O czym chcesz poczytać na blogach?

Salad fingers

bastecik

Co do schizowych klimatów, to nie będę się rozdrabniać i codziennie dodawać nowego filmiku Davida Firtha. Poprostu w linkach dodałam jego stronę, oprócz Salad Fingersa, można obejżeć inne jego dzieła. Jak narazie wspomniana "bajka" jest najlepsza, ale inne są też interesujące. W swojej ciekawości chciałam znależć jakieś info na temet autora. Niestety za wiele nie [...]

Choć do mnie, dam Ci buzi...

Młodszy. Pajac. Debil. Wolfi. Frycek. Żaba. Róża. Pyza. Tygrysek. Babi. Ignacy Grzegorz. Choinka. Nóż. Wanna. Ciało. Zwłoki. Serce. Krew. Kruk. Ofiara. Okup. Łyżka. Jajko. Skorupka. Samobójca. Psychiatryk. Kaftan. Tabletki. Pokoje. Klamki. Krany. Hak. Salad Fingers. Karaluchy. Dzieci. Tosty. Babka. Lekarz. Sen. Koszmar. Sznurek. Mleczarz. Żona. Dziecko. Psychopata. Tasak. Gwałt. Rammestein. Children Of Bodom. Sonata Arctica. Metallica. Rok. Nowe. Fakt. Balety. Serce. Znów. Płacz. Chusteczki. Papier. Poduszka..

niedobre literki

Jak to mówią dzieciaki wdychające klej i gaz z zapalniczek: nieźle czesze! Wprawdzie dla mnie najlepszymi sieciowymi animacjami bizarro nadal są te z serii Salad Fingers, ale te powyższe – na pewno z wykopem i pomysłem

Odpowiedz

Królicza Nora - Onet.pl Blog

Dłubią w tej prezentacji maturalnej, a ja? Jestem w lesie, jak to się mówi, albo jeszcze inaczej - jestem w domu, grzeję pupcię o kaloryfer, a do lasu nawet się nie zaczęłam wybierać, nie mówiąc już wybieraniu się gdziekolwiek z lasu.
Kurde.
Salad fingers i jego rusty spoons.

KOBIETO! WEŹŻE SIĘ DO ROBOTY!!!
White Rabbit (20:24)
2.

najfajniejszy blog ze wszystkich ^^

2005-01-06 17:12:37
:):):):):):):):):)
heeey!
nareszcie wolne! jutro nie ide do szkoly bo moja glupia :P klasa idzie do kina a ja juz na tym bylam :]
weekend!! jak dobrze!!

a w ogole!!hit dnia!! jest 5 epizod salad fingersa!! :) po prawej w linkach znajdziecie wszystkie epizody jakbyscie nie wiedzieli who the hell salad fingers is? :P a oto i on:


mam zyciowy problem...kto mi pomoze?! moj pis nie chce ze mna wychodzic na spacerki...:D hehe...jakos mu.

kfiatuhh blogaloha.pierwsze aloha w nowym 2005 roku:)szczerze powiedziawszy nie czuje sie coraz strasza;)a moze powinnam...e tam:P Sylwester był cudny, z psychodelicznymi kanapkami, 3000 zapałek, czoko(!), milionem petard i drasek(i strzelaniem do Jasia), Salad Fingers (I like rasty spoons;)) i Banana Fingers (it teasts like popcorn!:D), baunsem, planami burzenia Moskwy, Kajtusiem i jego słabą głową:P, wygraniem miliona dla GROCLIN PANY w Milionerów on-line, dzwonieniem do szukających miłosci w gazecie.

atrapa

Wampir: Maskarada
Sth funny
Bundz
Joemonster
Salad Fingers
Tam piszą
Anulkina
Geografka
Juriusz - popijawa