O czym chcesz poczytać na blogach?

Safari park

Zapisane chwile, moje życie i mój mały świat... - Onet.pl Blog

Bo jacyś wariaci ze szkolnej wycieczki zaczęli strasznie sypać piachem. Zreszta wycieczek szkolnych było bardzo dużo. A później można było kupić ( powinien być chyba za darmo !!!) CERTYFIKAT TROPICIELA DINOZAURÓW. Odkryłam szkielet to sobie kupiłam :)

No a na sam koniec jak się było na wystawie to za 3 zł można było wejść do DINO SAFARI PARK czyli na wielki plac zabaw z dmuchanymi zamkami i łodzią piracką. Można było skakać i bawić się bez ograniczeń. Jak ktoś chciał to nawet do samej 18-tej :)

Wystawa była naprawdę bardzo ciekawa i Wam ją polecam !!! Jak będzie gdzieś blisko Was to koniecznie idźcie :) A ja po wyjściu z wystawy miałam jeszcze sporo czasu do.

Byłam wczoraj:) Był w kościele w Gdyni Cisowej więc wyjechałyśmy dużo wcześniej bo mama nie wiedziała gdzie ten kościół jest dokładnie . Ale szybko znalazłyśmy. Było jakoś tak bardzo zimno ale czekałyśmy na dworze bo bardzo chciałam zobaczyć jakim samochodem przyjadą Państwo Młodzi. Przyjechali takim starym, czarnym mercedesem. Nawet trochę podobnym do tych co koło parku widziałam ale ten był z dachem. Wyglądli baaardzo ładnie :) Zrobiłam sobie z nimi foteczkę - oto ona ...

A zaraz potem miał już się zacząć ślub i okazało się , że nie ma dziewczynki, która miała podać obrączki Państwu Młodym. Więc Jagusia - czyli Panna Młoda zapytała czy ja im podam :) Oczywiście, że się zgodziłam:P.

moje smutki i radości - Onet.pl Blog

 Byłam ponad 30 minut wcześniej, więc czekałam na zewnątrz...

Przyjechały w 4 osoby   , bo podobno tak bardzo czekały na mnie. Jednak czy takie samo mają zdanie o mnie po wyjeździe, jak przed..tego nie wiem. Na początku czułam się źle, jak nieproszony gość...po czasie minęło.

Wieczorkiem pojechaliśmy do parku..Uwielbiam angielskie parki.. Są pełne kwiatów, wiewiórek podchodzących do rąk   

W niedzielę rano odwiedziłyśmy pchli targ, a po obiedzie Naszym obiektem był Safari Park ( zdjęcia w albumie). Cudowne przeżycie..nie do opisania, żyrafy zaglądały przez szyberdach, białe tygrysy, kangury, zebry chodzące między samochodami      Możliwość dotknięcia tychże zwierząt to super doświadczenie..to nie to samo co zoo. W ramach tego wjazdu, poszłyśmy do lunaparku    M. bała się zjeżdżać z Venoma (czyli wchodzi się w stan.

Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne...

RSS
piątek, 07 stycznia 2011
Zeby nie bylo,ze nie bylo...bo przeciez bylo...

''Kironek mały patrzy mi z miłością w oczy.I K.zaraz z pracy wróci:)''

''Wczorajsza wizyta w Safari parku dodała nam sporo energii,mam nadzieję,że wystarczy na długo''

"technika" w naszym domu zaczęła jakoś dziwnie działać''

 

No dobra dobra nie zameczam juz...ale bylo...wiem,wiedzialam,ze bylo a ktos probowal mi wmawiac,ze wcale nie...

Blog Magda91ck

0 :) 2011-08-11 ufff dawno mnie tu nie było ponieważ byłam baardzo zajęta;) w niedziele wrócili do domu rodzice z bratem z 10 dniowej wycieczki;) podobno było bardzo fajnie udało im się zwiedzić oceanarium safari park i ogród botaniczny poza tym byczyli się nad oceanem i nad morzem:) zdjęcia są ekstra szkoda tylko ze mam jest amatorką fotografii;)
w poniedziałek spotkanko z O;) troszkę plotek bo w sumie było o kim plotkować- A zaskoczył mie mega pozytywnie, ale to nie znaczy ze uda mu się na nowo odzyskać moją ufnośc i uznanie... Udało nam się równiez zaliczyć.