O czym chcesz poczytać na blogach?

Saint tropez

Blog Librusa

Czy żałuję? Absolutnie!!! Choć tamtego dnia największe wrażenie wywarło na mnie Monaco. Po prostu piękne miejsce. Gdy dzwoniłem do domu z Monte Carlo, powiedziałem, że już nie wracam... nawet do Francji! :P Nie wiem, co ludzie widzą w Saint Tropez. Zdecydowanie wolałbym mieszkać w Monaco! Piękne miejsce, które warto zobaczyć! Z powodu nieodpowiedniego stroju (przyznaję, byłem mocno skąpo ubrany...) nie mogłem wejść do słynnego kasyna w Monte Carlo, ale mogłem spokojnie.

Zofia's Blog

Osady. Niezapomniane wrażenia pozostawia też wyśmienite jedzenie oraz widok targu kwiatowego (a także z przepięknymi ubraniami i antykami) wypełniającego place des Lices we wtorkowe i sobotnie poranki.

W Saint-Tropez każdy, kto lubi nocne życie, musi zrezygnować z oszczędzania i ruszyć w miasto. Trzeba pamiętać o modnym stroju – koniecznie takim, w którym można będzie przedrzeć się przez mur ochroniarzy strzegących dyskotek.

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Dodaj komentarz

KELENDRIA KELLY ROWLAND - Onet.pl Blog

Imprezę
Przyjaciele Kelly Rowland potrafią zaszaleć. Była członkini zespołu Destiny’s Child zorganizowała przyjęcie dla najbliższych przyjaciół w Saint Tropez. Zaprosiła 100 gości i wynajęła drugie tyle osób do obsługi imprezy. To spotkanie sporo ją kosztowało. Piosenkarka zapłaciła prawie 400 tysięcy dolarów... za sam alkohol!

Kelly nie przewidziała, że jej goście wypiją.

_Blog slawoslaw - e-blogi.pl

Raz) - Wszyscy w śmiech, zastanawiają się czy specjalnie to powiedziałem, czy nie... otóż ks. Vladas zaproponował po kieliszku koniaku... :)

Skomentuj [0]

Trzy dni w Saint Tropez 2012-03-18

Ten Wielki Post to dobry czas na odpoczynek od internetu :). Znów od środy do dziś byłem poza siecią. A to za sprawą rekolekcji w Saint Tropez... (Bo tak.

generau i jego historie

Czasu na wymoczenie zmęczonego i zgiętego ciała w basenie przy hotelu (a to dziwo!, mały hotelik, obok fale, niska cena, a basen gorący!), myślami gonię dalej.i gdy wspinam się po stopniach, a nade mną opactwo saint michel, gdy pode mną przypływ i ludzie z całego świata obserwują, jak woda zmierza (zapierdala po prostu!) do celu i tam, gdzie przed chwilą strzelaliśmy w niebo, by usłyszeć głos z centrali, teraz jest wielkie jezioro, przypomina.Stronie doliny i znowu francja. dół. nie cieszy jakaś arcyważna grota, nudzi powtórka z awinionu, miasto naturystów najlepsze, co ma do zaoferowania, to kawa, autostrady wypompowują z nas euro. dół. rzygać się chce na widok lansu w saint tropez, tej próżności niewytłumaczalnej, sukienek za dwa miliony od prady, co równie dobrze mogłyby się owić glonami. to my na to śpiwory na szyje i dawaj na plażę. ale w tej gównianej wiosce piasek jest nawet do dupy, więc uciekamy,.

olcia-enes.blog.pl

Jest bardzo skalistym i górzystym terenem, ale to wcale nie przeszkadza nikomu w budowaniu domków na zboczach górskich. Są to odmu nieco bogatszych ludzi otoczone zielenią tak, że widać tylko dach rezydencji. iekszośc czasu spędzaliśmy w Saint Maxime na opalaniu na plaży nudystów :P Zrobilismy sobie wycieczkę do słynnego Saint Tropez i znów jako jedyna odnalazłam słynny posterunek gerandarmerii gdzie kręcono filmy z DeFinezz'em :] Innym razem pojechalismy nad jezioro położone w górach. Czułam się jak w bajce. Kąpiąc się w lazurowej wodzie o temperaturze 25.

darla.blog.pl

:D
Dziś Luie de Funes na dwójce. Uwielbiam faceta, szkoda, że go ziemia kryje. Nic nie trwa wiecznie... Tylko dusza się gdzieś tam pałęta... jak bezpański pies. Gandarme z Saint Tropez... ta kawalarska seria zawsze rozśmiesza mnie do łez. Jednak najbardziej niesamowita była jego rola Harpagona w "Skąpcu" Moliera. Podłoga zasikana ;-) O manio telewizyjna, o komputerowa manio sidi...

cytat z filmu: "hałas.