Rzuty wolne

Aktualności - MRKS Włókniarz Pabianice

2006
Mamy trzy punkty

Pierwszy mecz pod wodzą trenera Gamusa wygrali dzisiaj piłkarze Włókniarza zwyciężając MKP Zgierz 4:2 (1:1). W pierwszej połowie dość rzadko spotykana sytuacja, bowiem obie bramki padły po strzałach samobójczych: najpierw w 25 minucie po rzucie rożnym prowadzenie objął Włókniarz, ale już kilka minut potem goście wyrównali, kiedy to po dośrodkowaniu z lewej strony piłka odbiła się od Zbigniewa Stasiaka i wpadła do siatki. Chwilę potem na prowadzenie mógł ponownie wyjść Włókniarz, ale znów po strzale samobójczym (!) jednego z graczy gości piłka niestety trafiła w słupek.
  W drugiej połowie w 60.

Marszał podwyższył na 3:1. Ten sam zawodnik chwilę potem mógł zdobyć kolejnego gola, ale w dogodnej sytuacji strzelił obok bramki.
  Gdy wydawało się, że wynik jest już przesądzony dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry kontaktową bramkę zdobyli goście i zrobiło się nerwowo, ale tylko przez moment, bo w doliczonym czasie Jarzębowski po dobrym podaniu na wolne pole popisał się najpierw szybkością, a potem celnym uderzeniem i ustalił wynik spotkania.
  Nareszcie niezły mecz mimo braków kadrowych - absencja za kartki Bernaciaka, w tygodniu podziękowano za grę Warchoniowi, zawieszony Gabrysiak - dziś zadebiutowało w czwartej lidze kolejnych dwóch juniorów (Kania i Rzeźniczak), ale mniej błędów obrony, widoczne zaangażowanie.

. - Onet.pl Blog

Wf przytoczę tu mój dzień. Grałyśmy w piłkę nożna (ja bynajmniej symulowałam grę). Przez to że zamiast kopnąć piłkę z rzutu rożnego (a rzuciłam ją jakimś rzutem wolnym) wuefista "Dominika na jutro przygotujesz referat o rzucie karnym" jak się ładnie mówiąć wpieniłam "A po co mi to, nie obchodzi mnie jakaś piłka nożna a już tym bardziej rzuty rożne" "Dlatego że gramy masz się tego nauczyć" pfff już bo. Wole chyba odrazu banie, niech się ... a z resztą co kogo obchodzą moje uczucia. I dobra nie robie żadnego karnego referatu, żegnam Was AVE  ;D
NoName (23:16)
. Pytanie bez sensu : "Czy uważasz że alkochol powinno się udostępnić wszyskim nie tylko osobą pełnoletnim? odp. uzasadnij"
I na sam koniec była metryczka:
WIEK: 15 lat
PŁEĆ: kobieta
Zainteresowania (co robisz w wolnym czasie): słucham muzyki; piję alkohol, palę papierosy i ćpam (hehe)
*oczywiście podane odpowiedzi znalazły się na mojej ankiecie ;D
Giertych to nas jednak pokocha

Żałuję że nie chwyciłam czystej ankiety bym zeskanowała i wstawiła, można się nieżle pośmiać ;D
NoName (22:13)

oswiecimianie.blog

Gwiazda lepsza od Czerwonej !!! 2006-02-09 18:20:12

W pierwszym sparingowym spotkaniu podczas zgrupowania na Cyprze, Wisła pokonała 2:1 lidera serbskiej ekstraklasy Crvenę Zvezdę Belgrad. Bramki w dzisiejszym spotkaniu dla „Białej Gwiazdy” zdobyli Marek Zieńczuk (15) oraz Jakub Błaszczykowski (19). "Błaszczu" zdobył gola strzałem bezpośrednio z... rzutu rożnego!

Pierwszą bramkę zdobył Marek Zieńczuk po strzale głową, wykorzystując dośrodkowanie Paulisty z rzutu wolnego wykonywanego z prawej strony boiska. W 19. minucie na 2-0 podwyższył Błaszczykowski - piłka uderzona z rzutu rożnego wylądowała prosto w bramce "Czerwonej Gwiazdy".

Zaraz na początku drugiej połowy spotkania, w polu karnym Wisły faulował Kokoszka. Rzut karny wykorzystał obrońca Crvenej Zvezdy Aleksandar Luković, ustalając wynik meczu na 2:1.

...

Toczyło się w wolnym tempie i z pewnością nie zachwyciło licznie zgromadzonej publiczności.
Drużyna AZSu tylko w pierwszej kwarcie stawiła opór gospodarzom, prowadząc do szóstej minuty spotkania 13-12. Po rzucie Wrighta włocławianie odzyskali prowadzenie a następnie w kolejnych akcjach wypracowali przewagę, którą utrzymali do końca tego fragmentu gry. Po meczu były rzuty wolne dla chętnych za 100 zł i dochód z tego szedł na WOŚP. No więc nasi kochani koszykarze stali sobie na hali oglądając oraz biorąc udział w rzutach (oni chyba za darmo ;p) Tak więc wytrwali kibice podchodzili do nich po autografy i w pewnym momencie się zrobił straszny tłok. Nie wiem czemu ochroniarze nie pilnowali. Ja więc też zeszłam z aparatem i porobiłam sobie zdjęcia.

noideayet

Ławkę, czczą jakiegoś pana minutą ciszy, ciekawe, swoją drogą, co to za jeden.Czy Ty wiesz, jak jest Holandia po francusku? Otóż jest" Pays-Bas" i za diabła nie wiem, jak to się wymawia. Kibice zdążyli juz zaśpiewać marsza z "Aidy". Chwila przerwy w pisaniu - oglądam. Teraz kibice grali na czymś kankana. Coś grali, ale przebierałam się w pidżamę. Pierwszy rzut rozny dla Holendrów. Myslałam, że na koszulce jest... o, Boże... drugi rożny.... piłkarz, ale to chłopak na deskorolce. Nic. Na razie. Rzut wolny dla Belgów! Co oni wyprawiaja? I ten kretyn komentator:"Ach!" (cytuję). Nie rozumie, czemu spalony, a cchyba powinien. Grali "O my darling" czy coś w tym stylu. Jaka piękna pomarańczowa trybuna za belgijską bramka!.

Pole karne. O rany! Belgowie, Holendrzy, Belgowie. Van Der Saar - piszę to z duma, bo ładnie obronił. Szósty rożny. Końcówka. Ciekawe ile doliczą. Kretyni! Aut. Aut. I co? Pierwszy rożny dla Belgów. Strzelił - jak kula w płot. I koniec. Reklama, Adidas - Del Piero. PZU. Oktavia.Clio z muzyka Rolling Stonesów. Brok. Znowu PZU? Zaraz wracam.
Wróciłam. Druga połowa. Wolny dla Holendrów.
21:00, akvarium
Link Dodaj komentarz »
;)
"Kinch, zbudź się. Chleb,.

PIŁKA NOŻNA WIADOMOŚCI SENSACJE AKTUALNOŚCI

Ale węgierski bramkarz Marton Fulop obronił strzał polskiego napastnika.

Chwilę później piłka po strzale Radosława Sobolewskiego trafiła w poprzeczkę, ale nawet gdyby wpadła do bramki, sędzia nie uznałby gola, ponieważ pomocnik Wisły Kraków wcześniej zagrał piłkę ręką. Bliski szczęścia był także Dariusz Dudka, który celnie strzelił z rzutu wolnego, jednak znów górą był bramkarz drużyny węgierskiej.

Po zmianie stron lepsze sytuacje do objęcia prowadzenia stwarzali Węgrzy. Nie były to jednak stuprocentowe okazje. Na gola kibice czekali aż do 80. min. Tyle tylko, że była to bramka, dająca prowadzenie drużynie gości. W polu karnym Mariusz Jop sfaulował Tamasa Priskina, a sędzia podyktował.

polskiprozak.blog

Podejście do tych nieoszlifowanych futbolowych diamentów.

34 minuta: Czekam zatem Włodku na przebłysk tych diamentów.

36 minuta: Bramkarz Sześciopaka wykopuje piłkę poza własną polowe, prosto pod nogi lewego pomocnika, ten wrzutka w pole karne.
36 minuta: Zamieszanie w polu karnym Kingi.
37 minuta: Obrońca Kingi wybija pilke i uspokaja sytuację, rzut rożny dla Sześciopaka.
40 minuta: Przerwa w grze spowodowana wtargnięciem pseudokibiców na murawę. Od rzutu rożnego zaczyna Sześciopak.

41 minuta: Zbliża się koniec pierwszej połowy. Jak ją oceniasz Włodku ?

41 minuta: Połowa zmarnowanych szans, czekamy na wykonanie ostatniego rzutu wolnego w tym meczu.
42 minuta: Do piłki podchodzi pomocnik drużyny trenera Seweryna.
43 minuta: Darku, pamiętasz jego rogale na mundialu w '78?

44 minuta: Pamiętam. Miał wtedy dopiero 21 lat a Henryk Apostel zabrał go ze sobą do Argentyny. Odpłacił mu się piękną bramką w meczu z Haiti.

44 minuta: Uderzenie z lewej nogi, zamieszanie w.