O czym chcesz poczytać na blogach?

Salomon

Buty trekkingowe Salomon

 • czwartek, 27 stycznia 2011
  • Buty trekkingowe salomon - brak akcji

   Dziś temat główny jakim są buty trekkingowe salomon nieco odchodzi w zapomnienie. Żeby się wytłumaczyć po prostu nie mam koncepcji na dziś, żadnej! Powiedzieć mogę, że dziś rano obudziłem się wcześniej i nie mogłem zasnąć, zatem skorzystałem z okazji i porządnie zaimpregnowałem swoje buty trekkingowe salomon. W weekend być może wybiorę się w góry dlatego też dokonałem tej czynności. Jak znam życie codziennie buty trekkingowe salomon będą chrzczone różnego rodzaju specyfikami i tak do soboty. No cóż sprawa wymaga poświecenia, problem jest monotonny, ale buty trekkingowe salomon wymagają nieco troskliwej opieki. Liczę na ładne doznania związane z obcowaniem z naturą w ten weekend, przydadzą się...

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   • buty trekkingowe salomon
   Autor(ka)

 • Gogle Narciarskie Rossignol

  Cenę bo musi oszczędzać. Bardzo eleganckie gogle narciarskie rossignol chce zastąpić chińską podróbką.. No cóż, wyżej tyłka trudno podskoczyć zwłaszcza jeśli chodzi o zasoby gotówkowe. Swoje gogle narciarskie rossignol trzymam zawsze blisko siebie i uważam, żeby nie zgubić :)
  Nastrój:
  Kategoria: brak kategorii
  tagi: gogle narciarskie rossignol
  Komentarze (0) Dodaj

  Violetta Villas - blog o artystce. - Onet.pl Blog

   Sierpień
   Lipiec
   Czerwiec
   Maj
   Kwiecień
   Marzec
   Luty
   Styczeń
  2009
   Grudzień
   Listopad
   Październik
   Wrzesień
   Sierpień
   Lipiec
   Czerwiec
   Maj
   Kwiecień
   Marzec
   Luty
   Styczeń
  2008
   Grudzień
   Listopad
   Październik
   Wrzesień
   Sierpień
   Lipiec
   Czerwiec
   Maj
   Kwiecień
   Marzec
   Luty
   Styczeń
  2007
   Grudzień
   Listopad
   Październik
   Wrzesień
   Sierpień
   Lipiec
   Czerwiec
   Maj
   Kwiecień
   Marzec
   Luty
   Styczeń
  2006
   Grudzień


  23 lipca 2007
  Salomon

    

  Salomon był to mądry król,

  wielki i uczony. Salomon miał cedrowy dwór,

  oto mąż dla żony.

  Jak Salomonem dzisiaj być,

  .

  Z pamiętnika chrześcijańskiej syjonistki

  Nimi). W porównaniu z Miastem Dawida mury z czasów Sulejmana Wspaniałego lśnią nowością  jakby jeszcze na nich wiecha wisiała ;).

  Miasto Dawida obejmuje wykopaliska zabudowań z okresu panowania tego króla (archeologiczne znaleziska potwierdzają panowanie rodziny Dawida) oraz wcześniejsze kananejskie. Na samym dole jest tunel wiodący do sadzawki Sziloh - przez który dostały się do Jerozolimy wojska Dawida. Kananejczycy tak byli pewni, że Jerozolima jest nie do zdobycia, że drwili, że ślepi i chromi są w stanie obronić miasto przed armią Dawida. A jednak miasto stało się stolicą zjednoczonych królestw Judy i Izraela i miejscem gdzie Salomon, syn Dawida, wzniósł świątynię i przeniósł Arkę Przymierza.

  Do sadzawki wiedzie droga tunelem Ezechiasza - drogą zdobywców Jerozolimy. Wciąż płynie tu wartki (acz płytki) strumień, a tunel nie ma oświetlenia. Chętni na jego przemierzenie muszą przynieść własną latarkę.

  Dla tych którzy z różnych powodów nie chcą przemierzyć tunelu Ezechiasza (jak mój mały wówczas i dość spłoszony syn) istnieje droga alternatywna suchym i oświetlonym korytarzem.

  Miasto Dawida - na pewno obowiązkowy punkt pobytu w Jerozolimie!

  12:03

  Duch

  Pieniądza. Prawie nikt nie jest w stanie dostrzec duchowej natury pieniądza. Duchowej Nautury Złota. Wiara w materię i brak jest była u mnie tak silna. Stach przed Życiem, ponieważ Życie z natury to brak. Brak, ponieważ człowiek posłuchaj się pieniądza. Nie ma nic bardziej zgubnego dla mnie niż słuchać materialnej natury pieniądze. Pieniądz to stworzenie Duchowe. To co Duchowe jest niematerialne i jest nieskończone. Wiara w kryzys i brak pieniądze to przyczyna całego zła w Twoim życiu. Ponieważ natura pieniądza jest Duchowa. Duchowa Natura Pieniądza. Czy to nie cudowne? Jeśli nie nauczysz się władać demonami tak jak robił to Król Salomon to skończyć pogrożony w długach na najbliższym cmentarzu i pociągniesz tam nie tylko siebie, ale także Twoje dzieci, wnuki i prawnuki do siódmego pokolania. Wiara w materialną struktrę pieniądza. Jeśli nie wiesz jeszcze, że Król Salomon nie był nędzarzem to musisz też wiedzieć, że widział jak działał pieniądz. Nauczył się nim władać.

  Żydzi, Hitler i demonologia pieniądza!

  “Tak wielka była roztropność i mądrość, której Bóg udzielił Salomonowi, że przewyższał on nią wszystkich ludzi dawnych, a nawet Egipcjanie, którzy ponoć górują nad wszystkimi ludźmi bystrością umysłu,.