O czym chcesz poczytać na blogach?

Sala samobójców

Sala Samobójców - Onet.pl Blog

Masz moc.


Rzeczywiście, Dominik potrafi być agresywny i niesprawiedliwy. Na przykład w scenach kłótni z matką.

Jego stosunek do matki jest skomplikowany. Oglądając "Salę samobójców", odkryłem, że jest to również film o postępującej chorobie całej rodziny. Nie wiadomo, gdzie tkwi geneza tej degrengolady. Przecież Agata Kulesza i Krzysztof Pieczyński, moi filmowi rodzice, nie grają potworów. Rodzice jak inni. Zabiegani, skupieni na sobie, na swój sposób.

Żyje w wirtualnym świecie, wszyscy się śmieją na Facebooku... Dla niego to porównywalne uczucie do tego, jakby się zesikał w majtki przy całej klasie. Bo z Facebooka żadnej głupoty już nie wymażesz.

Możesz się tylko wylogować.
Wirtualna sala samobójców to wymysł scenarzysty czy przykład z rzeczywistości?
Jest taka gra - Second Life. Wybierasz sobie trójwymiarową postać, określasz jej wygląd, tożsamość. Spotykasz w tej grze innych ludzi, możesz iść na imprezę itp. Bardzo dużo ludzi.

Blog Rockwithme

Zmówi się na Facebooku, że jesteś beznadziejny, jest to dla ciebie dramat, wykluczenie z tej społeczności. A taką społeczność w naszym filmie i często w rzeczywistości tworzy się wirtualnie, a nie - tak jak to robiłem w dzieciństwie - interpersonalnie, czyli biegając po podwórku. Jeśli z nastolatka, który żyje w wirtualnym świecie, wszyscy się śmieją na Facebooku... Dla niego to porównywalne uczucie do tego, jakby się zesikał w majtki przy całej klasie. Bo z Facebooka żadnej głupoty już nie wymażesz.

Możesz się tylko wylogować.
Wirtualna sala samobójców to wymysł scenarzysty czy przykład z rzeczywistości?
Jest taka gra - Second Life. Wybierasz sobie trójwymiarową postać, określasz jej wygląd, tożsamość. Spotykasz w tej grze innych ludzi, możesz iść na imprezę itp. Bardzo dużo ludzi się w to bawi. Jest w tej grze VIP Suicide Club (klub samobójców dla VIP-ów - przyp. red), podobnie jak w naszym filmie. Chciałem tam wejść, zresztą tego samego próbował reżyser filmu, ale nie chcieli nas tam przyjąć.

Samobójstwa są tam wirtualne?
Tak. Ale.

Just breathe ... - Onet.pl Blog

Dwór... Ale udało się przyjechał... W busie zobaczyłam pare znajomych. Wysiadłyśmy w Jankach. Miałyśmy równą godzine do filmu, więc po chodziłyśmy po sklepach ;) I poszłyśmy do kina.

Sala Samobójców to film Jana Komasy.

Treść:

Dominik to zwyczajny chłopak. Ma wielu znajomych, najładniejszą dziewczynę w szkole, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety,.

Zmiana...

Przeczytałam pare dni temu swietnego bloga (Fed up) i dała mi ona do myślenia. Nie mówiąc juz o Sali samobójców o tym filmie myśle do tej poru a byłam 5 marca.

Otóż pora zmienić swoje postepowanie, bo zaczynam się zachowywać jak Dominik. On w końcu też był bardzo rozpieszczony, co.

pluuum - Onet.pl Blog

 

EEj.!

Dobra..wyobraźcie sobie, że miałam iść we wtorek do kina z przyjaciółką na "Salę Samobójców"...z resztą pisałam o tym w poprzedniej notce. Było słonecznie, słońce oślepiało swoimi promieniami. Już nie mogłam się doczekać, potem jednak okazało się, że nie ma mnie.

nikaa (10:11)
2 komentarze

04 kwietnia 2011
Sala Samobójców.
Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
nikaa(treść i ilustracje);
 

mati-321 --> Strefa rozrywki dla każdego! :) - Onet.pl Blog

Siemka, ciczaki! Witam was po dwutygodniowej przerwie spowodowanej nawalaniem mi internetu... Oj, Netia: coś czuję, że niedługo cię pożegnam!


***


W dzisiejszej notce:
* Wszystko o wszystkim: Wycieczka do kina! ^^
* Rozmowa z... Kosmitą!
* Dzieła Matiego: Emblemat z Sercem i Rozumem!
* Świat gwiazd: Rebecca Black! -,-
* Mati Poleca: "Sala samobójców"
* Złota 7 Matiego: Życie Matiego w siedmiu liczbach!

.
Plazie i poszliśmy... Na siku xD Zięba wyszedł z WC ostatni (już myślałem z chłopakami, że gdzieś się tam zgubił xD) :D
No i szybko poszliśmy do "bufetu" (czy jak to się nazywa w Cinema City) i kupiliśmy żarełko. A potem usiedliśmy przy stolikach czekając, aż sala, gdzie będzie wyświetlany nasz film zostanie otwarta...
No i wreszcie usiedliśmy w fotelach... Po mojej lewej stronie jak zwykle (wierny mi jak pies panu xD) usiadł Zięba, a po prawej Szymon (nie mój brat, tylko.

Theory is Futile

Jest parę na prawdę mocnych scen. Spodobała mi się scena gdy w grze w postać Dominika wciela się jego matka Beata. Było to bardzo szokujące i emocjonalne. I mimo, że powinna zbluzgać członków Sali Samobójców, to dziękuje im za wszystko. Za co? Za zniszczenie życia swojego syna? Jednak po głębszym przemyśleniu doszedłem do wniosku, że jej syna już nic nie wróci, więc bluzganie na nich,.

REBELIANTOLOGIA.blog.pl

Podsumowując:
- posłuchajcie fragmentu utworu "Piona",
- czekajcie na nasze demo - które oczywiście w całości będzie dostępne w sieci,
- a w przyszłości wypatrujcie informacji o koncercie.
Miłego niedzielnego popołudnia. Ja mam wolne w pracy, więc pójdę obejrzeć "Salę samobójców". Później podzielę się wrażeniami.

Dodam, że reżyser postanowił nakręcić taki właśnie film, po tym jak dowiedział się o losach Magdy Malarowskiej - dwudziestolatki, którą wpędziła do grobu wyniszczająca depresja. Więcej można znaleźć TU i TU.


Tagi: sala samobójców

skomentuj (3)

LUCki głos w Eterze 2011-03-27 00:28:32

Witajcie ponownie. Właśnie wróciłem z pracy. Czas zrobić sobie kawę z trzema łyżeczkami cukru.