O czym chcesz poczytać na blogach?

Safari windows

TechBlog

Żeby kupowany przez nas program miał możliwie największe możliwości. Zwolennicy systemów opartych o Linuksa jako jeden z głównych argumentów na swoją korzyść wysuwają to, że dowolna dystrybucja Linuksa ma wszystko co jest potrzebne do pracy, podczas gdy do Windowsa trzeba wszystko doinstalować. A teraz jesteśmy świadkami tego, co się dzieje gdy MS coś doda do systemu – KE oskarży ich o monopol. Pozostaje tylko czekać, aż kolejne firmy będą kierować wnioski do KE w sprawie Windows Mail, czy Painta. Czy to.

Opera? Czy kiedykolwiek w radio, czy w gazecie widzieliście była ich reklama? A może widzieliście jakiś PopUp na stronie www zachęcający do przesiadki na Operę? Ja nie. I mimo że wiem, że Opera to bardzo dobry produkt, to wkurza mnie fakt, że mają na tyle beznadziejnych marketingowców i czepiają się firm, które osiągnęły coś więcej.

Zastanawia mnie tylko jeszcze jeden fakt. Dlaczego Opera Software nie składa pozwu przeciwko firmie Apple o to, że w systemie Mac OS jest domyślnie zainstalowana przeglądarka Safari?

Mobile WP.PL - bloog.pl

Mobile WP.PL

Kategorie
  • wszystkie
  • | Android
  • | Mobile WWW
  • | Windows Phone
  • | iOS (iPhone, iPad)
iPod Touch 2G zostały rozwiązane. Jeżeli ktoś z was nadal będzie miał trudności z oglądaniem WPtv w produktach Apple, prosimy o kontakt w komentarzach.

Jednocześnie informujemy, że wideo z serwisu można odtwarzać gdy wtyczki w ustawieniach Safari są aktywne.
Ustawienia --> Safari --> Wtyczki (aktywne)

Miłego oglądania :)Mini Wp Team

Podziel się:

One more bug's blog

To lekkie narzędzie i korzystać.

Niestety IE Tester bywa, że nie renderuje strony identycznie jak “właściwa” przeglądarka. Różnice są przykładowo w pojedynczych pikselach. Najbezpieczniej stosować wirtualki z zainstalowanymi windowsami i przeglądarkami – osobnymi dla każdej wersji IE. Począwszy od wersji 6. Inne rozwiązania jak na razie się nie sprawdziły. Microsoft przygotował nawet swego czasu specjalne wersje Windowsa XP dla webdeveloperów.

2. Xenocode Browser Sandbox

.exe – wirtualnego urządzenia zawierającego gotowy browser. Szerzej tutaj.

Za pomocą jednego kliknięcia myszą możesz korzystać z każdej przeglądarki, bez instalacji. Możesz przetestować stronę w różnych wersjach IE, Firefox, Google Chrome, a nawet Safari. I co ważne nie otrzymujesz tylko screenshota jak w przypadku Browsershots ale możesz obserwować działanie żywej aplikacji. Co najciekawsze całość usługi jest bezpłatna.


Zwirtualizowana IE uruchomiona z poziomu Firefoxa

3..

AntyApple

Lat na Maku, ale w domu mam chamskiego peceta. :) Z Apple w domu mam jeszcze iPoda, ale to też nie od dawna. Dobrze, powiedziałem co miałem - przechodzę do sedna sprawy.


Chodzi o klawisz HOME oraz END - w porównaniu do Windows, pod Leopardem niestety nie działają one w większości programów. Sprawdzałem Firefoxa, Safari, TextEdita, okienko Spotlighta... Wszędzie tam nie mogę podczas wpisywania, dajmy na to adresu strony, wrócić na początek zdania za niaciśnięciem jednego klawisza. Nie mogę także skoczyć na koniec. Musze wduszać strzałki lub klikać myszą.