O czym chcesz poczytać na blogach?

Sally mann

zrób mi niespodziankę, odkurz kosmę

Ciężko jednak znaleźć powiązanie pomiędzy tą przemocą a artystycznymi  przedstawieniami wiszącymi w galerii/ muzeum. Wielu jednak nagość młodych ludzi oburza np.cenzorów australijskich, których oburzyły fotografie Billa Hensona ukazujące nagie nastolatki i nastolatków.

Tak samo zresztą rzecz ma się w odniesieniu do fotografii Sally Mann. Do dziś część krytyków uważa, że jej najbardziej kontrowersyjna wystawa „Najbliższa Rodzina”   to nic innego, jak szerzenie dziecięcej pornografii. Chociaż sama autorka "nie jest też pewna czy podjęła słuszną decyzję.

Filmy HD

  „Epoka Lodowcowa HD”
 • Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów HD

  Kontynuacja jednego z największych przebojów kina animowanego ostatnich lat, w której poznamy dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Manny’ego, tygrysa szablozębego o imieniu Diego i Scrata – wiewiórki, która przyczyniła się do nadejścia epoki lodowcowej. W kinach, w których dostępna jest projekcja cyfrowa, film wyświetlany będzie w wersji trójwymiarowej. Download!

   

  Szczegóły wpisu

  Zygzak McQueen jest młodym i ambitnym samochodem wyścigowym, który marzy o olśniewających sukcesach i przygotowuje się do startu w wielkim wyścigu o Mistrzostwo Złotego Tłoka w Kalifornii. Zamiast na trasę wyścigu, trafia jednak do pustynnego miasteczka Chłodnica Górska przy autostradzie 66 i szybko poznaje jego ekscentrycznych mieszkańców. Są wśród nich: Sally - Porsche 2002, Wójt Hudson - stary samochód o tajemniczej przeszłości oraz Złomek, zardzewiała ciężarówka holownicza. W grupie nowych przyjaciół McQueen przekonuje się, że są w życiu ważniejsze rzeczy, niż dążenie do sukcesu za wszelką cenę oraz zdobywanie kolejnych pucharów. Download! Zwiastun:

   

 • Ćwiczenia z patrzenia

  To serie portretów, ten wdaje się naprawdę wyjątkowy. Panas sfotografowała swoich bliskich i przyjaciół, wybierając z nich osoby młode, dojrzewające. Lydii nie jest pierwszą fotografką, która postanowiła pokazać za pomocą zdjęć młodość, ten wyjątkowy moment w życiu, gdy dziecko zamienia się w dorosłego człowieka. Jej fotografie różnią się jednak od prac Sally Mann czy Jocka Sturgesa. Nie są tak przeestetyzowane, choć równie sterylne. Postacie pojawiające się w kolejnych kadrach z serii "Przestrzeń prywatna" są jakby wyjęte z konkretnej rzeczywistości. Wydaje się, że kontekst społeczny nie był dla autorki ważny. Panas chciała jedynie pokazać moment przejścia w dorosłość. Mogła wpaść w pułapkę powierzchowności.

  Rockmeni Naszego Wieku - Onet.pl Blog

  • Compulsive Disclosure (2003) -- śpiew, gitara
  • 8 Chords, 328 Words EP (2000) -- śpiew, gitara
  • Shoot The Moon EP (1999) -- śpiew, gitara
  • Goodbye Ellston Avenue (1997) -- śpiew, gitara
  • Carry The Banner (1995) -- śpiew, gitara
  • Jump Salty (1995) -- śpiew, gitara
  • Fahiza EP (1992) --.
  The Summit Church: Summit Worship
  "Fall Into You"niewydany
  2003Big Dismal feat. Amy Lee"Missing You"Believe
  2004Seether feat. Amy Lee"Broken"Disclaimer II
  The Punisher: The Album
  2007Korn feat. Amy Lee"Freak on a Leash"MTV Unplugged: Korn
  2008Amy Lee"Sally's Song"Nightmare Revisited

  Daniel Lioneye, z którą nagrał wydany tego samego roku album The King of Rock'n Roll.

  Valo współpracował również z takimi wykonawcami i grupami muzycznymi jak The Agents, Apocalyptica, Cradle of Filth, Manna, Natalia Avelon, Bloodhound Gang, Lauri Ylonen czy Bam Margera, którego jest wieloletnim przyjacielem.


  8 czerwca 2004 roku muzyk otrzymał nagrodę Metal Hammer Golden Gods w kategorii: 'Golden God'