O czym chcesz poczytać na blogach?

Sami swoi

Pytania mnożą się jak homiki… | Nic o tym nie wiem, i nic o tym nie chcę wiedzieć, wystarczy że wiem, co o tym myśleć

Z wielkich miast, strzelił bronka: i oznaczony tagami bul.pl, kancelaria prezydenta, kancelarja prezydenta, komoruski, nie dotyczy kancelarji prezydenta, redyzęt komorowski, znaki drogowe, żenada.pl. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

My little pony

;p i wpadłam na genailny pomysł :) napisze notke ..hihi..

Zakończenie feri było huczne ;p .. Odbyło się mini disco ..hihi.. było całkiem ciekawie ;p ale nie będe się rozpisywac na ten temat ..yhy.. tak będzie lepiej :) Najfajniesza było bieganie po schoadach ;p i chowanie się za drzwiami ...
Mówi się "sami swoi tu są i to nie mógł nikt z nas ukraść" ..taa.. sami swoi a telefon i tak potrafili ukraśc ..ehh.. szkoda słow na takich matołów co potrafia okrasc nawet samych swoich....Moja Bidulka po raz kolejny straciła tel ;( ..


skomentuj (5)
2004-02-02 18:47:29 >> ...i po co mi lusterka??? skomentuj (0)
2004-02-17 19:47:11 >> ...STUDNIÓWKA...


Już po studniówce nie wiedziłam jak sie zabrać do notki o ów wydarzeniu wiec postanowiłam umieścić nasz program artystyczny zajoł mi on cztery notki wiec będziecie mieli co czytać ...hihi... a jak zdobede piosenke od moich chłopaków z kalasy którą ułożyli sami to w najbliszym czasie też się tu ona pojawi :)

A stuniówka była FAJOSKAAA... ależ sie wybawiłam ..fiu fiu fiu... nózie mnie cały czas bolą ...hihi... ale bylo naprawde fajnie :)

Orkiestra zadedykowała specialnie dla mnie i mego partnera dwie piosenki ;p ..ależ byłam w szoku .. nie spodziewlam się czegoś takiego :)"dla.

...

Zwiedzając oczywiscie Kołobrzeg)była godz. 22 a my nie mielismy lokum ale znaleźlismy w ostatnim momencie w Pucku (polecama tam wszyski spanie ul.słowackiego 8a)zwiedzilismy na drugi dzień cały hel- były chałupy jastarnia, jurata( w tym samy czasie byli tam bracia kaczyńscy na wakacjach)i jechalismy pociagiem jak wracalismy był taki kabel z mojego brata że popłakałm sie ,wyleciał mu gil gdy chciał sie wykrzywic ja juz tam nie mogłam wytrzymac a potem jakis down zaczoł sie.Mała fotka tez była ,mam tez zdjecie z Joanna Kórowska,mój tata najbardziej ucieszył sie że widział zespoł HAPPY END,jego w sumie ulubiony dlatego tam pojechaliśmy w sumie (hahaha).Ja i jeszcze widzieliśmy aktora który grała Wicie w ,,sami swoi'',a najfajniejsze było koncert zespołu ,,KINDLA'',wow spodobałą mi sie ich jedna piosenka .ale musiałyśmy wracac bo byłó juz puxno i nie widzielismy ich do konca ,moze było by jakies zdjecie albo autograf(szkoda)Na drugi rok tez.

just_ashia - Onet.pl Blog

Tam bo po policje zadzwonię-
Kurwo nie strasz, bo się ze spokojem żegnam
Miłość jedna, bloki, które nauczyły życia, bycia sobą
Drogą idź tą samą co przed lata nauczano
Chyba dobrze o tym wiesz, prawda leży gdzieś (gdzieś)
Pomiędzy nimi klatkami, uliczkami osiedlowymi
Pomiędzy wieżowco piętrami
Gdzie stoją właśnie oni swoi sami, sami swoi
Słyszysz to, po prostu najbliźsi
Moje słowa, nasze myśli bez nich nic byśmy nie mogli opisać
Dla nich ta muzyka, dzięki nim jest to słuchać
Yelony jak tlen, bez nich nie moge żyć
Bez nich nie moge oddychać"
A teraz proszę, jest to status, który bez cienia sprzeciwu akceptuje połowa polskiego społeczeństwa. Bo dzisiaj.

Odnoszą się do mnie. No i oczywiście tutaj zrobię próbę generalną:-)

Mama odwiedziła mnie w ten weekend. I odwieczna zasada się potwierdza. Im jestem starsza, tym bardziej ją kocham, podziwiam i lubię spędzać wspólnie czas. Do głowy by mi jeszcze kilka lat temu nie przyszło, że sobotni wieczór można spędzić grając w karty z własnym rodzicem i nie zanudzić się przy tym na śmierć. 

Co do siłowni. Jest trochę dziwnie. Ale zastosuję się do jednej z wielu dobrych rad, jakimi ludzie mnie ostatnio obdarzają: Jeżeli nie możesz sobie z czymś poradzić, to to zignoruj. Więc tak robię. A przynajmniej staram się. 

I pamiętajcie drogie dzieci. Samotność to straszna rzecz, więc kochajcie swoich przyjaciół. 

Just_Ashia (19:40)