O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Sadzić palić

Tylko dobry, polski hip hop

Za narkotyk przez wszechwiedzących niewolników Babilonu. Słuchajcie, trzymajmy się tradycji – legalizacja teraz i legalizacja tu.

Rzeczpospolita Polska w zakazy ubrana
Nikogo nie zabiła, a jednak zakazana
Dla rasta sakramentem jest marihuana
Sadzić, palić, zalegalizować!

Buch. Po ciężkim dniu odprężenie
Buch. Fandango Gangu upalenie
Boski chillout mógłby trwać na wieki
Obserwacja świata przez ciężkie powieki
Palę, co Jah dał, Jah błogosławił
Babilon wolności we.

~chwila..

JAK BĘDZIE SIĘ OKAŻE, A ŻE TO WŁAŚNIE JEST EVEREST MOICH MARZEŃ..."

Idę sobie pośnić...o różnych takich fajniutkich...;] spadać nie powiem Wam:P

~chwila..|| 2003-02-03 21:41:15 skomentuj (11)


****
****


* Sadzić, Palić, Zlegalizować - To Kilka Słow, Które Umiem Zrymować *
Właściwie nie mam. Dzisiaj leciała mi krew z nosa nie wiem co się dzieje:| Wstałam wziąść leki... nagle poczułam że coś kapie mi na pidżamas:/ stałam nad kranem chyba 15 minut a ona wciąż leciała:/
Nie mam na nic siły... nie chce mi się nawet palić:/
Dzisiaj zastanawiałam się czy dobrze robię. Czy uciekając przed wspomnieniami coś zdziałam. Spokój...? Myślałam że będę miała spokój kiedy poprostu zamknę tamten rozdział i zapomnę. Ale myliłam się... Wciąż o tym wszystkim myślę, nie.

Totalnie zwyczajna ? To tylko ironia . - Onet.pl Blog

1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Zwyczajna(treść i ilustracje);
 

perwityna blog

nawet nie wiesz jak mi się to podoba.perwityna 2009-08-17 18:49:38
skomentuj (0)


AD.
Chcę mieć kontakt z Jezusem.
na bok agresja.
Artento Divini :***  ^^
i około gram szczęścia.
sadzić.
radzić.
umcyk.
jak prawdziwa zdzirrrr.
czemu ja nie mogę palić??


-"Jestem pijana,ale jeszcze chodzę.
-"Kot też człowiek musi zjeść,
"-Medium nie rozmawia z obecnymi,,,
Medium:Właśnie!! :)"
"-Nie umiem kroić po Dębowym równo.

bombadil.blog

- ten ze spazmem podnosi się z krzesełka ogrodowego made in poland firmowanego przez ikae - nie wiem czy poland - witaj Zosiu, się dawno nie widzieliśmy, to dobrze – dodaje połgębkiem.
Pijemy, dziewoja, macha oczami to na prawo to na lewo, próbuje sadzić jakieś głodne kawałki, że b. jest jakby bardziej atrakcyjny czy takie inne landszafty. B wspomina dawne czasy, bierze papierosa z paczki stefa – czyli mnie –zapala i uśmiecha się prowokująco do Zosi. Tutaj należy się pewna dygresja, bombadil,.Cugiem, wraca do swej Zosi, i zaczynają rozmawiać, a że bob był kurewsko w niej zakochany, wiedział że zgodzi się na wszystko, i tako rzecze zaratusta, no w ciele ponętnej Zosi i mówi.
- Musisz rzucić palenie, mówię to jedyny raz, do piątku masz nie palić, albo ja albo te twoje fajki. Zmarkotniały b. podążył do łazienki co by się podać oblucjom wieczornym. Wiedział że na słowie Zosi może polegać jak na zawiszy. Rano wrócił do swoich rodziców - notabene tez nie palących. I tak skończyła się ta.

oko zeżarło babeczkę

Darmozjady z przerośniętymi ambicjami. Zamknąć człowieka to żaden problem. Nawet się zastanawiać nad tym nie trzeba. Ale żeby go wypuścić? O, to już zupełnie inna sprawa. - Otworzyłam szyfladę i wyciągnęłam z niej ostatniego papierosa. - Przynejmniej palić nie zabraniają. Choć oczywiście nie obyło się bez komentarzy: "My tutaj leczymy poważne schorzenia. Uzależnienie od nikotyny to nie nasza działka". Nadęte bufony. A pomyśleć, że w młodości chciałam być jedną z nich. - Zaciągnęłam się pożądnie..Podbiegłam do okna i pozbyłam się niepotrzebnego. Rozległ się buczek i po chwili do pokoju wparowała "Wykrochmalona" , z pełną strzykawką.
- Cóż znowu narozrabiałaś?! - Nie szczędząc sił na odpowiedź uśmiechnęłam się pod nosem i zaczęłam sadzić hołubce.
- Próbowała mnie zgwałcić, a potem wyrzuciła moją kołdrę przez okno. - Poskarżyła się Sylwia.
- Ależ Panie Jarku! Jak to tak? - Kolejny podskok. - Przeciwko mnie? - I jeszcze jeden. Zaczynało mi branąć tchu, ale nie.

Zaginione dziecko lat 80

O naszym szczęściu, ale ja... jakoś nie chciałam głośno mówić o ciąży... żeby nie... hmmm może żeby nie zapeszać.

Imiona, dom czy mieszkanie, parter czy poddasze... jeszcze tyle potyczek nasze małżeństwo nie doświadczyło. On chce budować dom, sadzić drzewa i witać syna... A ja? Ja chcę pokój dla dziecka i spokój życiowy bez wiecznego odkładania pieniędzy.

Znów chce mi się spać, więc idę. Musimy się wyspać, bo jutro czeka nas długi dzień.

...jest niedostępny...

Jest we mnie coś, co nie do końca odpowiada ogólnie przyjętym normom, zasadzie „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Pociągają mnie nie te rzeczy, co trzeba: lubię pić,palić, jestem leniwa, nie mam boga, polityki, idei ani zasad. Jestem mocno osadzona w nicości, w swego rodzaju niebycie, i akceptuję to w pełni. Nie czyni to ze mnie osoby zbyt interesującej. Nie chcę być interesująca, to zbyt trudne. Pragnę jedynie miękkiej,.

Sadzić palić zalegalizować

nie chciałabym być niegrzeczna - Onet.pl Blog

''to prawo mogą sobie wsadzić, strawić i przeanalizować. mogą się walić, żalić, wysterylizować. mogą nas mamić, straszyć, kryminalizować. my chcemy sadzić, palić, zalegalizować.''

18

Kieszenie pełne czereśni

    Być narkomanem
  • Świnia jestem
  • JEŚLI A TO B
  • Bez dociążeń
  • Sadzić, palić, zalegalizować
  • Pozornie neutralne
  • Dwa mity na temat metadonu
  • Konferencja

mądrze, wulgarnie i na temat

JEST ŻÓŁTA KOSZULA? NIE, TO JEST BIAŁA KOSZULKA, WIĘC PÓJDZIESZ PAN POSZUKAĆ JAKIEGO PACANA KTÓRY WYTŁUAMCZY PANU O CO CHODZI, A PAN I TAK SOBIE WSADZI TO W DUPE I SOBIE PÓJDZIE, YO*

Ludzie słyszą to co chcą usłyszeć. To samo tyczy się telewizji. Jest jakaś mała.

Dziure cannabisową, spodziwałem się zjaranych gimnazjalistów, a tak to... jeden gość palił z shishy, reszta szła i jedynie darła mordy "Sadzić, Palić, Zalegalizować!". Jak już ktoś jest na takim marszu(i pali MJ) to niech przynajmniej zapali, dla poparcia.

Rzecz czwarta:

Organizacyjnie.

Emporion

Poprzednich pokoleń, to które wchodzi w dorosłość w tym momencie zamiast pomnażać majątek rodziców będzie musiało najpierw spłacić ich (a w zasadzie swoich sąsiadów) długi. (Kraje postkomunistyczne są w trochę innej sytuacji, ale "szybkim krokiem" zbliżają się do kłopotów "starszych.

poniedziałek, 24 października 2011
Sadzić, palić, zalegalizować..

Rzadko zdarza się by 90.