O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Sakura

Zwykłe życie może być tak niezwykłe... - Onet.pl Blog

Naruto


-Tak – odpowiedziała Hinata


Droga do domu Sasuke minęła im bardzo wesoło , Naruto opowiadał niebezpiecznie misję na Których był i pokazywał rękami jakieś dziwne figury a Hinara cały czas się śmiała .


Naruto otworzył drzwi od domu Sasuke i wszedł wraz z Hinata zawsze tak robił nigdy nie pókał.-Młotku nie nauczyli cie pukać –powiedział Sasuke-Do kogo mówisz młotku bałwanie –powiedział Naruto


-Do ciebie kretynie – powiedział Sasuke do Naruto .Hinata tylko im się przyglądała .Nagle ktoś zapukał do drzwi .Naruto wraz z Sasuke poszli otworzyć jakie było ich zdziwienie gdy zobaczyli dwóch mężczyzn.


Kim byli owi mężczyźni ????jak Sakura zareaguje za gości???? Co zrobi Sasuke ???? Co wydarzy się na randce Hinaty i Naruto.

Zatańczysz ze mną jeszcze raz? Ostatni raz? - Onet.pl Blog

Jest jeden...

13 października 2010
Opowiadanie 11
          Opowiadanie 11

   
    Po zasłużonych brawach trzeba oczywiście odpocząć i
poleniuchować. Jest poniedziałek. Sakura właśnie budziła się
do życia. Nie lubi za dużo spać. Jest rannym ptaszkiem. Ubrała
się, zrobiła poranne czynności i zeszła na dół.
-Już wstałaś ?.- Do jej uszu dobiegły słowa ciotki,która lekko
się zdziwiła- Myślałam, że po wczorajszym debiucie będziesz
smacznie spać, a tu proszę ósma godzina, a ty na nogach.-
Dokończyła i pokręciła głową.
-Dla mnie byłaby to strata czasu ciociu, wolę poćwiczyć.
-Przecież Sasuke dał ci dzisiaj wole to czy nie było by lepiej
wykorz....
-Daj spokój trochę treningu mi nie zaszkodzi.- Odpowiedziała
i zaczęła sobie robić.

...To the stars through difficulties...

Ale do czego? Do tego aby powiedział Ino „kocham Cię, chcę z Tobą spędzić resztę swojego życia” tym samym tracąc wszystko w oczach wszystkich tych, którzy wiedzieli o nim i Temari. „Miesiąc minął jak zabito jego dziewczynę, a on już z następną jest” takie krążyły by plotki po całej wiosce. Shikamaru nie chciał być w centrum uwagi, chciał to załatwić po swojemu. Nawet gdyby to „po swojemu” miało znaczyć „będę czekać na odpowiedni moment i wtedy, nawet gdybyś była już mężatką, będziesz moja”.

„Zabije ich! Zabije!” myślała Sakura biegnąc uliczkami wioski. „Przez ten ich chory plan zaspałam!”. Miała 5 minut aby dojść na miejsce gdzie Tsunade nakazała jej przyjść na egzamin.

- No i jak Ci poszło?- zapytał Naruto. Spotkał się z Sakurą gdy wracała z egzaminu.
- Zdałam- powiedziała uradowana.
- Gratuluję- powiedział obejmując, przyjacielsko, Sakurę. Już miał iść dalej gdy sobie coś przypomniał- O! Sakura. Z Sasuke dzisiaj chyba nienajlepiej. I nie mówię o wrażeniach poprzedniej nocy.
- Co masz na myśli?- zapytała zdziwiona widząc troskliwy wyraz twarzy blondyna.
- Jest jakoś dziwnie.

. - Strona główna winx - bloog.pl

Sakura i Hinata wyjątkowo wcześnie rano poszły do szkoły. Dochodząc do szkoły zobaczyły Ino rozmawiającą z Sasuke , Sakura odwróciła się niechcac na to patrzeć.
-ej Sakura wszestko wporządku?-zapytała Hinata
-tak , czego pytasz?
-tak poprostu , chodz sensei już przyszedł
dziewczyny weszły do klasy , sensei zaczoł omawiać jakiś projekt i o dobraniu się w pary...
-Ej Hinata będziemy razem?-zapytała Sakura
-no co ża pytanie przecież zawsze wszystko będziemy robić razem
-to fajnie!
Kiedy dziewczyny cieszyły się ze będą razem już w parze wtedy sensei powiedział ze on dobierze ich wszystkich w pary chłopak z dziewczyną
CO????!!!!!!!!-krzykneły jednocześnie Hinata z Sakurą
-ale ale... jak to?-powiedziała sakura
Sakura i Hinata popatrzyły na siebie smutnymi minami
-Ej sakura są też przecież plusy tego
-niby jakie???!
-takie że ty możesz być z sasuke a ja z Naruto
-no niby masz rację
Sensei zaczoł wyznaczać pary nagle Sakura usłuszała swoje imie

Ich życie ich historie Naruto~Hinata~Sasuke~Sakura - Onet.pl Blog

Wspólnie rozmawiały a w tym czasie Naruto i jego nawy kumpel: Teishu śmiali sie do upadłego razem z reszta chłopców.Powoli nadchodził wieczór-czas pożegnania.Wszystkie dzieci wspólnie odprowadziły nowych przyjaciół do szklanych drzwi-do końca końca oddziału dziecięcego.Padło kilka słów pożegnania i trójka przyjaciół wyszła najpierw z oddziału a potem ze szpitala.w drodze powrotnej Naruto powiedział-A więc po 1 dzisiaj o 20 wyruszamy...spakuj sie i bądź gotowa..czekaj na mnie przed domem przyjdę po ciebie.Po 2 nie pytaj gdzie będziemy zapewne w drodze sie domyślisz.Po 3 najważniejsze: Spakuj dobry humor! Sakura tylko kiwnęła głową na znak porozumienia.Po chwili oddzieliła się od przyjaciół i pokierowała sie do jej domu...Tylko jej...
***
Była już 20:03 a ona czekała przed domem jak kazał...
Po chwili było słychać pewne BUM i pojawił sie w dymie-Naruto spóźniłeś się..co prawda nie tak jak Kakashi ale jednak...-Wybacz musiałem jeszcze parę rzeczy pozałatwiać przed urlopem-Powiedział Naruto i pokazał swój uśmiech.-Nic sie nie stało a teraz chodźmy. -Powiedziała młoda Kunoichi. Szli w kierunku bramy po chwili ujrzeli Hinatę-Przepraszam Słońce że zostawiłem Cię tutaj ale musiałem iść po Sakurę.

Naruto i Bleach Hentai: Yaoi, Yuri, Hetero - Onet.pl Blog

Usiadł z powrotem na kanapie poprawiając sobie fryzurę.- To proste. Wystarczyło kilka drinków. Jak widzisz, jestem od ciebie o wiele lepszy.^^- Stwierdził dumnie Hatake. Sasuke wstał z wyciągniętą pięści.
- Załóżmy się. Wybierz ofiarę. Wygra ten, kto ją pierwszy przeleci.- Kakashi podrapał się po nosie zastanawiając się nad propozycją. *Może być ciekawie.^^<Kakashi>*
- Zgoda.^^ Celem niech będzie…Ino.- Zaproponował pewny siebie.
- Ino? Przecież wiesz, że ona na mnie leci. O.o?- Uchiha patrzył na niego nieufnie szukają jakiegoś haczyka.
- Tak Ino. Naruto jest już zaliczony, Hinata też, Sakura mnie nie lubi, więc zostaje Ino.- Sasuke zgodził się z pewnym siebie uśmiechem.- Załóżmy się o coś jeszcze, tak żeby było ciekawiej.^^- Powiedział wesoło biało włosy.
- O co?- Spytał obojętnym głosem Sasuke.
- O Naruto.- Uchiha zamarł. *Nie mogę się o niego założyć. A co jeśli przegram!?<Sasuke>*- Czyżbyś się bał, że przegrasz?- Sasuke próbował zachować zimną krew.
- Zgoda.- Wyciągnął rękę w stronę senseia. Ten uścisnął mu z radością dłoń.
Tymczasem Naruto zapukał do pokoju dziewczyn i wszedł gdy usłyszał pozwolenie. Zamknął za sobą drzwi i usiadł na kanapie.

wybrałem tą drogę i nigdy z niej nie zbaczam... - Onet.pl Blog

Obudzili i skarżyli się na wzraski w ich pokoju Sasuke wcale by się nie ździwił. Gdy Naruto opuścił pokuj, położył ją delikatnie na łóżku, zabrał swój płaszcz i nałożył na nią swoja bluzę. Zapinając zamek nie mógł się oprzeć widokowi jakim były piersi młodej Haruno. Jednka przypomniał sobie, że to jest jego liderka w tym zadaniu i nie ma prawa nic zrobić w brew jej woli. Zresztą nie miał zamiarów jej nic zrobić. Po tym co przezsła kilka minut temu nie ma pewnie ochoty patrzec na facetów. Okrył ją ciepłą kołdra i sam ułożył się w fotelu. Długo się w nią wpatrywał. Rozmyślał o tym co mowiła Sakura, gdy rozmawiała z Suigetsu. Jednak na tej myśli zakończyły się jego rozważania, ponieważ tak jak Sakura zasnął. Po jakimś czasie do pokoju cicho wszedł Naruto. Popatrzył co się dzieje. Zobaczył Sakurę śpiącą w łóżku Uchihy, a potem jego na fotelu z głową przechyloną na prawo. Uśmiechnął się sam do siebie i opuścił pomieszczenie.

Następnego ranka zielonooka obudziła się w łóżku. Ździwiła się mając na sobie bluże Uchihy. Gwałtownie podniosła się do pozycji siedzącej i przypomniała sobie obraz minionej nocy. Spowrotem się położyła i zaczęła płakać. Nie miała pojęcia, że.

Sakura haruno

Miłość nie jest produktem seksualnego zaspokojenia, lecz sekusalne zaposkojenie- a nawet tak zwana technika-jest rezultatem miłości - Onet.pl Blog

Więc wyniosła się szybko z swego domu nim się obudził. Nie chciała go teraz widzieć. Miała dosyć. Usłyszała pukanie.
- Proszę.- odezwała się. Do środka weszła Shizune.
- Dzień dobry.- przywitała się.
- Dobry jak dla kogo.- mruknęła Haruno. Sekretarka przyjrzała się uważnie jej twarzy.
- Coś się stało? - spytała się jej.
- Nie.
- Na pewno?
- Wszystko w jak najlepszym porządku.
- Nie wydaje mi się. Powiedź mi.- usiadła na fotelu.
- Shizune. Wszystko ok. Nie.
- To dobrze.
- Opowiedz mi wszystko.
- Jeszcze czego.


Zielonooka szła w kierunku sali. Miała teraz z grupą, w której znajdował się Uchiha. Denerwowała się i to bardzo. Nogi miała jak z waty. Stanęła przed drzwiami.
- Spokojnie Sakura. Dasz radę. Zachowuj się normalnie. Jakby się nic nie stało.- wzięła głęboki oddech i otworzyła drzwi. Wszystkie oczy spoczęły na niej. Czyżby się im wszystko pochwalił? pomyślała z lękiem, ale na zewnątrz utrzymywała spokój..

Damska organizacja -Akatsuki! - Onet.pl Blog

Całą ekipą na ramen. Chwilę siedziałam nad swoją miską i niechcący zaczęłam podsłuchiwać rozmowę drużyny siedzącej obok.

-Idź się lecz debilu!-wrzasnęła różowowłosa z drużyny 7.

-Oj Sakurka...Ale co ja racji nie mam?-jęknął blondyn wskazując na dziewczynę pałeczkami

-Nie kretynie!-odwrzasnęła próbując utłuc Uzumakiego. Czarnowłosy, który siedział przy ich stoliku z zażenowaniem spojrzał na.Się dwójkę, zaś ich szarowłosy sensei z wypiekami na twarzy czytał jakąś książkę.

-Kobiety to do gotowania ramenu,a nie do walki!-burknął Naruto. Po chwili dostał od czterech stron naraz w twarz. Okazało się,że to Haruno i dziewczyny z mojej ekipy łącznie ze mną przywaliły mu.

-Gratuluje!-powiedziałyśmy sobie wszystkie,a po Uzumakim jeszcze skakała jego siostra. Nagle poczułam sympatię do pozostałych dziewczyn,za wyjątkiem.

Sakura sushi

Aiko na Granicach - Onet.pl Blog

Kończąc drugiego naleśnika i popijając kawą z mlekiem bez cukru. 
 - Kisame dobrze gotuje.?
 - Bardzo.! Jak go po proszę to ugotuje mi w sumie to co chcę. Najbardziej lubi robić sushi i onigiri. Mają ładne wzory. - rozgadał się brunet. 
Z Sasuke po śmierci Itachiego,, i niespodzianki. :*
 •  Gdy Shinobi i Alchemicy żyją razem.
 •  Rysunkowy blog - tak dla odmiany
 •  Sasuke i Hinata w gangu :*
 •  Sasuke Ino Sakura Kiba - paka i zabawa romantyczna
 •  http://spis-i-moj-list.blog.onet.pl/
 •  Specjalistka Od Anime
 • Znamy ją m.in - Ayanoshia w Aka i SasoDei. Teraz ukazuje się jej kolejne dzieło. Wampiry..

 • `Dobrze widzi się tylko sercem. - Onet.pl Blog

  Pod urokiem:
  {nut}
  +Lady Gaga- Love Game; Kaboom.
  +Aleshia Dixon- Breathe Snow.
  +Kalafina- Lacrimosa.
  +Rin- Sakura Sakura.
  +Yui-

  [-] straciłaś pracę ze swojej winy
  [-] kapałaś się nago w miejscu publicznym

  Czy kiedykolwiek:
  [x] widziałaś spadającą gwiazdę
  [x] oświadczyłaś się komuś w żartach
  [x] miałaś coś zszywane
  [x] jadłaś sushi
  [-] chorowałaś na ospę wietrzną
  [x] jechałaś taksówką
  [x] płynęłaś statkiem wycieczkowym
  [-] prowadziłaś samochód przez więcej niż 200km
  [-] miałaś operację
  [x] widziałaś ten sam film co najmniej 3.