pierwszy zabiera się za usystematyzowanie i opracowanie tego jakże delikatnego
  i fantasmagorycznego dla niektórych zjawiska.


  Historia

  Foch rodzaju żeńskiego jako najbardziej śmiertelna broń w historii homo sapiens „powodował”: wojny, wyprawy krzyżowe, samochody marki polonez, metro seksualnych facetów i zupełnie przez przypadek... męskiego focha.

  Owa dewiacja powstała na zgliszczach wszystkich tych traumatycznych przeżyć jakie trapiły świat żywych z powodu focha rodzaju żeńskiego; w zamierzeniu miał służyć odebraniu ostatniego bastionu kobiecej dominacji. Ale czy się udało?.Z natychmiastowym przejściem do fazy 4);

  b) dla mężczyzn
  - tzw. zamordyzm;
  - głoszenie plotek o odmienności zainteresowań seksualnych osoby fochującej;  2. Foch męski weltschmerzowy, tzw. "weltschmerznik pancerny".

  Wywoływany najczęściej powtarzalnymi krótkotrwałymi spięciami elektrycznymi w urządzeniu inkubującym w czasie wczesnego żywota.
  Objawia się ogólnym odrzuceniem wszystkiego i wszystkich. Powtarzalnością głoszenia haseł zaczynających się od słowa "Prawdziwy ..." . Z reguły niegroźny, jednakże przy łączeniu się w tzw. grupy wspomagające, jest najbardziej śmiercionośnym fochem męskim jakiego zna.

  ..::In Urban Alone::..

  Mirka - więc była stara. Herbata, nie Mirka). No i wsio.

  Konrad poszedł do pracy. Ja wziąłem prysznic w towarzystwie grzybków. I wylądowałem przed komputerem.

  Jakie zrobiła na mnie wrażenie Anglia?

  Cóż... nijakie - praktycznie nie czułem się jakbym wyjechał z domu. Większe wrażenie wywiera na mnie wyprawa samochodem do Bydgoszczy czy Opola. Może dlatego, że odczuwam odległość trasy. W końcu to samochód.

  Nie uderzył mnie ruch lewostronny. Nie zdziwiły mnie dwa krany z wrzątkiem i lodem. Ani przedwojenne zasuwy w drzwiach, czy okna otwierające się na zewnątrz (btw. jak oni je myją na np. ósmym piętrze?).

  Jedyne, na co od razu zwróciłem uwagę, to trakcje wysokiego napięcia. My domy podłączone mamy szeregowo. Idzie główna nitka z przewodami elektrycznymi i od niej odchodzą pojedyncze kable, do pojedynczych domów.

  U nich jest coś, co nazwałem siecią w kształcie gwiazdy (tak, tak... to z informatyki). Jeden słup na środku ulicy i od niego wychodzą kable do każdego domu. Na słupie tworzy sie taki właśnie parasol-gwiazda. Musi ładnie wyglądać na gwiazdkę - przystrojone.