O czym chcesz poczytać na blogach?

Sage

Jesteś wszystkim, czym ja jestem... - Onet.pl Blog


20 listopada 2009
Odcinek 9

Wyszłam spod prysznica, w pośpiechu wytarłam się niebieskim, puchatym ręcznikiem, ubrałam stringi i stanik, a potem naciągnęłam na siebie dżinsy i żółty T-shirt.

Zeszłam na dół.

- Dlaczego nie macie w domu płatków? - zapytała Sage, gdy tylko przekroczyłam próg kuchni.

- Bo nikt ich nie je? - odpowiedziałam pytaniem.

Moja agentka otworzyła lodówkę, wyciągnęła karton mleka i wraz ze szklanką postawiła go przede mną na stole.

- Co to jest? - zapytałam, zdezorientowana, krzywiąc się lekko.

- Twoje śniadanie - odparła.

- Nie zjem tego!

Robiło mi się niedobrze na samą myśl o białej, gęstej zawartości pojemnika.

- Trudno - Sage sprzątnęła "posiłek" ze stołu. - Wychodzimy - oświadczyła.

Przekazała King'owi kluczyki do swojego.

Vampire Diaries - Onet.pl Blog

To jest oczywiste - Kim.

 

05. Plakat promujący TVD na PaleyFest 2012.

    

06. Oficjalny opis 16 odcinka 3 sezonu "1912" - 16 marca

POGŁĘBIA SIĘ TAJEMNICA MORDERSTW  - Współczesne morderstwa w Mystic Falls przypominają Damonowi o podobnej serii morderstw, która zdarzyła się wiek wcześniej. Poprzez retrospekcje do 1912 roku, Damon wspomina piękną wampirzycę, Sage, która pokazała mu całkowicie nowy sposób istnienia. Sheriff Forbes ostrzega Damona by nie angażował się w jej śledztwo, ale Damon jest przekonany, że szuka ona niewłaściwego podejrzanego. Elena i Matt uciekają się do włamania w poszukiwaniu dowodów by dowieść, że Dr. Fell jest morderczynią. Z jakichś powodów, które są znane tylko dla Rebekah, staje się ona zainteresowana lokalizacją jednego z najstarszych obiektów miasta. Ostatecznie, Elena dochodzi do nowego zrozumienia ścieżki, jaką obrało jej życie. Damon dzieli się ze Stefanem emocjonalnym wyznaniem.

Prawdziwie kochasz wtedy, gdy nie wiesz dlaczego... - Onet.pl Blog

Wpierw zginęła Cruel, poświęcając się za zabicie jednego z demonów naszego wroga... Potem Szablozęby, osłaniając mnie własnym ciałem... Masterminde, poświęcił się również, oddając swoje życie by zabić grupę demonów...Z niewiadomych przyczyn pojawił się tu Draco. Jest on synem Master Of Darkness, a mimo tego słudzy jego własnego ojca zabili go. Zginą nawet sam Magneto, również mnie broniąc... Nawet on... Ci którzy przeżyli, zobaczyli wiadomość pisaną demonicznym pismem, by udali się do sali na zachodzie. Musieliśmy tam iść... Teraz zaczęło się to, czego tak bardzo się obawiałam. Musiałam wraz z resztą moich przyjaciół stanąc do jednej z najtrudniejszych i najważniejszych walk...
Star (19:54)
9

28 sierpnia 2006
The Friendship Sage - Wizyta w domu Mike'a

Materiały i artykuły biurowe

, netbiuro
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 13 września 2011
Sage: 5 powodów, dla których opłaca się e-Faktura

Wprowadzona w grudniu 2010 roku w Polsce liberalizacja przepisów dotycząca obiegu faktur elektronicznych pozwala przedsiębiorcom szukać nowych oszczędności. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie korzystają z możliwości, jakie daje e-Faktura, firma Sage podaje pięć powodów, dla których warto zastosować takie rozwiązanie we własnej firmie. Od początku 2011 roku firmy mogą korzystać z faktur elektronicznych w dowolnym formacie pliku. Ustawodawca wymaga potwierdzenia wiarygodności dokumentu oraz pisemnej zgody między stronami na wymianę faktur w formie elektronicznej. Firma Sage oferująca system Symfonia z aplikacją e-Dokumenty dostrzega co najmniej 5 powodów, dla których warto korzystać z e-Faktur.

1. Oszczędność finansowa Korzystanie z faktur papierowych wiąże się z kosztami takimi jak zakup papieru,.