O czym chcesz poczytać na blogach?

Salon fryzjerski

Wlena - bloog.pl

Spotykanym w starych kościołach, salach konferencyjnych, czy mieszkaniach. Kolorystycznie trzymają się odcieni bordo, oraz beżu. Nowoczesne natomiast odbiegają wzorem. Motywy są zazwyczaj większe w różnych tonacjach barw. Od lat osoby zamożne rozpoznawało się po dywanach perskich w salonie. Obecnie dywany orientalne( perskie )wróciły do łask z jeszcze większym powodzeniem. Głównie do grupy orientalnych zaliczają się dywaniki pakistańskie, chińskie, indyjskie, oraz gabbeh. Wszystkie wyróżnia naturalność, oraz pastelowa prostota w połączeniu z bogactwem.

Natężeniu ruchu, lepiej postawić na granit. Wykonanie marmurowych schodów zewnętrznych też nie jest dobrym pomysłem. Efektownie wyglądać będą one tylko na początku. Pod wpływem czynników atmosferycznych ulegną bowiem odbarwieniu i zmatowieniu.

Podziel się:
Tagi: schody marmurowe
Trackback: http://bloog.pl/id,330664185,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Wybór salonu fryzjerskiego

niedziela,

Salon Fryzjerski dla psów Łapa w Świdnicy

 

Tagi: Mój Dog
14:30, groomerswidnica
Link
czwartek, 05 sierpnia 2010
Groomer Świdnica się rozkręca :)

A o to kolejne pieski ostrzyżone w moim salonie:)

 

Po latach odkryłam swoją miłość do czworonogów, a stało się to dzięki mojej kochanej suczce rasy Shih Tzu Tosi:) Strzyżenie piesków w moim slaonie odbywa się bezstresowo dla piesków, ponieważ to czym sie zajmuję wykonuję z pasją:)

Salon Fryzjerski dla psów "Łapa" w Świdnicy

kreda32

Wpisu „trener personalny zielona góra

Wielu z nas miewa problemy ze zdrowiem. Częściej przyczyną takiego stanu rzecz”

 • salon fryzjerski wroclaw

  Ciągłe prostowanie i suszenie włosów powoduje, że stają się one zniszczone i łamliwe.” z bloga „kreda32”">salon fryzjerski wroclaw

  Ciągłe prostowanie i suszenie włosów powoduje, że stają się one zniszczone i łamliwe.

  Tagi: salon fryzjerski wroclaw, fryzjer wrocław,farbowanie włosów wroclaw, regeneracja włosów wroclaw, balejaż wroclaw

  Szczegóły wpisu

  Komentarze:

 • Wie Krieg' ich kontakt zu dir? - Onet.pl Blog

  W takim razie mam nadzieję, że Cię nie zawiodę. - zaśmiała się lekko z opowieści nowej znajomej i zaczęła starannie nakładać farbę na jej odrosty. 
   - MAMO! - rozległ się pisk chłopców na salon.
   - Cześć urwisy! - Hattie na chwilę zdjęła brudne od farby rękawiczki i z całym sił utuliła swoje dzieci. Dzieci z uwielbieniem ucałowały swoją mamę. 
   - Jak zawsze pani Hamilton. Miłego dnia!
   - Wzajemnie. - pożegnała się i opuściła budynek, z powrotem udając się na autobus, który zawiezie ją do samego centrum Hamburga, gdzie mieścił się salon fryzjerski, w którym pracowała. 
  Siedząc w owym pojeździe, Hattie oparła czoło o zimną szybę i beznamiętnie wpatrywała się w mijany krajobraz. Z torebki wyciągnęła iPoda nastawiając.