O czym chcesz poczytać na blogach?

Salt lake city

my-own-hsm - Onet.pl Blog

Sweethearts Troy and Gabriella; their pals Bleu and Coleman; and twin rivals played by Tisdale and Grabeel.

For the third time, set designers have transformed Salt Lake City's East High School into Disney's version of a freshly painted slice of academic Americana. Outside the main entrance, a red banner proclaiming "Congratulations Wildcats: Back to Back.

Przez pryzmat wolności

Dobrą chwilę, zanim zorientowałem się którędy iść. Następnego dnia też doświadczałem problemów z transportem, ale tym razem z racji kiepskiej komunikacji miejskiej. Salt Lake City cierpi na chorobę tramwajową i jest już kolejnym miastem, w którym ją diagnozują, po Toronto i Denver. Nie jest więc prawdą teza JKM, jakoby te XIX-wieczne zabytki zostały.

podroz30letnia blog

Felix, Ruel, Westree, Gogama, Foleyet, Elsas, Oba, Hornepayne, Hillsport, Caramat, Longlac, Nakina, Auden, Ferland, Mud River, Armstrong, Collins, Allanwater Bridge, Flindt Landing, Savant lake, Sioux Lokaut, Richan, Red lake, Canyon, Farlane, Redditt, Minaki, Ottermere, Malachi, Capeland's Landing, Rice Lake ON, Winnitoba, Ophir, Breton Lake, Elma....Winnipeg!
Nami. Ahoj przygodo!skomentuj (0)
2010-07-11 20:52:36 >> Crazy Horse, Czarne Gory, Custer

Dotarlismy autobusem z Sioux Falls do Rapid City, a potem pojechalismy taksowka przez Black Hills do Custer. Noc. Poranne amerykanskie sniadanie i wedrowka przez gory do Crazy Horse'a- pomnika wojownika indianskiego- Tashunka Witko-.A trawy zaczynaja spiewac...


 


skomentuj (3)
2010-07-14 20:04:00 >> Yellowstone

Lot samolotem z Rapid City do Salt Lake City, a potem z Salt Lake City do Bozman (Yellowstone). Turbulencje nad gorami. Pustynia. Slone jeziora. Bad Lands.

Bozman. Spimy w zamku w stylu wiktorianskim..

Where Amazing Happens

środa, 23 lutego 2011
Świat w Salt Lake City się zawalił

Kibice Jazz nie ochłonęli jeszcze.

Blog lapec

Choćby jednego punktowanego miejsca. Jedynym polskim akcentem na tej imprezie było szóste miejsce drużyny hokeistów.

Lake Placid – 1980

W Lake Placid zła passa trwała nadal. Tuż przed olimpiadą bardzo liczono na mistrza świata w biegach narciarskich Józefa Łuszczka. Zawodnik ten jednak zawiódł pokładane.Biatlonowa, która zajęła piąte miejsce. Na wyróżnienie zasłużyła również Anna Stera, która w biathlonie na 7,5 km była szósta.

Salt Lake City - 2002

Aż 30 lat przyszło nam czekać na kolejny medal w zimowych igrzyskach olimpijskich. Największe nadzieje wiązano wówczas z polskim skoczkiem Adamem.Czy też po prostu "polskim dobrem narodowym”. Na fali sukcesów Adama Małysza wyrosła w Polsce fascynacja jego osiągnięciami, zwana Małyszomanią.

W Salt Lake City bardzo dobry występ zanotowała również nasza snowboardzistka Jagna Marczułajtis, która zajęła wówczas czwarte miejsce w slalomie gigancie.

my pets - Onet.pl Blog

Nie pisałam, postaram się to dzisiejszą notką

poprawić.

 

Gazeta wydawana w mieście w którym kręcony jest HSM3- Salt Lake

Tribune napisała newsa o kręceniu 3 części filmu.

A oto artykuł - "Słowo "akcja" uruchomi kolejną część hitowej

 produkcji

 Disneya. Filmowanie rozpocznie się w tą sobotę w szkole East High

w Salt Lake City.

Zac Efron, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale i Corbin Bleu

już uzupełnili

skład obsady do High School Musical.