O czym chcesz poczytać na blogach?

Sadyba best mall

rowerem na zakupy

 

Nowe stojaki rowerowe:

Tagged: Sadyba Best Mall
Posted in: Mokotów

Wspomnieć o sposobie mocowania stojaków do podłoża – są to śruby wkręcone w kostkę brukową, co jest nieco mniej pewnym rozwiązaniem niż wkopanie konstrukcji w ziemię.

Sadyba Best Mall to kolejny obiekt handlowy, po Blue City i CH Ursynów, który w ramach akcji „Rowerem na zakupy” udało się przekonać do zainstalowania prawidłowych stojaków rowerowych. Ty też możesz.

w życiu piękne są tylko chwile...

I na wf. chyba że bedzie mi sie chciało nosić dodatkowe buty :/ jasne. No i mamy new koleżanke :) Kaja - przyszła do nas z Kobielskiej ;) Po rozpoczęciu miałyśmy jechać ze Snajpim do kina w sadyba best mall. I gdy sobie kulturalnie stałyśmy na przystanku i czekałyśmy na autobus podszedł do nas jakiś zmenelony niedojeb (nie no bez przesady...hehe) -Paweł i zaczął rzucaj jakieś farmazoniarskie i.

Lucky Luke's blog

:P nas na moście... a później później wpadliśmy na pomysł wypadu do IMAXu i tak też zrobiliśmy... :D. Pomińmy fakt iż Kaszti pomyliła siedzibę ITI (aj ti aj, nie tego kosmity...) z Sadyba Best Mall i ledwo zdąrzyliśmy... A film 'Spacer po rafie' coś tam był nudny. Na naszą uwagę zasłużył sobie jedynie balet żółtych Lucjanów... :D.
A wieczorem kontynuacja musicalowej nocy .

filipka

Palmowa 2007-04-01 Dzisiaj byłam z babcią w kościele. Kupiłyśmy bardzo ładną palemkę i bazie. Potem byłam w SADYBIE BEST MALL. Później przyjechał tata i poszliśmy do IMAXA. Pojechaliśmy do ZOO. Było super. Mogłabym jeszcze długo pisać, ale nie mam czasu. Pa pa!!!