O czym chcesz poczytać na blogach?

Saab 9-3

J O H N A B R A H A M

Meghny Gulzar

piątek, 24.września.2010, 21:34


Mumbai: Abhishek Bachchan i John Abraham, których widzieliśmy razem w "Dostanie", są brani pod uwagę do roli w nowym filmie Meghny Gulzar "Milte Hain.

Podczas, gdy reżyser chętnie przyjął by Abhishek'a, producent Sanjay Gupta jest w kontakcie z Johnem.

Źródło podaje, że Abhishek jest w trakcie przygotowywania oferty, nie może się oprzeć - został zapytany przez dwie ulubione "kumpele" - Vidię Balan, która gra, główną rolę kobiecą w "Milte Hain" i Meghne - o odegranie roli męskiej.

"Mama Abhishek'a Jayaji i Ojciec Meghny Gulzar saab znają się od dawna. Jayaji nazywa Gulzar'a saab 'bhai' (brat) . Abhishek traktuje Meghna'ę jak siostrę. Nie ma opcji, aby on powiedział jej "nie". Na czele tego jest Vidya, która wielokrotnie wyrażała chęć współpracy z Abhishek'iem po "Paa". Jest mało prawdopodobne, aby Abhishek mógł powiedzieć "nie" dwóm tak przekonującym kobietom" - podaje Źródło.

Nowy zwrot w opowieści. Gupta spotkał John'a w tym samym czasie. I nie zapominajmy, że John jest starym kumplem Vidyi od czasów "Salaam - E - Ishq".

Czy Gupta woli Abhisheka bardziej od Johna w tym filmie?

"Tak, spotkałem się z Johnem. Poza tym nie chce nic ujawniać. Abhishek.

Blog Klaudii i Bartosza

Archiwum
Listopad 2010
Grudzień 2010
Styczeń 2011
Luty 2011
Marzec 2011
Październik 2011
Listopad 2011
Styczeń 2012
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

zamów newsletter
Blog Klaudii i Bartosza
RSS
poniedziałek, 20 grudnia 2010
Blisko blisko

Hej Wam.

Tylko krótki wpis informacyjny.

W sobotę kupiliśmy auto i podpisaliśmy umowę o wynajem domu. Mamy też kluczyki do niego i w środę będziemy się wprowadzać :) A oto nasz SAAB. Wczoraj pojechałem nim po lodówkę. A właściciele wstawią nam kuchenkę gazową. Piszę.

Blog bajak

2006-03-23

Dziś nareszcie przyleciały żurawie! Wróciły o prawie trzy tygodnie później niż zwykle, ale są! 
Ostatnio długo mnie nie było, dużo się działo, oj, działo. Wreszcie mamy samochód - oczywiście wynalazek - tym razem made in USA. Co prawda nie ma napędu na cztery koła, ale pod maską tkwi ok. 150 kM, przedni napęd - będzie dobrze. Kolorek też raczej oryginalny - turkusik. Przez ten brak samochodu popadłam prawie w depresję (oczywiscie nie dosłownie), mąż zatrudnił Kowala i pojechali do Poznania - mieliśmy tam na oku 2 Saaby. Oferty z Allegro - braliśmy poprawkę na lekką nieuczciwość oferentów, ale rzeczywistość przekroczyła wszelkie wyobrażenia. Zdjęcia - super nawet te dosłane na naszą prośbę, rozmowy przez telefon - same pozytywy, a rzeczywistość taka, że lepiej nie wspominać. W końcu w ostatni poniedziałek rano mąż powiedział - dziś kupimy samochód! Siedliśmy do komputera i przeszukiwaliśmy nasz region - no kupiliśmy!
Poza tym - miałam trochę pracy z komputerem - musiałam pogłówkować nad gościem z Microsoftu, udało się. W dodatku jeszcze trafiła mi się pilna korekta ciekawego tekstu, tak że na brak zajęć ostatnio nie narzekałam.
Moje stado zmuszam do.

Samochody Bburago w skali 1:43 - Onet.pl Blog

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
kristofer(treść i ilustracje);