O czym chcesz poczytać na blogach?

Sabotaż

koloorovax3 | e-blogi.pl

Łagodne uczucie w porównaniu z miłością . 
 „TO JUŻ KONIEC”. Powtarzam sobie to setki razy dziennie. Powtarzajcie mi to wszyscy. A może uwierzę..

 Płakała tak, jakby uchodził z niej cały ból nagromadzony w ciągu kilku ostatnich miesięcy..

 Nie wiedziałam, że gdy mówiłeś 'lubię' to tak myślałeś. Szukałam w tym jakiejś autosugestii. Jak można być tak cholernie głupim? Słowo 'lubię' odebrać jako wyznanie miłości, idiotka! Cóż... Ale szczęśliwa, bo uczyniłeś mnie wtedy najszczęśliwszą idiotką pod słońcem! 

Skomentuj [0]

Honey 2012-02-15

Honey Sabotaż .


 


Rozmowy przy kominku - Onet.pl Blog

Miałam to dawno sobie wybaczyłam, a i innym tez wiec nie ma powodu, by na przykład kontynuować rodzinne, pokoleniowe szkodliwe twierdzenia i przekonania. O co wiec mojemu organizmowi chodzi, ze otworzył wrota infekcji, a w dodatku pomimo pomocy z zewnątrz nie potrafi jej zwalczyć?

Zadałam sobie to pytanie i położyłam się spać. Obudziłam się już z mniej dzikim niż do tej pory napadem kaszlu i dźwięczącym mi w uszach na podobieństwo natrętnego refrenu zdaniem „sabotaż samego siebie, sabotaż samego siebie, sabotaż samego siebie”. Nagle naszła mnie nieodparta chęć zjedzenia czosnku. Zrobiłam wiec sobie mleko sojowe z czosnkiem i poprawiłam kapsułką z olejem z wątroby rekina. Skoro nie pomagają żadne leki, rekinowo-czosnkowa mikstura w każdym razie nie zaszkodzi.

Znalazłam kiedyś na ulicy psa, była zima, a pies chory. Z nosa ciekła mu ropa. Ledwie łaził, ale udało mi się zawlec go do pobliskiego weterynarza. Nosówka i zapalenie płuc.Dostał kroplówkę i.

zdrowie - Myśl i bogać się...

osho713 , zdrowie
Link Dodaj komentarz »
środa, 02 grudnia 2009
Sabotaż własnego sukcesu.

Każda reakcja wypływa z podświadomości.

W Twoich postanowieniach tkwi siła lub słabość efektu końcowego. Dystans jaki utrzymujemy w stosunku do naszych zamierzeń określa skalę jego powodzenia. Z początku entuzjazm jaki nam towarzyszy odbieramy na poziomie świadomości, dlatego też nasz nastrój przepełniony jest optymizmem i wiarą, że możemy tego dokonać. Jednak sabotaż sukcesu ma swoje źródło w najdalszych zakątkach naszej podświadomości ponieważ...

...ponieważ nasze nastroje podlegają zmianom.

Po drodze do osiągnięcia celu napotykamy na przeszkody, które sami sobie stwarzamy albo też idąc na łatwiznę tłumaczymy jako czynniki od nas niezależne; co na jedno wychodzi. A gdyby tak na chwilę odrzucić wszelkie uprzedzenia, cynizm, sceptycyzm i poddać się swobodzie czynienia wszystkiego bez uprzedzeń? Gdyby choć raz nie kazać się komuś pukać w czoło, kiedy wygłasza swoje poglądy i nie wypędzać z własnej głowy myśli na pozór absurdalnych. Wszystko co nas dziś otacza, mniej lub bardziej realne,zanim.

albiona.blog

(4)

rozjaśnia się, rozjaśnia 2006-03-10 15:26:13

"Kiedy sam zaczniesz opowiadać, zrozumiesz - i w tym cały sekret - że niektóre historie są niedokończone, jakby zostały przerwane w połowie. A wtedy tkwią tym mocniej w nas, bo kiedy nie zamkniemy jakiegoś etapu, nie możemy przejść do następnego."

-----------------------------------------

"Wszechświat zajmuje się wszystkim bez względu na to, co my zdecydujemy" :)

skomentuj (4)

już wiem 2006-03-16 10:23:16

Pś zafundowała mi niezły sabotaż. Prawie uwierzyłam, że podjęłam złą decyzję. Na szczęście zorientowałam się w porę co jest grane. Chociaż wątpliwości nie znikły zupełnie.
Można od tego zwariować.

skomentuj (0)

O tym co daje mi nadzieję na uwolnienie się od mojej osobistej historii 2006-03-25 09:36:15

Przechodzę śmieszną huśtawkę nastrojów. Zamiast tego co chciałam, dostałam to czego potrzebuję. I to wydaje mi się takie doskonałe, zgodne z planem, niesamowite :) A huśtawka nastrojów polega na tym, że pś urządza mi mały sabotaż, żaląc się, że miało być inaczej, że boli, że.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

  • O łajdactwach ekonomii i praniu mózgu młodego pokolenia. Moja ofensywa na demotywatory.pl – to był dobry pomysł!
  • 5 wileńska grupa Armii Krajowej. Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1 marca 2012
  • Ataki hien na Wolną Białoruś i Wolny Iran
 • Mapa Gości

 • ataki hasbary:

  3 195 komentarzy będących spamem wychwyconych przez
  Akismeta
 • html

  Wymiana linków Alegro

DEAR-DIARY

Bardzo, bardzo potrzebne. Zdolność do plastycznego interpretowania siebie w wielu odmiennych kontekstach- to umiejętność, jaką staram się wykształcić. To jest uczenie się teorii o człowieku- na przykładach. (w końcu każdy porządny podręcznik obfituje w przykłady, a "sucha" wiedza bywa wyjątkowo niestrawna i niezrozumiała...)
Na każdym etapie życia potrzebujemy nowych podręczników, co jest wyjątkowo smutne w kontekście metafory o podciętej własnoręcznie gałęzi, o wypędzonym medyku, i o małych, czarnych książeczkach, które sami przed sobą ukryliśmy, i których bez drobiazgowej, żmudnej analizy nie jesteśmy w stanie pojąć. Taki maleńki, paskudny sabotaż ludzkości zadufanej w sobie.


"Sara uśmiechnęła się.
Uśmiech to był tak zaskakujący, że Karol w pierwszej chwili patrzył tylko z niedowierzaniem. W tak nieodpowiedniej chwili! Ale czuł, że Sara czekała chyba na tę chwilę, żeby oszołomić go tym uśmiechem-ujawniając naraz, że ma poczucie humoru, że smutek nie wypełnia jej bez reszty. W szeroko otwartych oczach, tak posępnych, smutnych i surowych, zabłysła ironia, ukazując dziewczynę w nowej zgoła postaci (...).
Gdzie są teraz wszystkie twoje pretensjonalne pozy, zdawały się mówić te oczy i lekko wygięte usta, gdzie twoje urodzenie, twoja wiedza twoja etykieta, twój.

swierszcze.blog

Się sukcesem. Inne znane akcje to: uwolnienie więźniów pod Celestynowem, akcja pod Arsenałem, gdzie uwolniono Jana Bytnara-dowódcę plutonu Grup Szturmowych, który niestety zmarł tak samo jak Aleksy Dawidowski. Obaj byli przyjaciółmi Tadeusza Zawadzkiego, pierwszego dowódcy Grup Szturmowych w stolicy, który zginął w akcji na posterunek w Sieczychach. Po jego śmierci zmieniła się struktura Szarych Szeregów. Zmieniono strukturę harcerską w wojskową. 

 

[KLIKNIJ NA ZDJĘCIE ABY POWIĘKSZYĆ]

 

Mały sabotaż
Znak Polski Walczącej namalowany
przez Jana Guta na placu Unii Lubelskiej w Warszawie:

 

 

 

 

Zawiszacy z Harcerskiej Poczty Polowej.
Powstanie warszawskie 1944 r.:

 

Listonoszki Harcerskiej Poczty Polowej: