O czym chcesz poczytać na blogach?

Sala kongresowa

*||| DoDa |||* KrÓlOwA jEsT tYlKo JeDna .^^ <33. ;*** - Onet.pl Blog


Yo.!! Wczorajszaa nocia nie zaciekawa ale dzisiaj mam dla was zdjecia z Warszawy z Sali kongresowej i Video ;D  Aha i wczoraj nie bylo Dody w MINI SZANSIE, a napisalam ze bedzie, ale weszlam na stronke Dody i pisalo ; 'Jutro' a nie przeczytalam daty wiec Sorry ;D nO i wielkie podziekowania IZIE z bloga Dulce-Doda.blog.onet.pl za.

Zosia Małgosia 22/04/2006 - bloog.pl

... U nas DUŻO zmian w najbliższym okresie  Szczegóły wkrótce!

 

Tymczasem dzisiaj wybieramy się do Sali Kongresowej na koncert tradycyjnej muzyki chińskiej + pokaz akrobatyczny + chińskie jedzonko! A to wszystko w związku z moja nową pracą i obchodami.

Ambasador Chin w Polsce. Zdjęcie wszystkich artystów z ambasadorem.


 Sala kongresowa była niemal cała pełna. Było dużo ludzi z dziećmi. Bilety były dostepne w sprzedaży publicznej. Byliśmy miło zaskoczeni jak duże jest zainteresowanie i.

Papa Dance

21:39, papa_dance , Fotografie
Link Dodaj komentarz »
Szansa na sukces - Koncert Finałowy w Kongresowej
Szansa na sukces - Koncert Finałowy w Kongresowej
Szansa na sukces – Finał
Koncert Finałowy „Szansy na sukces” w Sali Kongresowej odbędzie się 24 maja 2006 r. o godz. 18.00

Twoje strony internetowe – odwiedź Mikołów

– perkusja, Małgosia Paduch – chórki. 10 grudnia 1998 roku odbył się w Sali Kongresowej w Warszawie koncert promocyjny, podczas którego wręczono Urszuli “Złotą Płytą” za album “Supernova”, który osiągnął ten statut już w dniu premiery. Sala Kongresowa została wypełniona po brzegi fanami w bardzo różnym wieku, co udaje się tylko nielicznym Artystom.
Wiosną 2001 Urszula wydaje kolejną w swej karierze artystycznej płytę, która zawiera takie przeboje jak: Piesek Twist,Klub Samotnych Serc oraz Bridget Jones.

piotr kalinowski - Onet.pl Blog

Nazwę, Polska Zjednoczona Partia Robotnicza) zjazdu, okazało się, że w jej istnieniu ostatniego, który jednak przeobraził się de facto w kongres założycielski nowej formacji - SdRP.

Jakoś nikomu wówczas nie mieściło się w głowie, że wchodzący do sali tłum zatwardziałych komunistów, wychodząc z niego był już w zdecydowanej masie nowoczesną partią i na dodatek, bardziej europejską niż europejczycy.

Najważniejsze jednak było to, że w majestacie prawa, powstawała nowa partia, bez żadnych obciążeń.Roku model przekształcenia jednej partii w nową, ale już z nowymi hasłami, z nowymi programami, z nowym sztandarem, etc.

Kto znajdzie odrobinę czasu niech wpisze do przeglądarki kolejno takie hasła: ROAD, Unia Demokratyczna, Unia Wolności, Kongres Liberalno Demokratyczny Platforma Obywatelska Porozumienie Centrum, ZCHN, etc. i zwróci uwagę na daty powstania i zakończenia ich funkcjonowania, wtedy wszystko stanie się jasne i zrozumiałe.


Oczywiście te.