O czym chcesz poczytać na blogach?

Sałatka grecka

Wenus w kuchni

Pyszna :) Polecam!

Tagi: kawa śmietana whiskey
15:16, plisowana
Link Komentarze (4) »
wtorek, 11 maja 2010
Sałatka grecka


Smacznego! :)

Tagi: bazylia cebula oliwki pomidor sałatka wiosna
16:11, plisowana.

zwariowana-szkotka.blog

Na plecach w wodzie, której zasolenie jest tak duże, że bez problemu unosisz się na powierzchni. Ukojenie. Spokój, cisza. Oderwanie się od codzienności. Picie Ouzo z sokiem pomarańczowym. łech...sam zapach anyżku odrzuca. Specyficzne greckie wino z sosnową żywicą. Do tego grecka sałatka z kozim serkiem Feta. Aqua Park. Zupełna spontaniczność. Zjazdy na wszystkich możliwych atrakcjach. Konwersacje z młodymi angielkami. Totalny luz. Nie trzeba się niczym przejmować. Nawet świadomość przejścia do innej szkoły nie wydaje się już przygnębiająca..

Co mężczyzna przez rok obmyśli, kobieta w jednym dniu obali

Pić kawę, bo mój żołądek stwierdził, że jej już nie lubi. Nie będę stosować terroru bo on ma nade mną władzę. Zrezygnowałam więc z ukochanej kofeiny i przerzuciłam się na herbatki wszelakiego rodzaju, soki i litry wody niegazowanej. A na kolacyjkę... wczoraj była sałatka grecka. Przynajmniej tyle miałam frajdy, że zjadłam wielką michę zieleniny. Poczułam się jak królik mojej starszej sis. Tylko uszy mi nie stały do góry przy jedzeniu tak jak jemu. I ćwiczenia oczywiście. 20min każdego wieczoru. Co ciekawe, efekty już zaczynam odczuwać..

~ten świat od dawna GNIJE, czuje co prawda kryje!~~ - Onet.pl Blog

zaliczone 2 razy rzygańsko własnie wczoraj;/ bylam u babci i wiadomo ze sie skusiłam, apozniej wieczoram na zakupach i znów(całą bagietke wszamałam;/) wczoraj najgorszy dzien;/OCHYDA! dzis już lepiej rano: woda, pomarańcza mała. później sałatka grecka miseczka (;/) i 1suchar, przed chwilą 1 jabłko!! i KONIEC na dziś! została mi woda i herbata z rzeczy jktóre mogę wziąść do ust! aaa i w razie napadu gumy do żucia :) dzis po raz pierwszy skusiłam się na ćwiczonka...marnie ale jakis początek:D...10min biegu w.

I`m still working to be a psycho bitch :/ - Onet.pl Blog

Miałyśmy brzuchy wyglądające na 8 miesiąc. Ale jedzonko pyszne: krem z borowików, kluski śląskie, sałatki, ciasta, tort (bladziej mi smakowały ciasta), mięsa, jajka z farszem, ryba po grecku, udka z kurczaka, zimna płyta w postaci galarety, szynki, lody z bitą śmietaną. Sałatka grecka, sałatka z ryżem, barszcz czerwony. Próbowałam prawie wszystkiego (bez mięs oczywiście) po trochu. Ale od tortu zrobiło mi się tak mdło, że musiałam wpieprzać suchy chleb żeby nie heftać.
Panna młoda, siostra, świadkowa, prawie wszyscy się popłakali. Z.